چاپ        ارسال به دوست

قالب جدید پیام تهران آنلاین توسط مهندس عرب هاشمی رونمایی شد

ظهر یک شنبه 24 بهمن ماه 1396 رونمایی از قالب و پوسته جدید نشریه الکترونیکی درون سازمانی مخابرات منطقه تهران توسط مهندس عرب هاشمی مدیر مخابرات منطقه تهران رونمایی شد.


به گزارش پیام تهران آنلاین،  پیش از فعال سازی و رونمایی از قالب جدید سایت، مهندس عرب هاشمی در سخنانی ضمن تقدیر از مدیرکل و کارکنان دفتر روابط عمومی ، بر ضرورت ایجاد ارتباط دوسویه میان مدیران و کارکنان و پاسخگویی به پرسش ها، ابهامات و سایر خلاءهای اطلاعاتی درون سازمانی تاکید کرد.


مهندس عرب هاشمی با بیان اینکه تولید محتوای مناسب و مورد نیاز کارکنان با نوآوری و بکارگیری ابزارها و کانال های ارتباطی متعدد موجب تحکیم ارتباطات درون سازمانی می شود اظهار داشت: در معرض نقد قرار گرفتن موهبتی الهی است و پیام ها و نظرات کارکنان که از طریق درگاه ارتباطی پیام تهران آنلاین واصل می شود، همواره کارگشا بوده و درتصمیم گیری ها  و سیاست گزاری ها مورد استفاده قرار گرفته می شود.

شایان ذکر است ذوالفقاری مدیرکل دفتر روابط عمومی نیز با بیان اینکه تغییرات حادث شده در پیام تهران آنلاین  با رویکرد تجاری توام با اطلاع رسانی و خبری طراحی شده است گفت: الزامات رگولاتوری در طراحی جدید سایت پیام تهران آنلاین نیز مورد نظر قرار گرفت و مباحثی همچون ارتقای سطح تعاملی میان همکاران با مدیران، همکاران با همکاران، تعامل و ارتباط مشتریان با قسمت های مختلف، دسترسی آسان تر دفاتر، مناطق و ادارات کل به محتوای مورد نیاز و مرتبط با بخش های خود از دیگر دلایل تغییر پوسته و قالب جدید پیام تهران آنلاین به شمار می رود.


ذوالفقاری همچنین اعلام کرد: با توان و تجربه داخلی، بخش های مهم سایت جدید توسط کارکنان دفتر روابط عمومی بویژه مهندس خالقی و اقبالی آماده سازی شد و با اتکای به حمایت های سایر مدیران، امیدواریم فصل جدیدی در درون سازمانی و مقامات داخلی به ارمغان آید.


گفتی است موسی الرضا شبرنگی رییس اداره انتشارات دفتر روابط عمومی و سمانه کلانتری سردبیر نشریه پیام بازنشستگان و کانال پیام تهران آنلاین  نیز ضمن ارایه توضیحات لازم درخصوص بخش های مختلف سایت جدید، ضرورت اتخاذ شیوه های پاسخگویی و تعاملات بیشتر مدیران سایر بخش های مختلف مخابرات منطقه تهران را یادآور شدند که مهندس عرب هاشمی ضمن استقبال از این پیشنهاد به ارایه رهنمودهای لازم پرداخت و
خواستار اتخاذ روش های مناسب تر برای تسریع در روند پاسخگویی به نظرات، انتقادها و پیام های همکاران مخابرات منطقه تهران شد.

 

 

 

عکس: محمود غلامی

 

 


١٣:٠٣ - سه شنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ٩٨٤٥٤    /    تعداد نمایش : ١١٩٩


کاربر مهمان
1396/11/28 11:55
0
0
لطفا پیام های ارسالی را به اطلاع مسئولین برسانید.
کاربر مهمان
1396/11/25 14:56
1
1
بهتر از قالب سایت قبلی است.
کاربر مهمان
1396/11/25 9:7
0
0
با سلام و احترام. ضمن عرض خسته نباشید و تشکر از زحمات جناب آقای مهندس ذوالفقاری در عرصه روابط عمومی مدرن، ارائه قالب جدید وب سایت پیام آنلاین تهران را به همکاران دفتر روابط عمومی تبریک عرض می نمایم. نعمتی آلاشتی-مسئول حراست اداره کل مخابرات منطقه 3
کاربر مهمان
1396/11/24 14:31
1
2
باسلام ضمن تبریک به همکاران محترم روابط عمومی در ارائه قالب جدید وب سایت پیام آنلاین تهران وموفقیت بیشتر همکاران در عرصه اطلاع رسانی /ادهمی
کاربر مهمان
1396/11/24 13:29
1
2
با سلام و عرض ادب. ضمن عرض خسته نباشید و خدا قوت به کارکنان دفتر روابط عمومی و مدیر کل محترم جناب آقای ذوالفقاری، رونمایی قالب جدید سایت پیام آنلاین را که به زیبایی طراحی شده را تبریک می گویم.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دسته‌بندی اخبار داخلی

دسته بندی مطالب

اشتراک در خبرنامه پیام آنلاین

با عضویت در خبرنامه پیام آنلاین از آخرین مطالب بلاگ و رویدادهای مهم دنیا با خبر شوید