دوشنبه ٠١ آبان ١٣٩٦ |

 


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه اداره کل منابع انسانی در مورد مأموریت های بالای 50 کیلومتر

اداره کل منابع انسانی اعلام کرد :عطف به نامه های شماره 8945021‏/735 و 8828148‏/735 ، مورخ 15‏/06‏/96 و 17‏/04‏/96 ، در خصوص درخواست های مربوط به مأموریت های برون شهری در سیستم جامع منابع انسانی HRIS، بدینوسیله به اطلاع می رساند، از تاریخ 22‏/07‏/96،مأموریت های بالای 50 کیلومتر در صورتی تأیید نهایی می شود که مفاد مندرج در نامه های مذکور به صورت کامل رعایت شود. همچنین تأیید و پرداخت حق مأموریت های این قبیل درخواست ها، منوط به ارائه موارد زیر می باشد:

1- تمامی درخواست های مأموریت های خارج از استان می بایست حاوی بلیط پیوست باشد. همچنین بارگذاری حکم مربوط به مأموریت هایی که با وسایل نقلیه شرکتی انجام شده باشد، جهت تصویب نهایی الزامی است.

2- با توجه به جداسازی منطقه البرز از ابتدای فروردین ماه، منبعد درخواست های مأموریت های به مقصد البرز (مانند سایر استان ها) تنها با بارگذاری حکم ماموریت و تأییدیه مهر شده ی مقصد تصویب می شود.

3- به منظور تصویب نهایی ماموریت های داخل استان که دارای مسافت بالای 50 کیلومتر می باشد، بارگذاری تأییدیه مأموریت که توسط بالاترین مقام مسئول مقصد مهر شده باشد (و یا بارگذاری حکم مأموریت)، الزامیست.

4- حکم مأموریت پرسنل راننده نیز که روزانه به مأموریت های برون شهری اعزام می شوند، می بایست جهت تصویب نهایی در سیستم بارگذاری شود.
٠٨:٠٩ - چهارشنبه ١٩ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ٩٥٨١٤    /    تعداد نمایش : ٣٧٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
 
 
مطالب مرتبط
 
 
پیوند ها
تلکام2017

شعار سال محابرات

توسعه  و تعالی سازمانی

سایت شهدا

ارتباط با مدیرعامل

مسولیت اجتماعی

مدیریت دانش

محرم
 
   
 
.

عکس روز
مهندس عرب هاشمی خبرداد : ارایه به روز چهار سرویس مخابراتی در تهران
مدیرمخابرات منطقه تهران از ارائه به روز چهار سرویس مخابراتی در تهران خبر داد و گفت: سرویس تانوما بسته به مهیا بودن زیرساخت های فیزیکی یک تا 15 روز برای راه اندازی زمان نیاز دارد.
 ١٤:٤٤ - دوشنبه ٢٤ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر سرائیان اعلام کرد: ارایه سرویس تانوما، وجه تمایز حضور مخابرات ایران در تلکام 96
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، مشخصه مورد تمایز گروه مخابرات در تلکام امسال را ورود فناوری دسترسی مبتنی بر فیبر نوری (تانوما) اعلام کرد و افزود: با ارایه سرویس تانوما، ایران به صورت رسمی وارد عصر گیگا شده است.
 ١٠:٤٤ - دوشنبه ٢٤ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

ضرورت استفاده از بستر فيبر نوري تا منازل در گفت وگوی پیام تهران آنلاین با مهندس علی بیگی
مهندس علی بیگی: تانوما زمينه ساز استفاده از طيف وسيعي از خدمات و سرويسها است که توسط شرکت مخابرات و سایر ارائه کنندگان سرویس قابل واگذاری است
 ٠٨:٤٩ - پنج شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

 ١٤:٥١ - چهارشنبه ٢٦ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات ایران خبر داد: تمامی پرتال های مخابرات های استانی تا پایان سال تجمیع می شود
مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات ایران از تجمیع پرتال مخابرات های استانی تا پایان سال خبر داد و گفت: تمامی پرتال ها در قالب یک سایت به آدرس tci.ir متمرکز خواهد شد.
 ٠٧:٧ - سه شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

 
بازديدکنندگان امروز : 43116     |    کل بازديدکنندگان :  77594507    |    بازديدکنندگان آنلاين :  32