چهارشنبه ٠٣ خرداد ١٣٩٦ |
فرارسیدن سالروز فتح خرمشهر در عملیات بیت المقدس (1361 ه.ش) ، روز مقاومت ، ایثار و پیروزی و یاد وخاطره شهدای گرانقدر گرامی باد.
 


توصیه های مدیرعامل مخابرات روسیه به شرکت های مخابراتي خصوصی شده
آنچه از نظر می‌گذرد توصیه‌های "الکساندر آیزوسیموف" مدیرعامل شرکت ویمپل کام تلفن همراه روسیه است
 شنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
طرحی جالب برای تربیت نیروی کار کارآمد
تجربه جوزف هولی، مدیرعامل شرکت استیت استریت/شرکت استیت استریت (State Street) یک بنیاد خیریه بزرگ دارد و ما در طول یک سال میلیون‌ها دلار در حوزه‌های آموزش و تربیت شغلی هزینه ‌کردیم. شرکت ما یکی از بزرگ‌ترین کارفرماها در شهر بوستون محسوب می‌شود و سالانه هزاران کارمند تازه‌کار را استخدام می‌کنیم.
 شنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
فناوری جدید کیفیت تصاویر تلویزیون را چند برابر می کند
امروزه محبوبیت تلویزیون های HDR روز به روز در حال افزایش است، اما دو شرکت سامسونگ و آمازون با همکاری یکدیگر این استاندارد را ارتقا بخشیده اند.
 دوشنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
شناخت درست از برند شخصی با نمایش داستان‌های موفقیت
بسیاری از مدیران در مورد برند‌سازی شخصی صحبت کرده‌اند، اما تعداد اندکی از آنها این موضوع را با مدیریت خود تلفیق کرده‌اند و برای درک آن نشان داده‌اند که واقعا می‌خواهند و نیاز دارند که این چنین باشند.
 يکشنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
وقت بر هم زدن نظام کاری سنتی فرارسیده است
دنیای کار به سوی کاهش مدت زمان کار و پرورش کارمندان کارآفرین می‏ رود.وقتی پای صحبت مدیران 10 تا 20 سال گذشته می‏نشینیم، متوجه می‏شویم «مدیریت‏گرایی» (managerialism) - هنر انجام کارها توسط افراد دیگر - منبع اصلی ناامیدی، عدم‌تعهد و ناکارآمدی در بیشتر سازمان‏ها است. ارزش ‏آفرینی
 شنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
عدم توازن فرهنگی و تضعیف خلاقیت در محیط کار
مدیریت اصطکاک فرهنگی نه تنها محیط کار هماهنگ‌تری را پدید می‌آورد، بلکه تضمینی برای به‌دست آوردن مزیت‌های خلاقیت نهفته در چند فرهنگ گرایی است. واضح است که در محیط کاری جهان امروز شرکت‌ها برای کسب موفقیت، احتیاج به تنوع فرهنگی در تیم‌های کاری دارند.
 شنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
چرا و چگونه باید از فلج‌شدن منابع انسانی جلوگیری کنیم؟
واحدهای منابع انسانی معمولا راحت‌ترین هدف برای حمله هستند. هر مشکل یا بدنامی که گریبانگیر یک شرکت می‌شود، انگشت‌های اتهام به سوی تیم منابع انسانی می‌رود. بسیاری از افراد معتقدند اگر استارت‌آپ‌ها یک مدیر منابع انسانی مجزا و مستقل داشته باشند
 چهارشنبه ٢٣ فروردين ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
راه‌حل را در فرآیندها جست‌وجو کنید، نه در افراد
این روزها یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های شرکت‌های بزرگ جهان، افزایش تنوع نیروی کار است. در یک محیط کار متنوع، کارکنان دارای طیف وسیعی از ویژگی‌ها و مهارت‌ها هستند. به بیان ساده‌تر، تنوع نیروی کار یعنی گوناگونی و تفاوت میان کارکنان از نظر سن، جنسیت، نژاد، پیشینه اجتماعی، اعتقادات
 دوشنبه ٢١ فروردين ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
سفر به ابرها با سریعترین آسانسور دنیا
آسمانخراش Lotte World Tower در سئول کره جنوبی گرچه پنجمین ابرسازه مرتفع دنیاست اما سریعترین آسانسور جهان را در خود دارد.
 يکشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
ذهنیت فلسفی مفهومی غریب در بین مدیران
آنچه امروز در علم مدیریت مقبول افتاده، اعتقاد بر این است که انگیزه‌های کارکنان پایه‌های کارآیی و اثربخشی سازمان را تشکیل می‌دهند و مدیرانی که به موفقیت و اعتلای سازمان خود علاقه‌مند هستند، برای شناخت عواملی که بیشترین انگیزه را در کارکنان ایجاد می‌کنند در تلاشند.
 يکشنبه ٨ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

 
بازديدکنندگان امروز : 33724     |    کل بازديدکنندگان :  72786777    |    بازديدکنندگان آنلاين :  16