چاپ        ارسال به دوست

در کمپین رنگ باران، 108 گیگابایت اینترنت را صد و پنجاه هزار تومان خریداری کنید

 

 

 

 

 

شرکت مخابرات ایران، سرویس های جدید اینترنت رنگ باران را با بسته های متنوع به صورت پس پرداخت یا پیش پرداخت تا 16 مگابیت بر ثانیه و تا 108 گیگابایت حجم و امکانات ویژه را برای مشتریان اینترنت پرسرعت ارائه می کند.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، سرویس رنگ باران یک و دو ، بسته های صبح گاهی و عصرگاهی شامل این طرح ها هستند.در این سرویس ها ، سرعت یک تا 16 مگابیت بر ثانیه به صورت پیش پرداخت یا پس پرداخت ماهیانه با حجم های متنوع در نظر گرفته شده است.

 

با انتخاب سرویس رنگ باران پیش پرداخت یک می توانید اینترنت با سرعت 1 تا 16 مگابیت بر ثانیه دریافت کنید و در مجموع شش ماه قرارداد خود از 30 گیگابایت دانلود نامحدود، 60 گیگابایت دانلود در ساعات 7 تا 11 صبح و همچنین 18 گیگابایت دانلود در ساعات 2 تا 7 صبح استفاده نمایید. مدت قرارداد در این طرح 6 ماهه است و پرداخت به صورت پیش پرداخت خواهد بود.

 

با انتخاب سرویس رنگ باران پس پرداخت یک می توانید اینترنت سرعت 1 تا 16 مگابیت بر ثانیه دریافت کنید و در هر ماه از مجموع شش ماه قرارداد خود از 5 گیگابایت دانلود نامحدود در ساعات شبانه روز، 10 گیگابایت دانلود در ساعات 7 تا 11 صبح و همچنین 3 گیگابایت دانلود در ساعات 2 تا 7 صبح استفاده نمایید.مدت قرارداد در این طرح 6 ماهه است و پرداخت به صورت پس پرداخت و در صورت حساب دوره ای تلفن ثابت محاسبه می شود .

 

با انتخاب سرویس رنگ باران پیش پرداخت دو می توانید اینترنت با سرعت 128 کیلوبیت بر ثانیه تا 16 مگابیت بر ثانیه دریافت نمایید و در مجموع شش ماه قرارداد خود از 6 گیگابایت دانلود نامحدود در ساعات شبانه روز استفاده کنید .مدت قرارداد در این طرح 6 ماهه است و پرداخت شما به صورت پیش پرداخت خواهد بود.

 

با انتخاب سرویس رنگ باران پس پرداخت دو می توانید اینترنت با سرعت 128 کیلوبیت بر ثانیه تا 16 مگابیت بر ثانیه دریافت نمایید و در هر ماه از مجموع شش ماه قرارداد خود از 1 گیگابایت دانلود نامحدود استفاده نمایید.

مدت قرارداد در این طرح 6 ماهه است و پرداخت شما به صورت پس پرداخت و در صورت حساب دوره ای تلفن ثابت محاسبه می شود .

 

همچنین بسته صبحگاهی تا 120 گیگابایت و حجم بسته عصرگاهی تا 80 گیگابایت و بسته صبح و عصر تا 200 گیگابایت با شرایط ویژه در اختیار مشتریان مخابرات ایران است.

 

مشتریان شرکت مخابرات ایران به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد بسته های رنگ باران و کسب و کار می توانند به پرتال تجاری شرکت مخابرات ایران به نشانی www.tci.ir مراجعه کرده و یا از طریق تماس با شماره 2020 اطلاعات تکمیلی را کسب نمایند.

11


٠٨:٢٥ - سه شنبه ١٨ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ٩٥٧٩١    /    تعداد نمایش : ٨٠٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دسته‌بندی اخبار داخلی

دسته بندی مطالب

اشتراک در خبرنامه پیام آنلاین

با عضویت در خبرنامه پیام آنلاین از آخرین مطالب بلاگ و رویدادهای مهم دنیا با خبر شوید