چاپ        ارسال به دوست

بازنشستگان

 

 

 

 

همکاران عزیزی که بازنشسته اعلام شده اند:

اداره کل عملیات شبکه:

1- آقای حسین غفاری مقدم
2- آقای شروین روشندل
3- آقای محمد فرهمند
4- آقای بهزاد پورصادقی
5- آقای داوود محمدپورخامنه
6- آقای علی اصغر حنیفی

 

اداره کل نظارت، آزمایش و تحویل:

1- آقای رضا جلالی

 


معاونت مالی، تدارکاتی و منابع انسانی:

1- آقای عباس آزاد ارمکی

 


دفتر روابط عمومی:

1- آقای محمد خانی میقانکی

 

اداره کل مالی:

1- آقای محمود شاهانی
2- آقای احمد فردوسی
3- آقای محمدرضا صباغ پور
4- آقای بهرام یمینی شاد
5- آقای حمیدرضا زینالی

 

اداره کل کنترل و مدیریت شبکه مخابراتی:

1- آقای بهرام گودرزی
2- آقای داوود خلیلی طارسی
3- آقای عبداله مرادی

 

اداره کل منابع انسانی:

1- آقای رضا بیساری

2- آقای سید مصطفی اردستانی
3- آقای مسعود صمدی

 

 

اداره کل فناوری اطلاعات :

1- آقای سید ضیاء میرمحمدی
2- آقای احد سلیم تبار

 


معاونت مالی، اداری و تدارکاتی :

1- آقای مهدی سلطانیان جوادی

 

 

معاونت شبکه :

1- آقای سید عبداله داوودی
2- آقای محمود مقصودی

 

 

دفتر حراست :

1- آقای سعید یعقوبی گیلوان

 

 

اداره کل طرح و مهندسی:

1- آقای حسام الدین فولادی
2- آقای مصطفی سویزی
3- آقای محمدعلی صبور
4- آقای مجید صنایع
5- آقای کاظم رضایی
6- آقای غلامرضا اکبری


 

اداره کل پشتیبانی و راه اندازی شبکه :

1- آقای امیر هوشنگ نجاران
2- آقای محمدعلی واشقانی فراهانی
3- آقای مهرداد گلباری
4- آقای علی اکبر قادر آبادی
5- آقای محمد فرهمند
6- آقای محرم خوش مقام بخشایش
7- آقای حمیدرضا اسکندری نیا
8- آقای رضا خیری
9- آقای سید فضل اله میرشفیعی
10- آقای حسن اسمعیلی
11- آقای محسن رضوان فر
12- آقای علی رحیمی رتکی
13- آقای سید میر ورودی
14- آقای ناصر جعفری کلهرودی

15-آقای محمدرضا حافظی

 

 

 

اداره کل مخابرات منطقه 2 تهران:

1- آقای علیرضا طالبیان گوری
2- آقای محمود قاسمی
3- آقای محمدرضا کردلو
4- آقای رمضان تقی پور
5- آقای محمد محمدی جونوشی
6- آقای رضا تابندگان
7- آقای حسن روحانی
8- آقای رامین نظری اسمعیلی
9- آقای احمد عزیزی حاجی آقا
10- آقای مهدی شفیعی
11- آقای رضا اسدی یگانه
12- آقای حمیدرضا فراخوری
13- آقای ابوالقاسم ا عتماد زاده
14- آقای محمدکاظم رحمانی
15- آقای مسعود قاسمی
16- آقای محمدعلی اصغری نمین
17- آقای منوچهر تاجیک
18- آقای وحید محمد علی زاده خیاط
19- آقای مسعود کشکولی
20- آقای غلامرضا شهیدی
21- آقای باب اله امانی
22- آقای رضا فرادی
23- آقای محسن امانت

 

 

اداره کل مخابرات منطقه 3 تهران:

1- آقای سیدعلی جدی
2- آقای محمود دلجو
3- آقای سید مجتبی میرنوری لنگرودی
4- آقای مجید حاجی آقایی
5- آقای اکبر براتی طرقی
6- آقای جمشید کشاورز احمدی نژاد لفمجانی
7- آقای علی افضلی
8- آقای بهروز قاسمی
9- آقای علی عباس نصرآبادی
10- آقای کوروش نیک فر
11- آقای علیرضا بهرامی
12- آقای مجید قاسمی بین کلایی
13- آقای محمد بور بور اژدی
14- آقای حبیب اله وصال فرید
15- آقای ابوالقاسم معتضدی
16- آقای محمدصادق سرداری
17- آقای علی اکبر نیک پور
18- آقای احمدرضا مظاهری
19- آقای نصراله نیکومنش
20- آقای نادر جلیلی
21- آقای اکبر فرجامی
22- آقای حسین سلیمانی
23- آقای داوود سرداری
24- آقای شاهرخ شهدادی

 

 

اداره کل مخابرات منطقه 4 تهران:

1- آقای مسعود صفری

 

 

اداره کل مخابرات منطقه 5 تهران:

1- آقای محمدحسن فردوسی زاده نائینی
2- آقای حسین مقنی عباسی
3- آقای مجتبی زاهدی
4- آقای امیر نادری
5- آقای عباس پیرویسی
6- آقای جمشید حاجی ابراهیمی
7- آقای محمدرضا لشگری
8- آقای محمدرضا جواهری کچوسنگی
9- آقای بهرام تکلو بیغش
10- آقای سید علی هاشمی
11- آقای حسن کسرایی فر
12- آقای اسماعیل نوروزی
13- آقای حمیدرضا نجفی
14- آقای رمضانعلی قره باغی
15- آقای مهدی هراتی اردستانی
16- آقای محسن زین العابدین فرد
17- آقای اصغر قریشی
18- آقای حسین رئیس زیدی
19- آقای ابوالفضل سیف اللهی
20- آقای عباس یوسفی رامندی
21- آقای فرشیدجیریایی شراهی
22- آقای جابر آقاجان زاده
23- آقای هاشم مقدسی
24- آقای احمد رجبی
25- آقای مالک مل علی
26- آقای فیروز نظری
27- آقای غلام عباس اخفش اردستانی
28- آقای رضا سرائی
29- آقای علیرضا جلالی
30- آقای امیر محبی
31- آقای یداله شجاعی

32-آقای حسن طلوعی ندلقی

 

 

اداره کل مخابرات منطقه 7 تهران:

1- آقای بابک نجفی افشار
2- آقای محمدرضا کرمی شیراز
3- آقای مهاجر مقاری
4- آقای علی اصغر فردی
5- آقای حجت اله حاجی طیبی
6- آقای سید جلال عمادی
7- آقای اسماعیل میرزایی
8- آقای رحمان اسمعیلی چاکری
9- آقای روزبه سپاهی فرد
10- آقای علی مقدسی
11- آقای محسن مصلحی
12- آقای فرجعلی فرجی
13- آقای مسعود بیات
14- آقای مجید علی آبادی
15- آقای مجید اصغر پور
16- آقای سعید آهازان
17- آقای محمدرضا کاشانی
18- آقای هادی جدیدی
19- آقای عباس ایازی
20- آقای مجید حسین خان
21- آقای بهمن پروین پور
22- آقای علی افشار
23- آقای بهزاد خالدی
24- آقای منوچهر غلامی
25- آقای مصطفی شیرمحمدی
26- آقای حمیدرضا صومی
27- آقای مرتضی درویش محسنی
28- آقای محمدرضا مددی کاخکی
29- آقای محمدمیرزا احمدی گیلانی
30- آقای علی اسدی
31- آقای سید غلامرضا رفضی
32- آقای محمد نظری
33- آقای زین العابدین صفری
34- آقای احمد ابراهیمیان
35- آقای سید ابوالفضل قهاری
36- آقای سید حمیدرضا محمدی
37- آقای محمدرضا امام قلی وند
38- آقای محمدرضا اسعدی نژاد
39- آقای محسن جهانشاد
40- آقای سید حسن سید صالحی
41- آقای حسن کاظمی مجدآبادی
42- آقای جلال وثوقی
43- آقای مسعود خامه چی
44- آقای علی اکبر حدادی
45- آقای حسن مقیسه
46- آقای مجید فرهمند
47- خانم پوران کرمانشاهی

49- آقای جعفر کردانی
50- آقای حسین بیات

 

 

اداره کل مخابرات منطقه 8 تهران:

1- آقای سید جواد نبوی
2- آقای مهدی حاجی زاده
3- آقای کاوه درخشان
4- آقای عادل پور عباسی فرد
5- آقای سید محمد تقی رحمانی
6- آقای مهران محضری
7- آقای مسعود حاج قاسم
8- آقای عباس کاظمی
9- آقای سید مسعود ترابی
10- آقای محمد ابراهیم هراتی
11- آقای کریم هدایتی
12- آقای محمد روزبهانی
13- آقای علیرضا عربانی
14- آقای داریوش خدادادزاده

 

11


٠٧:٣٣ - يکشنبه ١٩ فروردين ١٣٩٧    /    عدد : ٩٩١٥٦    /    تعداد نمایش : ٦٢٧٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج




دسته‌بندی اخبار داخلی

دسته بندی مطالب

اشتراک در خبرنامه پیام آنلاین

با عضویت در خبرنامه پیام آنلاین از آخرین مطالب بلاگ و رویدادهای مهم دنیا با خبر شوید