چهارشنبه ٢٢ آذر ١٣٩٦ |
همکاران گرامی با تماس از تلفن ثابت با شماره 72721 و فعال سازی طرح اکوکال، تنها با 2000 تومان در ماه، از تخفیف تا ۵٠٪؜ در تمامی مکالمات بالای 5 دقیقه به مقصد تلفن ثابت و همراه اول برخوردار شوید.

 


  چاپ        ارسال به دوست

در کمپین رنگ باران، 108 گیگابایت اینترنت را صد و پنجاه هزار تومان خریداری کنید

 

 

 

 

 

شرکت مخابرات ایران، سرویس های جدید اینترنت رنگ باران را با بسته های متنوع به صورت پس پرداخت یا پیش پرداخت تا 16 مگابیت بر ثانیه و تا 108 گیگابایت حجم و امکانات ویژه را برای مشتریان اینترنت پرسرعت ارائه می کند.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، سرویس رنگ باران یک و دو ، بسته های صبح گاهی و عصرگاهی شامل این طرح ها هستند.در این سرویس ها ، سرعت یک تا 16 مگابیت بر ثانیه به صورت پیش پرداخت یا پس پرداخت ماهیانه با حجم های متنوع در نظر گرفته شده است.

 

با انتخاب سرویس رنگ باران پیش پرداخت یک می توانید اینترنت با سرعت 1 تا 16 مگابیت بر ثانیه دریافت کنید و در مجموع شش ماه قرارداد خود از 30 گیگابایت دانلود نامحدود، 60 گیگابایت دانلود در ساعات 7 تا 11 صبح و همچنین 18 گیگابایت دانلود در ساعات 2 تا 7 صبح استفاده نمایید. مدت قرارداد در این طرح 6 ماهه است و پرداخت به صورت پیش پرداخت خواهد بود.

 

با انتخاب سرویس رنگ باران پس پرداخت یک می توانید اینترنت سرعت 1 تا 16 مگابیت بر ثانیه دریافت کنید و در هر ماه از مجموع شش ماه قرارداد خود از 5 گیگابایت دانلود نامحدود در ساعات شبانه روز، 10 گیگابایت دانلود در ساعات 7 تا 11 صبح و همچنین 3 گیگابایت دانلود در ساعات 2 تا 7 صبح استفاده نمایید.مدت قرارداد در این طرح 6 ماهه است و پرداخت به صورت پس پرداخت و در صورت حساب دوره ای تلفن ثابت محاسبه می شود .

 

با انتخاب سرویس رنگ باران پیش پرداخت دو می توانید اینترنت با سرعت 128 کیلوبیت بر ثانیه تا 16 مگابیت بر ثانیه دریافت نمایید و در مجموع شش ماه قرارداد خود از 6 گیگابایت دانلود نامحدود در ساعات شبانه روز استفاده کنید .مدت قرارداد در این طرح 6 ماهه است و پرداخت شما به صورت پیش پرداخت خواهد بود.

 

با انتخاب سرویس رنگ باران پس پرداخت دو می توانید اینترنت با سرعت 128 کیلوبیت بر ثانیه تا 16 مگابیت بر ثانیه دریافت نمایید و در هر ماه از مجموع شش ماه قرارداد خود از 1 گیگابایت دانلود نامحدود استفاده نمایید.

مدت قرارداد در این طرح 6 ماهه است و پرداخت شما به صورت پس پرداخت و در صورت حساب دوره ای تلفن ثابت محاسبه می شود .

 

همچنین بسته صبحگاهی تا 120 گیگابایت و حجم بسته عصرگاهی تا 80 گیگابایت و بسته صبح و عصر تا 200 گیگابایت با شرایط ویژه در اختیار مشتریان مخابرات ایران است.

 

مشتریان شرکت مخابرات ایران به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد بسته های رنگ باران و کسب و کار می توانند به پرتال تجاری شرکت مخابرات ایران به نشانی www.tci.ir مراجعه کرده و یا از طریق تماس با شماره 2020 اطلاعات تکمیلی را کسب نمایند.

11


٠٨:٢٥ - سه شنبه ١٨ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ٩٥٧٩١    /    تعداد نمایش : ٣٧٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
 
 
مطالب مرتبط
 
 
پیوند ها
شعار سال محابرات

سایت شهدا

ارتباط با مدیرعامل

مسولیت اجتماعی

مدیریت دانش

نظرسنجی بیمه دانا
 
   
 
.

عکس روز
548 شماره در یک هفته در مرکز سلمان فارسی دایر شد
مهندس عرب هاشمی مدیر مخابرات منطقه تهران در ادامه اجرای طرح دایری 550 هزار شماری تا پایان سال جاری از مهندس رزّاقی و همکارانش که موفق به دایری 548 شماره درهفته سی و هفتم شدند در نشست هفتگی مدیران یکشنبه 19 آذرماه 96 تشکر و قدردانی کرد.
 ١١:٥١ - يکشنبه ١٩ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٢متن کامل >>
تشریح طرح اکوکال تلفن ثابت توسط مهندس عرب هاشمی
مخابرات منطقه تهران مکالمه اقتصادی تلفن ثابت را با طرح اکوکال ارائه می دهد.
 ١٤:٢٠ - سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

نشست ستاد اقامه نماز مخابرات منطقه تهران برگزار شد
نشست ستاد اقامه نماز مخابرات منطقه تهران در ساختمان مدیریت مخابرات منطقه تهران (شهید نجات الهی) یکشنبه 19 آذر ماه 96 برگزار شد.
 ٠٩:٤ - دوشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ١متن کامل >>

برگزاری شانزدهمین جلسه کمیته جامع تخصصی نظام پیشنهاد ها
شانزدهمین جلسه کمیته جامع تخصصی نظام پیشنهادها در تاریخ 13‏‏‏آذر 96تشکیل و پیشنهادهای زیر مورد تأیید قرار گرفت .
 ١١:١٤ - دوشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

اعطای جایزه ملی روابط عمومی باحضور مهندس جهانگرد به روابط عمومی مخابرات تهران
تندیس خلاقیت در چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران به روابط عمومی مخابرات منطقه تهران تعلق گرفت
 ٠٨:٥ - يکشنبه ١٩ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٣متن کامل >>

 
بازديدکنندگان امروز : 3846     |    کل بازديدکنندگان :  79396880    |    بازديدکنندگان آنلاين :  34