چهارشنبه ٢٧ دی ١٣٩٦ |
88294115 شماره تماس نوبت دهی درمانگاه ساختمان شاهد.

 


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیرمهندس عرب هاشمی از کارکنان دفتر روابط عمومی


مهندس عرب هاشمی به همراه مهندس علی بیگی با حضور در دفتر روابط عمومی ، کسب دو رتبه برتر در جشنواره سراسری شرکت مخابرات ایران را به مدیر کل و کارکنان دفتر روابط عمومی تبریک گفت.


به گزارش پیام تهران آنلاین مهندس عرب هاشمی مدیر مخابرات منطقه تهران و مهندس علی بیگی مدیرکل دفتر مدیریت مخابرات منطقه تهران سه شنبه 19 دی ماه ضمن بازدید از بخش های مختلف دفتر روابط عمومی و سایر دفاتر مستقر در ساختمان شهید عرفانیان مقدم ، کسب رتبه برتر در بخش ارتباطات درون سازمانی و همچنین کسب رتبه برتر کارشناس روابط عمومی در پنجمین جشنواره روابط عمومی های مناطق مخابراتی کشور که چندی پیش در مشهد مقدس برگزار شد را تبریک گفت و ضمن گفت و گو با کارکنان و استماع نظرات و آرای کارکنان به ارایه رهنمود های لازم پرداخت .


شایان ذکر است در این بازدید مهندس عرب هاشمی در جریان آخرین برنامه ها و اقدامات جاری و آتی دفتر روابط عمومی از جمله فعالیت های صورت گرفته شده برای رونمایی از سایت جدید نشریه الکترونیکی پیام تهران آنلاین ، تحقیقات و پژوهش های در دست اجرا ، شیوه های نوین درگاه های ارتباط با مشتریان و طرح ها و ایده های تبلیغاتی و اطلاع رسانی قرار گرفت و آرا و نظرات خود را برای بهبود روش های اجرایی تببین کرد.
١١:٢٥ - سه شنبه ١٩ دی ١٣٩٦    /    عدد : ٩٧٨٨٠    /    تعداد نمایش : ٨٩٩


کاربر مهمان
1396/10/20 9:38
0
0
از اطلاع رسانی دقیق همکاران محترم در روابط عمومی در زمینه مسا ئل مربوط به رفاه کارکنان از جمله بیمه تکمیلی کمال تشکر را دارم.و برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون دارم. زارعی
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
 
 
مطالب مرتبط
 
 
پیوند ها
شعار سال محابرات

سایت شهدا

ارتباط با مدیرعامل

مسولیت اجتماعی

مدیریت دانش

نظرسنجی بیمه دانا
 
   
 
.

عکس روز
تقدیر از سه رییس مرکز به پاس بیشترین دایری تلفن
مهندس عرب هاشمی مدیر مخابرات منطقه تهران در جلسه مدیران منطقه تهران از روسای مراکز سلمان فارسی، شهید کلانتری و سعید آباد و خادم آباد شهریار در 24 دی 96 تقدیر و تجلیل کرد و گفت: روسای مراکز از ارکان مهم و تاثیرگذار در مخابرات منطقه تهران هستند.
 ٠٩:٢٧ - دوشنبه ٢٥ دی ١٣٩٦ - نظرات : ١٢متن کامل >>
تشریح طرح اکوکال تلفن ثابت توسط مهندس عرب هاشمی
مخابرات منطقه تهران مکالمه اقتصادی تلفن ثابت را با طرح اکوکال ارائه می دهد.
 ١٤:٢٠ - سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

پاداش افراد ضریبی از نمره فرد و نمره عملکرد منطقه و نمره عملکرد در سطح کشور است
حسین رحمتی رییس اداره مطالعات و ارزشیابی نیروی انسانی در گفت و گو با پیام تهران آنلاین ، ضمن معرفی واحدهای فعال این اداره گفت :پاداش افراد ضریبی از نمره فرد و نمره عملکرد منطقه و نمره عملکرد در سطح کشور است
 ١٠:٣٨ - شنبه ٢٣ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٦متن کامل >>

نگاهی به آخرین اقدامات اداره آموزش و پژوهش
بابایی سرپرست اداره آموزش و پژوهش در گفت و گو با پیام تهران آنلاین آخرین اقدام ها و وظایف محوله صورت گرفته در اداره خود را تشریح کرد.
 ٠٨:٤٦ - شنبه ٢٣ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

رییس اداره رفاه تشریح کرد: استفاده از اماکن رفاهی، وام و تسهیلات، بیمه و درمان کارکنان مخابرات منطقه تهران
نشریه پیام تهران آنلاین در راستای رسالت مهم خود که همانا ارتباطات درون سازمانی و تعامل بین مدیران و همکاران است و به منظور اطلاع بیشتر همکاران ازخدمات و برنامه های اداره رفاه در سال جاری
 ١١:٢٤ - شنبه ٢٣ دی ١٣٩٦ - نظرات : ١٨متن کامل >>

 
بازديدکنندگان امروز : 23801     |    کل بازديدکنندگان :  81075999    |    بازديدکنندگان آنلاين :  58