چهارشنبه ٢٧ دی ١٣٩٦ |
.

 


  چاپ        ارسال به دوست

رسانه‌ای به نام نمایشگاه

 

 

 

 

 

ضرورت برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی یا شرکت در آن‌ها، امروز که شرکت مخابرات ایران خصوصی شده و کشور در حوزۀ فناوری‌های ارتباطی فضایی رقابتی را تجربه می‌کند، هرروز بیش ‌از پیش عیان می‌گردد.

 

چنان‌که تجربۀ موفقیت‌آمیز شرکت در نمایشگاه ایران تلکام امسال و حضوردرهفدهمین تلکام آی‌تی‌یو در کرۀ جنوبی نشان داد، مشارکت فعال در این قبیل رویدادها می‌تواند آهنگِ توسعۀ برنامه‌های شرکت را سرعت بخشد و روند تحقق اهداف را تسهیل کند.

نمایشگاه‌های تخصصی، به‌عنوان یک رسانه ارتباطی، فرصت مناسبی برای معرفی شرکت، عرضه و توزیع خدمات و دستاوردها، آشنایی با سایر دست‌اندرکاران حوزۀ ارتباطات، زمینه‌سازی برای تعامل و همکاری با یکدیگر و... به حساب می‌آید.

حضور در نمایشگاه ایران تلکام امسال دستاوردهای قابل‌توجهی برای شرکت مخابرات ایران داشت که چون به‌گونه‌ای مبسوط در بخش گزارش ویژه همین شماره مجله مطرح‌شده است، در اینجا از تکرار آن چشم می‌پوشیم. همین‌قدر اشاره ‌کنم که در طول چهار روز برگزاری نمایشگاه، طیفِ وسیعی از مدیران عالی‌رتبه، مدیران، کارشناسان و دست‌اندرکاران و سایر علاقه‌مندان حوزه آی‌سی‌تی، از وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، مدیران و مسئولان دستگاه‌های دولتی، تا مدیران و همکارانمان در شرکت مخابرات ایران و شرکت‌های تابع گروه مخابرات ایران از نمایشگاه دیدن کردند و به تبادل‌نظر پرداختند.

 

در حاشیه برگزاری نمایشگاه پوشش خبری قابل‌توجهی صورت گرفت و به بهانۀ برگزاری نمایشگاه زمینه برای اطلاع‌رسانی در مورد برنامه‌ها، دستاوردها و خدمات شرکت فراهم شد. همچنین، در طول مدت برگزاری نمایشگاه، چهار تفاهم‌نامه بین شرکت مخابرات ایران و سایر دستگاه‌ها، به امضا رسید.

 

همۀ این‌ها نشان می‌دهد که امروز، نمایشگاه‌های تخصصی یک ابزار تجاری مهم و قدرتمند به‌حساب می‌آیند و با توجه به همین اهمیت است که بایستی همه ظرفیت‌های خود را برای حضور هرچه مؤثرتر در آن‌ها به‌کارگیریم. پیش‌تر هم در این صفحه نوشته‌ام که ظرفیت‌سازی تجاری هرچه بیش‌تر برای شرکت تنها در سایه نوآوری، خلاقیت، مطالعه دقیق وضعیت موجود، نیاز بازار و مشترکان و در یک‌کلام با انجام اقدامات مؤثر در جهت حفظ و ارتقای برند شرکت تحقق می‌یابد و چنین به نظر می‌رسد که امروز نمایشگاه‌های تخصصی بستری مناسب برای شکوفایی برند هستند.

 

به سهم خویش، از همه کسانی که در برگزاری این رویداد موفقیت‌آمیز مشارکت و همکاری داشتند، تشکر می‌کنم.

 

محمدرضا بیدخام/مدیرمسئول نشریه ارتباطات / آبان ماه\1396

 


٠٨:٣٢ - يکشنبه ٢١ آبان ١٣٩٦    /    عدد : ٩٦٦٣٧    /    تعداد نمایش : ٢٩٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
 
 
مطالب مرتبط
 
 
پیوند ها
شعار سال محابرات

سایت شهدا

ارتباط با مدیرعامل

مسولیت اجتماعی

مدیریت دانش

نظرسنجی بیمه دانا
 
   
 
.

عکس روز
تقدیر از سه رییس مرکز به پاس بیشترین دایری تلفن
مهندس عرب هاشمی مدیر مخابرات منطقه تهران در جلسه مدیران منطقه تهران از روسای مراکز سلمان فارسی، شهید کلانتری و سعید آباد و خادم آباد شهریار در 24 دی 96 تقدیر و تجلیل کرد و گفت: روسای مراکز از ارکان مهم و تاثیرگذار در مخابرات منطقه تهران هستند.
 ٠٩:٢٧ - دوشنبه ٢٥ دی ١٣٩٦ - نظرات : ١٠متن کامل >>
تشریح طرح اکوکال تلفن ثابت توسط مهندس عرب هاشمی
مخابرات منطقه تهران مکالمه اقتصادی تلفن ثابت را با طرح اکوکال ارائه می دهد.
 ١٤:٢٠ - سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

پاداش افراد ضریبی از نمره فرد و نمره عملکرد منطقه و نمره عملکرد در سطح کشور است
حسین رحمتی رییس اداره مطالعات و ارزشیابی نیروی انسانی در گفت و گو با پیام تهران آنلاین ، ضمن معرفی واحدهای فعال این اداره گفت :پاداش افراد ضریبی از نمره فرد و نمره عملکرد منطقه و نمره عملکرد در سطح کشور است
 ١٠:٣٨ - شنبه ٢٣ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٦متن کامل >>

نگاهی به آخرین اقدامات اداره آموزش و پژوهش
بابایی سرپرست اداره آموزش و پژوهش در گفت و گو با پیام تهران آنلاین آخرین اقدام ها و وظایف محوله صورت گرفته در اداره خود را تشریح کرد.
 ٠٨:٤٦ - شنبه ٢٣ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

رییس اداره رفاه تشریح کرد: استفاده از اماکن رفاهی، وام و تسهیلات، بیمه و درمان کارکنان مخابرات منطقه تهران
نشریه پیام تهران آنلاین در راستای رسالت مهم خود که همانا ارتباطات درون سازمانی و تعامل بین مدیران و همکاران است و به منظور اطلاع بیشتر همکاران ازخدمات و برنامه های اداره رفاه در سال جاری
 ١١:٢٤ - شنبه ٢٣ دی ١٣٩٦ - نظرات : ١٨متن کامل >>

 
بازديدکنندگان امروز : 6730     |    کل بازديدکنندگان :  81058926    |    بازديدکنندگان آنلاين :  20