چهارشنبه ٢٧ دی ١٣٩٦ |
88294115 شماره تماس نوبت دهی درمانگاه ساختمان شاهد.

 


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه نظام پیشنهادات مخابرات تهران در اداره کل منطقه 2

در این جلسه مهندس قادری ضمن تقدیر از برگزاری اینگونه جلسات درخصوص فراهم نمودن شرایط و امكانات لازم بمنظور توسعه توانائي هاي فردي و ايجاد خلاقيت دركاركنان ازطريق ارج نهادن به پيشنهادهاي منطقي آنان, استفاده از هوش و استعداد و خلاقیت کارکنان در راستای اهداف شرکت با همفکری و همدلی بیشتر , ایجاد فرصت مناسب برای مشارکت فکری کارکنان در امور سازمانی بصورت داوطلبانه و برخورداری آنان از ثمرات مادی و معنوی و توسعه ارزشهای انسانی و همچنین استفاده از هوش و استعداد و خلاقیت کارکنان سخنانی ایراد نمود.

ذوالفقاری در خصوص   ارتقاء سطح كارايي كاركنان و همسوسازي اهداف فرد و ارگان از طريق فراهم نمودن منافع مشترك مادي، معنوي و تقويت روحيه مشاركت ، همكاري وكارگروهي, اهداف برنامه های نظام پیشنهادها ، ارزیابی و بهره مندی کارکنان از مزایای اجرای پیشنهاد های موثر و مفید , نحوه بررسی طرحها و پیشنهادها ، راهکارهای توسعه فعالیت سازمانی توضیحات ارائه دادند.

مهندس کرمی نیز توجه به كرامت انساني و ايجاد زمينه هاي لازم براي توسعه، تفكر و تعقل آنان بمنظور ايجاد بستر مناسب جهت مشاركت كليه كاركنان بعنوان منابع مديريت را یکی از ارکان اصلی نظام پیشنهادات عنوان کردند .

همچنین در این جلسه گزارش کاملی از پایش عملکرد نظام پیشنهادات ادارات و مراکز منطقه را بصورت دیتیل مطرح و با توجه به عملکرد خوب از مدیریت و کارکنان منطقه 2 تقدیر نمودند .

 

 

 

 

 

عکس و خبر : علیرضا ترابی

 


٠٩:٠٨ - چهارشنبه ١٣ دی ١٣٩٦    /    عدد : ٩٧٨٠١    /    تعداد نمایش : ٦٨٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
 
 
مطالب مرتبط
 
 
پیوند ها
شعار سال محابرات

سایت شهدا

ارتباط با مدیرعامل

مسولیت اجتماعی

مدیریت دانش

نظرسنجی بیمه دانا
 
   
 
.

عکس روز
تقدیر از سه رییس مرکز به پاس بیشترین دایری تلفن
مهندس عرب هاشمی مدیر مخابرات منطقه تهران در جلسه مدیران منطقه تهران از روسای مراکز سلمان فارسی، شهید کلانتری و سعید آباد و خادم آباد شهریار در 24 دی 96 تقدیر و تجلیل کرد و گفت: روسای مراکز از ارکان مهم و تاثیرگذار در مخابرات منطقه تهران هستند.
 ٠٩:٢٧ - دوشنبه ٢٥ دی ١٣٩٦ - نظرات : ١٢متن کامل >>
تشریح طرح اکوکال تلفن ثابت توسط مهندس عرب هاشمی
مخابرات منطقه تهران مکالمه اقتصادی تلفن ثابت را با طرح اکوکال ارائه می دهد.
 ١٤:٢٠ - سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

پاداش افراد ضریبی از نمره فرد و نمره عملکرد منطقه و نمره عملکرد در سطح کشور است
حسین رحمتی رییس اداره مطالعات و ارزشیابی نیروی انسانی در گفت و گو با پیام تهران آنلاین ، ضمن معرفی واحدهای فعال این اداره گفت :پاداش افراد ضریبی از نمره فرد و نمره عملکرد منطقه و نمره عملکرد در سطح کشور است
 ١٠:٣٨ - شنبه ٢٣ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٦متن کامل >>

نگاهی به آخرین اقدامات اداره آموزش و پژوهش
بابایی سرپرست اداره آموزش و پژوهش در گفت و گو با پیام تهران آنلاین آخرین اقدام ها و وظایف محوله صورت گرفته در اداره خود را تشریح کرد.
 ٠٨:٤٦ - شنبه ٢٣ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

رییس اداره رفاه تشریح کرد: استفاده از اماکن رفاهی، وام و تسهیلات، بیمه و درمان کارکنان مخابرات منطقه تهران
نشریه پیام تهران آنلاین در راستای رسالت مهم خود که همانا ارتباطات درون سازمانی و تعامل بین مدیران و همکاران است و به منظور اطلاع بیشتر همکاران ازخدمات و برنامه های اداره رفاه در سال جاری
 ١١:٢٤ - شنبه ٢٣ دی ١٣٩٦ - نظرات : ١٨متن کامل >>

 
بازديدکنندگان امروز : 24538     |    کل بازديدکنندگان :  81076736    |    بازديدکنندگان آنلاين :  64