دوشنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٥ |
حضرت محمد (ص) مي فرمايند : فاطمه پاره تن من است . هركه او را بيازارد ، مرا آزرده خاطركرده و هر كه او را شاد كند ، مرا نيز خوشحال نموده است ./فرارسیدن ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) را تسلیت می گوییم.
 


شهیدی از تبار عاشوراِئیان
دوست داشتم او را در کت و شلوار ببینم
 دوشنبه ٢٥ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٣متن کامل >>
سیری در ویژگی های شخصیتی حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا(س)
برای شرح ویژگی های شخصیت عظیمی همچون حضرت فاطمه زهرا (س) که دریایی از مهر و خوبی هاست ، واژه ها نیز توان ادای دین وحق مطلب را ندارند. بااین حال...
 شنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ١متن کامل >>
دیدار با خانواده «شهید عسگری» انجام شد
همزمان با دهه مبارکه فجر و به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دفاع مقدّس،دیدار با خانواده معزّز شهید امیر عسگری انجام شد.
 شنبه ١٦ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
خواب دیدم باباي شهيدم دور خورشید می‌چرخد
حنانه و ملیکا کنار و مادرشان نشسته‌اند و دقیق به حرفهایمان گوش می‌دهند و یاد خاطره‌های کوتاهشان با بابا مرتضی می‌افتند. حنانه از دیر آمدن و ماموریت‌های پدرش گله دارد و می‌گوید: «همیشه دیر خانه می‌آمد
 سه شنبه ١٢ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ١متن کامل >>
یك روز قبل از آخرین سفرش دست هایش را حنا گذاشت
یك روز قبل از آخرین سفرش دست هایش را حنا گذاشت و گفت: حنای آخر است مقداری از آن را روی دست راست و مقداری روی دست چپش قرار داد و گفت
 چهارشنبه ٦ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
فراخوان طرح نماد ایثار
دفتر هماهنگی امور ایثارگران وزارت ارتباطات، شرکت ها و سازمان های تابعه در اطلاعیه ای از تمامی ایثارگران، علاقمندان و گروه های فعال در زمینه گرافیک و تبلیغات برای شرکت در فراخوان عمومی طراحی نماد ایثار دعوت کرد.
 سه شنبه ٥ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
دیروز و امروز یک زن+عکس
این عکس مرا به 10 مهر برد؛ به روزی که تانک های عراقی میدان راه آهن را گرفتند. وقتی عکس را دیدم به یاد درد و رنجی افتادم که آن زمان تحمل کردیم؛ اینکه آن روزها چه تحملی داشتیم.
 سه شنبه ٢٨ دی ١٣٩٥ - نظرات : ١متن کامل >>
مراسم تجلیل از خانواده های شهدای مدافع حرم برگزار شد / دکتر واعظی: اندیشه های شهدا نباید فراموش شود
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر زنده نگه داشتن شهدای انقلاب، جنگ تحمیلی و مدافعان حرم، گفت: در داخل وزارت ارتباطات و شرکت های تابعه فکر می کنم همواره روحیه جهادی و روحیه بسیجی وجود داشته باشد تا ما بتوانیم به آرمان های بلند انقلاب در این حوزه برسیم.
 سه شنبه ٧ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
نخستین کنگرۀ سراسری 6500 شهید فاوا برگزار شد
نخستین کنگرۀ سراسری بزرگداشت 6500 شهید فاوا و مخابرات ، با حضور دکتر واعظی ، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر سراییان، مدیر عامل شرکت مخابرات ایران و فرماندهان ارشد سپاه پاسداران، ارتش و نیروی انتظامی و جمعی از مدیران کشوری و لشگری ، به همراه خانواده های معظم شهدای مخابرات، دوم دی ماه 1395 در فرهنگسرای بهمن ، برگزار شد.
 يکشنبه ٥ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
 يکشنبه ٥ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٣متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

 
بازديدکنندگان امروز : 1111     |    کل بازديدکنندگان :  70117643    |    بازديدکنندگان آنلاين :  18