چاپ        ارسال به دوست

تقدیرمهندس عرب هاشمی از کارکنان دفتر روابط عمومی


مهندس عرب هاشمی به همراه مهندس علی بیگی با حضور در دفتر روابط عمومی ، کسب دو رتبه برتر در جشنواره سراسری شرکت مخابرات ایران را به مدیر کل و کارکنان دفتر روابط عمومی تبریک گفت.


به گزارش پیام تهران آنلاین مهندس عرب هاشمی مدیر مخابرات منطقه تهران و مهندس علی بیگی مدیرکل دفتر مدیریت مخابرات منطقه تهران سه شنبه 19 دی ماه ضمن بازدید از بخش های مختلف دفتر روابط عمومی و سایر دفاتر مستقر در ساختمان شهید عرفانیان مقدم ، کسب رتبه برتر در بخش ارتباطات درون سازمانی و همچنین کسب رتبه برتر کارشناس روابط عمومی در پنجمین جشنواره روابط عمومی های مناطق مخابراتی کشور که چندی پیش در مشهد مقدس برگزار شد را تبریک گفت و ضمن گفت و گو با کارکنان و استماع نظرات و آرای کارکنان به ارایه رهنمود های لازم پرداخت .


شایان ذکر است در این بازدید مهندس عرب هاشمی در جریان آخرین برنامه ها و اقدامات جاری و آتی دفتر روابط عمومی از جمله فعالیت های صورت گرفته شده برای رونمایی از سایت جدید نشریه الکترونیکی پیام تهران آنلاین ، تحقیقات و پژوهش های در دست اجرا ، شیوه های نوین درگاه های ارتباط با مشتریان و طرح ها و ایده های تبلیغاتی و اطلاع رسانی قرار گرفت و آرا و نظرات خود را برای بهبود روش های اجرایی تببین کرد.
١١:٢٥ - سه شنبه ١٩ دی ١٣٩٦    /    عدد : ٩٧٨٨٠    /    تعداد نمایش : ١٢٢٧


کاربر مهمان
1396/10/20 9:38
0
0
از اطلاع رسانی دقیق همکاران محترم در روابط عمومی در زمینه مسا ئل مربوط به رفاه کارکنان از جمله بیمه تکمیلی کمال تشکر را دارم.و برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون دارم. زارعی
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دسته‌بندی اخبار داخلی

دسته بندی مطالب

اشتراک در خبرنامه پیام آنلاین

با عضویت در خبرنامه پیام آنلاین از آخرین مطالب بلاگ و رویدادهای مهم دنیا با خبر شوید