پنج شنبه ٠٣ فروردين ١٣٩٦ |
 


کاهش قیمت موبایل در پی تغییر قانون مالیاتی
رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی گفت: با تصمیم کمیسیون تلفیق مجلس برای اخذ هزینه مالیات بر ارزش افزوده از خریدار به جای وارد کننده، قیمت گوشی موبایل و اختلاف قیمت گوشی قاچاق و رسمی کاهش می یابد.
 چهارشنبه ٤ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی اتاق ایران
اتاق ایران درخواستی برای تعطیلی «اسنپ و تپسی» نداشته است
اتاق ایران با برگزاری نشست‌ها و همایش‌های مختلف از شیوه‌های نوین کسب‌وکار حمایت کرده و با ایجاد «کمیسیون جوانان، کارآفرینی و کسب‌وکار نوین و دانش بنیان» همچنان از آن‌ها حمایت خواهد کرد.
 چهارشنبه ١٣ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
مهم‌‌ترین رویدادهای سال جدید برای کسب‌وکارهای جدید
بعد از همه‌گیر شدن پدیده پوکمون گو، واقعیت افزوده به خیلی از افراد معرفی شد. همتای بزرگ واقعیت افزوده، یعنی واقعیت مجازی نیز پتانسیل‌های هیجان‌انگیزی برای بنگاه‌ها در سال 2017 و پس از آن خواهد داشت. شرکت تحقیقاتی IDC پیش‌بینی کرده
 سه شنبه ٢٨ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
گرایش‌های بازاریابی کسب‌وکارهای B2B در سال ۲۰۱۷
یکی از بزرگ‌ترین مشکلات کسب‌وکارهاي بنگاه به بنگاه یا B2B ‌پیش‌بینی آینده است و برای اینکه بتوانند آینده را به درستی پیش‌بینی کنند، باید با تمامی گرایش‌ها و تحولات عرصه کسب‌وکار همگام باشند. در اینجا به حوزه‌هایی خواهیم پرداخت که تمرکز بر آنها در سال ۲۰۱۶،
 دوشنبه ٢٧ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
رشد اقتصاد جهانی شتاب می‌گیرد
اقتصاد > جهان - تسنیم نوشت:بانک جهانی در جدیدترین گزارش خود پیش بینی کرده که رشد اقتصاد جهانی پس از افت در سال گذشته، در سال ۲۰۱۷ اندکی سرعت بگیرد و به ۲.۷ درصد برسد.
 شنبه ٢٥ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
رونق تجارت آنلاین در بازار رایانه
در شرایطی که این روزها نرم‌افزارهای موبایلی در حال ربودن عرصه رقابت در همه بازارهای کشور هستند، بازار کامپیوتر که یکی از نزدیک‌ترین بازارها به این موضوع است، آماده می‌شود تا به‌زودی با تجهیز
 يکشنبه ١٩ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
مرکز آمار ایران: نرخ رشد اقتصادی 6.5 درصد
مرکز آمار ایران نرخ رشد محصول ناخالص داخلی را در نیمه نخست سال جاری 6.5 درصد اعلام کرد.
 يکشنبه ١٩ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
بررسی آیندۀ اقتصاد ایران در پروژۀ "ایران 2040" استنفورد
طرح پژوهشی جدیدی در دانشگاه استنفورد، به نام پروژۀ "ایران 2040" آغاز شده که برای تحلیلِ داده محورِ وضعیت فعلی اقتصاد ایران و این که اقتصاد ایران در آینده به شکل خواهد بود، متخصصان امر را گرد هم می آورد.
 يکشنبه ١٩ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
یک قرارداد ۵۰ هزار صندلی، ۸ هزار شغل
اقتصاد > صنعت - نوسازی ناوگان هوایی با خرید بدون واسطه هواپیما از ایرباس و بویینگ به عنوان یکی از موفقیت‌های پس از برجام نه تنها در حوزه وزارت راه و شهرسازی بلکه در سطح کلان و ملی قلمداد می‌شود.
 دوشنبه ٢٢ آذر ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
425ریال، پیش‌بینی درآمد هر سهم مخابرات در سال مالی جاری
به گزارش پیام تهران آنلاین،پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1395/12/30 با سرمایه 60,000,000 میلیون ریال در دوره 6 ماهه (حسابرسی نشده)، مبلغ 425 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می‌باشد.
 يکشنبه ٢ آبان ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

 
بازديدکنندگان امروز : 6463     |    کل بازديدکنندگان :  70972350    |    بازديدکنندگان آنلاين :  32