چاپ        ارسال به دوست

نشست هم اندیشی مخابرات تهران با نیروی انتظامی

 

 

 

نشست هم اندیشی مخابرات منطقه تهران با نیروی انتظامی و دادسرای ویژه جرائم مخابراتی جهت پیشگیری از سرقت و تخریب تجهیزات مخابراتی برگزار شد.

به گزارش پیام تهران آنلاین ، همزمان با هفته گرامیداشت نیروی انتظامی، نشست هم اندیشی مخابرات منطقه تهران با  فرماندهان آگاهی، بازپرس ویژه دادسرای جرائم مخابراتی، رییس مرکز کنترل فرماندهی تهران بزرگ، جانشین پلیس آگاهی تهران بزرگ، معاون پلیس پیشگیری تهران بزرگ و سرکلانتری های نیروی انتظامی و با حضور مهندس ملک جعفریان مدیر مخابرات منطقه تهران، معاونان و مدیران مخابرات ، دوشنبه ۱۵ مهر ماه در مخابرات تهران برگزار شد.

در این نشست، مهندس ملک جعفریان ضمن تجلیل از تلاش ها و خدمات پلیس و قوه قضاییه در زمینه پیشگیری از سرقت و تخریب تجهیزات مخابراتی، به اهمیت ارتباط و ضرورت حفظ و صیانت از بستر های ارتباطی و مخابراتی موجود در استان تهران جهت ارایه سرویس های جدید مخابراتی بر بستر فیبر نوری به شهروندان اشاره کرد.

مهندس ملک جعفریان در خصوص اهمیت پایداری شبکه و ارایه سرویس به شهروندان و سازمان های دولتی و خصوصی اظهار داشت: تخریب و سرقت تجهیزات مخابراتی منصوبه در سطح معابر شهری و روستایی موجب نارضایتی مشتریان و تحمیل هزینه به مخابرات برای بازسازی و راه اندازی مجدد ارتباطات خواهد شد.

وی در راستای مسئولیت های اجتماعی و تکریم ارباب رجوع، ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه نیروی انتظامی و دادسرای تهران به دلیل تعامل دو سویه با مخابرات تهران، خواستار توسعه و تقویت این تعاملات شد.

بر اساس این گزارش، حسینیان مدیر کل حراست مخابرات منطقه تهران ضمن ارایه گزارشی از روند همکاری های متقابل، از تلاش شبانه روزی عوامل نیروی انتظامی و قضایی در راستای کشف سرقت ها و تخریب ها و خسارات وارده به تجهیزات مخابراتی و ایجاد امنیت پایدار تشکر و قدردانی کرد.

گفتنی است در این نشست محمد رضا ادیبی مدیر کل حقوقی مخابرات منطقه تهران نیز از روند پیگیری پرونده های مربوط به مخابرات و همکاری متقابل از دادسرای ویژه جرائم مخابراتی تقدیر کرد.

همچنین بازپرس ویژه جرائم مخابراتی بر لزوم اهمیت و حساسیت مجموعه قوه قضاییه و دادستانی تهران بر حفظ و صیانت از اموال دولتی و عمومی تاکید کرد.

در پایان این نشست، فرماندهان نیروی انتظامی حاضر در جلسه در خصوص الزامات پیشگیری از سرقت کابل و تجهیزات و راهکارهای جدید مخابرات برای نگهداری و حفاظت بهتر آنها پیشنهاداتی را ارایه کردند.

عکس: علیرضا ترابی

 


١٠:٠٦ - سه شنبه ١٦ مهر ١٣٩٨    /    عدد : ١٠٥٣٦٣    /    تعداد نمایش : ٥٨٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دسته‌بندی اخبار داخلی

دسته بندی مطالب

اشتراک در خبرنامه پیام آنلاین

با عضویت در خبرنامه پیام آنلاین از آخرین مطالب بلاگ و رویدادهای مهم دنیا با خبر شوید