چاپ        ارسال به دوست

مهندس ملک جعفریان : همکاران مخابرات تهران هموطنان سیل زده را فراموش نکرده اند


مهندس ملک جعفریان مدیر مخابرات منطقه تهران گفت: باتوجه به فرا رسیدن ایام سرد سال، چشم های منتظر هموطنان سیل زده به دستان پر خیر و برکت کارکنان مخابرات منطقه تهران و سایر نیکوکاران خانواده بزرگ وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است.


مهندس ملک جعفریان در گفتگو با خبرنگار پیام تهران آنلاین ضمن بیان این مطلب، افزود: از میان 72 مسکنی که در تعهد بسیج وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات قرار گرفته است، ساخت 14 واحد مسکونی برعهده مخابرات منطقه تهران است، تا با کمک های مالی همکاران در منطقه سیل زده چگن لرستان قبل از فرا رسیدن سرما، سرپناهی برای هموطنان مان ساخته شود.


مدیر مخابرات منطقه تهران با بیان اینکه کارکنان خدوم و پرتلاش مخابرات در دروان های مختلف تاریخ انقلاب از همان روزهای آغازین حیات مقدس جمهوری اسلامی در صحنه های مختلف حضور فعال و چشمگیر داشته اند، تصریح کرد: حضور نیروهای ارزشی، متعهد و دلسوز نظام و انقلاب در بدنه مخابرات، موجب شده تا این مجموعه به عنوان پیشتاز و پیش قراول صحنه های دفاع مقدس، سازندگی و توسعه و آبادانی مطرح باشد و در این برهه نیز همچون گذشته با تخصیص بخش اندکی از حقوق خود، به کمک هموطنان سیل زده بشتابند.


مهندس ملک جعفریان با اعتقاد به اینکه کمک های داوطلبانه همکاران مخابرات منطقه تهران در طی 12 ماه با حداقل 20 هزار تومان در هر ماه، موجب تسریع در روند بازسازی خانه های هموطنان سیل زده چگن لرستان می شود، اظهار داشت: خوشبختانه برخی از همکاران، داوطلب اهدای مبالغ بیشتری از حداقل های در نظر گرفته شده، هستند و مطمئن هستیم بار دیگر در عرصه مسئولیت های اجتماعی، شاهد فرجامی خوش در این حرکت خدا پسندانه خواهیم بود.
وی افزود: به تمامی دست اندرکاران تاکید کرده ام مرحله به مرحله ساخت واحدهای مسکونی و اهدای آن به هموطنان سیل زده، برای عموم همکاران نیز اطلاع رسانی شود.


مدیر مخابرات منطقه تهران ضمن تاکید بر داوطلبانه بودن این اقدام نیکوکارانه، خواستار اهتمام بیشتر در جمع آوری کمک های همکاران برای تسریع در روند ساخت 14 واحد مسکونی تا پیش از آغاز بارش های پاییزی و سرمای زودرس در منطقه لرستان شد.


١٢:١٣ - شنبه ٤ آبان ١٣٩٨    /    عدد : ١٠٥٤٩٩    /    تعداد نمایش : ٣٥٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دسته‌بندی اخبار داخلی

دسته بندی مطالب

اشتراک در خبرنامه پیام آنلاین

با عضویت در خبرنامه پیام آنلاین از آخرین مطالب بلاگ و رویدادهای مهم دنیا با خبر شوید