چهارشنبه ٢٧ دی ١٣٩٦ |
.

 


  چاپ        ارسال به دوست

"طرح مهرگان" در محدوده مراکز دانشگاه، چمران و توحید منطقه 6 اجراشد

سجادي نژاد -"طرح مهرگان" و کانتر فروش سرویس های نوین مخابراتی در محدوده مراکز دانشگاه، شهید چمران و توحید اداره کل منطقه 6 مخابراتی به اجرا در آمد.

به گزارش پیام تهران آنلاین و به نقل از روابط عمومی اداره کل مخابرات منطقه شش در راستای فروش محصولات تجاری و اینترنت پرسرعت بر اساس طرح معاونت تجاری مبنی بر ارایه سرویس در محل های تجاری و مسکونی، این اداره کل با هماهنگی و همکاری مهندس احمدی  رییس مرکز مخابرات دانشگاه ،  افشار معاون مرکز ، محمد خانی ناظر مشترکین منطقه و امور مشترکین مرکز( داوری،نجاتی) کانتر فروش برپا کرد که ضمن پاسخگویی به مراجعه کنندگان سرویس sip phone  به تعداد25 عدد و تانوما به تعداد 25عدد انجامید.


گفتنی است که اداره کل مخابرات منطقه 6 در 16 آبانماه 96  با هماهنگی و همکاری مهندس اوجانی رییس مرکز مخابرات چمران و محمدخانی ناظر مشترکین منطقه و امور مشترکین مرکز (محمدی ، رحمانی و ناظری) مرحله فروش در مغازه های محدوده خیابان شادمان تا خیابان ذوالفقاری در اطراف مرکز شهید چمران انجام شد که به معرفی و فروش ADSL ، Sip Phone و سایر خدمات پرداختند

شایان ذکر است سری دوم کانتر ویژه فروش FTTH در مجتمع تجاری 241 واقع در مرکز مخابرات توحید با حضور  مهند روشن رییس مرکز و مهدوی و  توکلی برگزار شد که  با استقبال خوب  کسبه پاساژ روبه روشد .


14


١٠:٢٩ - شنبه ٢٠ آبان ١٣٩٦    /    عدد : ٩٦٦٠٩    /    تعداد نمایش : ٥٥٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
 
 
مطالب مرتبط
 
 
پیوند ها
شعار سال محابرات

سایت شهدا

ارتباط با مدیرعامل

مسولیت اجتماعی

مدیریت دانش

نظرسنجی بیمه دانا
 
   
 
.

عکس روز
تقدیر از سه رییس مرکز به پاس بیشترین دایری تلفن
مهندس عرب هاشمی مدیر مخابرات منطقه تهران در جلسه مدیران منطقه تهران از روسای مراکز سلمان فارسی، شهید کلانتری و سعید آباد و خادم آباد شهریار در 24 دی 96 تقدیر و تجلیل کرد و گفت: روسای مراکز از ارکان مهم و تاثیرگذار در مخابرات منطقه تهران هستند.
 ٠٩:٢٧ - دوشنبه ٢٥ دی ١٣٩٦ - نظرات : ١٠متن کامل >>
تشریح طرح اکوکال تلفن ثابت توسط مهندس عرب هاشمی
مخابرات منطقه تهران مکالمه اقتصادی تلفن ثابت را با طرح اکوکال ارائه می دهد.
 ١٤:٢٠ - سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

پاداش افراد ضریبی از نمره فرد و نمره عملکرد منطقه و نمره عملکرد در سطح کشور است
حسین رحمتی رییس اداره مطالعات و ارزشیابی نیروی انسانی در گفت و گو با پیام تهران آنلاین ، ضمن معرفی واحدهای فعال این اداره گفت :پاداش افراد ضریبی از نمره فرد و نمره عملکرد منطقه و نمره عملکرد در سطح کشور است
 ١٠:٣٨ - شنبه ٢٣ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٦متن کامل >>

نگاهی به آخرین اقدامات اداره آموزش و پژوهش
بابایی سرپرست اداره آموزش و پژوهش در گفت و گو با پیام تهران آنلاین آخرین اقدام ها و وظایف محوله صورت گرفته در اداره خود را تشریح کرد.
 ٠٨:٤٦ - شنبه ٢٣ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

رییس اداره رفاه تشریح کرد: استفاده از اماکن رفاهی، وام و تسهیلات، بیمه و درمان کارکنان مخابرات منطقه تهران
نشریه پیام تهران آنلاین در راستای رسالت مهم خود که همانا ارتباطات درون سازمانی و تعامل بین مدیران و همکاران است و به منظور اطلاع بیشتر همکاران ازخدمات و برنامه های اداره رفاه در سال جاری
 ١١:٢٤ - شنبه ٢٣ دی ١٣٩٦ - نظرات : ١٨متن کامل >>

 
بازديدکنندگان امروز : 6755     |    کل بازديدکنندگان :  81058951    |    بازديدکنندگان آنلاين :  25