چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه فرماندهان پایگاه های حوزه مقاومت بسیج مخابرات تهران

 اولین جلسه فرماندهان پایگاه  حوزه مقاومت بسیج در سال جاری چهارشنبه 28 آذر در ساختمان شاهد تشکیل شد.

  به گزارش پیام تهران آنلاین در این نشست ، محمد علی احقاقی  سرپرست حوزه مقاومت بسیج مخابرات منطقه تهران در خصوص تبیین ارزش های  انقلاب اسلامی  و رشد و بالندگی بسیج و انسجام و همبستگی نیروها جهت دستیابی به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی، آموزش و تعلیم و تربیت نیروهای متعهدو جوان و تشکیل اتاق فکر و تیم های عملیات روانی برای دستیابی به برنامه چشم انداز بسیج نکاتی را بیان کرد.

وی با توجه به فرا رسیدن حماسه نه  دی و برگزاری همایش بصیرتی از سوی مرکز بسج وزارت ارتباطات و فنآوری اطلاعات و حوزه بسیج مخابرات تهران از تمامی  فرماندهان خواست تا ضمن بکارگیری حداکثر توان در اجرای برنامه های ابلاغی اقدامات لازم رادرخصوص اجرای برنامه ها مبذول دارند.

گفتنی است در این نشست  صفری  معاون تحیل و بررسی سپاه ناحیه ادارات که به عنوان میهمان در جلسه حضور داشت درخصوص آموزش فرماندهان و برنامه ریزی های به عمل آمده برای  تدوین و لزوم آموزش های متمرکز در جهت رشد و بالندگی فرماندهی و مدیریت   فراگیر در خصوص انسجام نیرها و کار آمدی نقش بسج در جامعه و  محیط اداری مطالبی  را برای حاضرین ارائه کرد.

شایان ذکر است  فرماندهان پایگاه ها  در خصوص اقدامات انجام شده در 9ماه گذشته و مسائل جاری پایگاه  نظرات خود را بیان کردند و مقرر شد در خصوص مشکلات پایگاه ها راهکارهای لازم را مورد بررسی و اقدام قرار گیرد.

 

 

 

عکس و خبر : زمانی
 

 


١٢:٢٧ - يکشنبه ٣ دی ١٣٩٦    /    عدد : ٩٧٥٧١    /    تعداد نمایش : ٨١٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج




دسته‌بندی اخبار داخلی

دسته بندی مطالب

اشتراک در خبرنامه پیام آنلاین

با عضویت در خبرنامه پیام آنلاین از آخرین مطالب بلاگ و رویدادهای مهم دنیا با خبر شوید