چاپ        ارسال به دوست

مهندس قنبری چهار معادله، شش مجهول

شرکت مخابرات ایران به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های میهن عزیزمان ایران در حوزۀ فناوری‌های ارتباطی ، در طول حیات خویش فراز و نشیب‌‌های فراوانی را پشت سر گذاشته و پارادایم‌های متعددی را هم شاهد بوده است. اما، در میانۀ تمامیِ این فراز و نشیب‌ها و تغییر و تحولات، همۀ اعضاء خانوادۀ بزرگ مخابرات کشور همواره برای منافع و صرفه و صلاح خانواده نسبت به منافع خویش ارجحیت قائل بوده‌اند ؛ همچنان که در اردیبهشت سال 1395، پس از بحث و بررسی‌های متعدد، براساس تفاهم‌نامۀ سهامداران عمده، هیئت‌مدیره شرکت‌های مخابرات ایران و همراه اول انتخاب شدند.

پس از صدور حکم آقای مهندس خضردوست در تاریخ سی‌ام تیرماه سال جاری، و طرحِ موضوع جایگزینی ایشان با مهندس پوررنجبر نیز چالش‌هایی به وجود آمد که هیئت‌مدیره کوشید با اتحاد و همدلی و در چارچوب اهداف شرکت بر آن‌ها غلبه کند و با ترجیح منافع شرکت بر منافع شخصی یکپارچگی را حفظ نماید.


در خصوص تحولات اخیر نیز، که به دنبال جابه‌جایی و انتصاب آقای دکتر سراییان به سمت معاونت وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات صورت گرفت، ذکر چند نکته ضروری است:

نخست آنکه، حقِ انتخاب مدیران با سهامداران عمده است. طبعاً هم آنان، با در نظر گرفتن صرفه‌وصلاح شرکت و با اشراف کامل به مسائل آن بهتر از هر کس دیگری می‌توانند این مهم را به انجام برسانند؛ دوم آن‌که، همه سعی و تلاش ما بر حفظ ثبات و یکپارچگی شرکت است و امید داریم که سهامداران عزیز نیز شرایط حساس شرکت را درک و بر یکپارچگی آن تأکید کنند.


با توجه به تحولات جدید در مجموعه مخابرات ایران و همراه اول، در عمل به وظایف خویش و اتخاذ بهترین تصمیم در مورد تیم جدید ادارۀ این دو شرکت، ناگزیر از حل چهار معادلۀ شش مجهولی هستیم. اما، به همۀ اعضاء خانواده بزرگ شرکت مخابرات ایران اطمینان می‌دهیم که تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا این مجموعه را به اهل آن بسپاریم.


در ضمن، هرگونه اطلاع‌رسانی در خصوص تغییرات در شرکت فقط از طریق کانال رسمی آن، یعنی روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت صورت می‌گیرد.


برات قنبری

رئیس هیئت‌مدیرۀ شرکت مخابرات ایران

 

منبع :www. tci.ir


٠٧:١١ - دوشنبه ١٨ دی ١٣٩٦    /    عدد : ٩٧٨٥٩    /    تعداد نمایش : ١٢٥٣


کاربر مهمان
1396/10/19 11:15
0
1
خبر انتصاب بجا و شایسته , و ارتقا شغلی جناب دکتر سراییان موجب خوشحالی است . . لذا از معظم له با توجه به جایگاه شغلی ایشان، و جناب مهندس قنبری و مسئولین شرکت مخابرات انتظار میرود، درجهت رفع مشکل و دغدغه های فکری کارکنان شرکت که همه به آن واقف هستید، دستورات مقتضی صادر فرمایید . لذا خاطر مبارک را به مواردی از مشکلات پرسنل رسمی معطوف میدارد . 1- پرداخت پاداش تشویقی در مبنای پرداختی سال 94 به کارکنان 30 سال خدمت، جهت بازنشستگی فوری آنان و جذب نیروهای جوان. 2- جایگزینی یک نفر از فرزندان فارغ التحصیل و دانشگاهی دارای رشته مرتبط ، افراد متقاضی بازنشستگی، بجای پاداش تشویقی . 3- اختلاف فاحش حقوق بازنشستگی کارکنان بعلت عدم لحاظ و در نظر نگرفتن مدارک و مدارج تحصیلی آنان و اختصاص پست و جایگاه و حقوق و مزایای بسیار پایین . و دستور پرداخت ترمیم به چنین افرادی . 4- پشتیبانی و توجه به موارد فوق بخاطر افراد بازنشسته یا در شرف بازنشستگی، که به ناز شرکت مخابرات جوانی داده اند . انشاالله دعای خیر کارکنان شرکت، مشمول دنیا و آخرت مقامات و مسئولین ذینفع و دلسوز شرکت مخابرات خواهد شد . موفق باشید . حقی - مرکز بعثت منطقه 5 تهران
کاربر مهمان
1396/10/18 15:17
0
2
با سلام و خسته نباشید با توجه به اینکه همکارانی که سی سال آنها پر شده زیاد و هر روز بر تعداد انها افزوده میشود و بازنشستگی این تعداد با مال زیادی دارد خواهش میکنیم تمنا داریم تکلیف ما را روشن کنید تا لااقل بدانیم که چه وقت و چگونه بازنشسته میشویم بلاتکلیفی و امروز فردا کردن و منتظر بودن سخت و طاقت فرساست و این در روحیه همکاران تاثیر بسزایی دارد با تشکر
کاربر مهمان
1396/10/18 9:5
0
2
شما ها را به پهلوی شکسته فاطمه زهرا قسم میدم طرح بازنشستگی تشویقی را ارسال نمایید تا ما رفع زحمت کنیم
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دسته‌بندی اخبار داخلی

دسته بندی مطالب

اشتراک در خبرنامه پیام آنلاین

با عضویت در خبرنامه پیام آنلاین از آخرین مطالب بلاگ و رویدادهای مهم دنیا با خبر شوید