چاپ        ارسال به دوست

حضور شرکت مخابرات در یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال

مشاور مدیر عامل و مجری توسعه شرکتهای نوپا از حضور شتابدهنده ایده شرکت مخابرات ایران "شاما" در یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال خبر داد .


مشاور مدیر عامل و مجری توسعه شرکتهای نوپا از حضور شتابدهنده ایده شرکت مخابرات ایران "شاما" در یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال با شعار حمایت از کسب وکارهای نوین در تولید محتواهای فاخر خبر داد. گفت : طرح لوگوی "شاما" به طور رسمی و با حضور مدیران شرکت مخابرات ایران در این نمایشگاه پرده برداری خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل شرکت مخابرات ایران ، دکتر سید احمد علمائی ، مشاور مدیر عامل و مجری توسعه شرکتهای نوپا ، هدف از حضور در این را نمایشگاه حمایت شتابدهنده " شاما " در بسترسازی و فراهم نمودن زمینه مناسب برای ارائه دهندگان محتواهای فاخر در این حوزه را برشمرد و افزود : در این نمایشگاه فضای مناسبی برای جذب ایده های نو در داخل کشور و ارتباط و تعامل بین شرکت مخابرات با مراکز بین المللی دارای تکنوژی در این حوزهستند ایجاد می شود.

وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه جایگاه عرضه و ارزیابی تولیدات حوزه رسانه های دیجیتال در کشور است اظهار داشت :
شتابدهنده شرکت مخابرات ایران"شاما" قصد داردبا جریان سازی و فراهم نمودن زمینه مناسب در این نمایشگاه از استارتاپ های تولیدکننده محتواهای فاخر جهت رشد و شکوفایی ورونق این بخش در حوزه رسانه های دیجیتال حمایت نماید .

دکتر علمائی افزود : در غرفه شرکت مخابرات ایران شاهد برگزاری کارگاههای تخصصی و ارائه مشاوره در زمینه راه اندازی وچگونگی حمایت از کسب وکار نوپا خواهیم بود.یازدهمین نمایشگاه رسانه ای دیجیتال در روزهای ۲۰تا۲۶ آبان ماه در محل مصلی بزرگ امام خمینی تهران برگزار می شود .

 

 

 


١١:٣٩ - شنبه ٢٠ آبان ١٣٩٦    /    عدد : ٩٦٦١٩    /    تعداد نمایش : ٧١٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دسته‌بندی اخبار داخلی

دسته بندی مطالب

اشتراک در خبرنامه پیام آنلاین

با عضویت در خبرنامه پیام آنلاین از آخرین مطالب بلاگ و رویدادهای مهم دنیا با خبر شوید