چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه اداره کل منابع انسانی در مورد مأموریت های بالای 50 کیلومتر

اداره کل منابع انسانی اعلام کرد :عطف به نامه های شماره 8945021‏/735 و 8828148‏/735 ، مورخ 15‏/06‏/96 و 17‏/04‏/96 ، در خصوص درخواست های مربوط به مأموریت های برون شهری در سیستم جامع منابع انسانی HRIS، بدینوسیله به اطلاع می رساند، از تاریخ 22‏/07‏/96،مأموریت های بالای 50 کیلومتر در صورتی تأیید نهایی می شود که مفاد مندرج در نامه های مذکور به صورت کامل رعایت شود. همچنین تأیید و پرداخت حق مأموریت های این قبیل درخواست ها، منوط به ارائه موارد زیر می باشد:

1- تمامی درخواست های مأموریت های خارج از استان می بایست حاوی بلیط پیوست باشد. همچنین بارگذاری حکم مربوط به مأموریت هایی که با وسایل نقلیه شرکتی انجام شده باشد، جهت تصویب نهایی الزامی است.

2- با توجه به جداسازی منطقه البرز از ابتدای فروردین ماه، منبعد درخواست های مأموریت های به مقصد البرز (مانند سایر استان ها) تنها با بارگذاری حکم ماموریت و تأییدیه مهر شده ی مقصد تصویب می شود.

3- به منظور تصویب نهایی ماموریت های داخل استان که دارای مسافت بالای 50 کیلومتر می باشد، بارگذاری تأییدیه مأموریت که توسط بالاترین مقام مسئول مقصد مهر شده باشد (و یا بارگذاری حکم مأموریت)، الزامیست.

4- حکم مأموریت پرسنل راننده نیز که روزانه به مأموریت های برون شهری اعزام می شوند، می بایست جهت تصویب نهایی در سیستم بارگذاری شود.
٠٨:٠٩ - چهارشنبه ١٩ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ٩٥٨١٤    /    تعداد نمایش : ٨٠٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دسته‌بندی اخبار داخلی

دسته بندی مطالب

اشتراک در خبرنامه پیام آنلاین

با عضویت در خبرنامه پیام آنلاین از آخرین مطالب بلاگ و رویدادهای مهم دنیا با خبر شوید