چاپ        ارسال به دوست

معرفی کتاب ( زندگی نامه)

معرفی کتاب (زندگی نامه )


"فیل نایت ،موسس و بنیانگذار نایکی که پانزدهمین ثروتمند دنیاست در این کتاب فوق العاده ، داستان خلق برند نایکی را نوشته است: از زندگی در خانواده ای معمولی تا خلق برند میلیاردلاری نایکی ، مسیر شگفت انگیز موسس یکی از بزرگترین شرکتهای جهان ؛ مسیر تسخیر موانع و عبور از مشکلات و قدم به قدم جلو رفتن . مسیر بهتر شدن.


فارغ از این که چه کسب و کاری داشته باشید یا اینکه در چه رشته ای درس خوانده باشید ، این کتاب داستان رسیدن به خواسته ها و آرزوهاست ، راهنمای از هیچ به همه چیز رسیدن ، راهنمای گوش دادن به صدای قلب و دویدن دنبال آرزوهاست ، داستان شکست خوردن و برگشتن از عمق تاریکی شکست ، داستان هدر ندادن استعداد. این کتاب نه تنها راهنمایی برای اهالی کسب و کار و مدیریت است ، بلکه برای هر خواننده ای که به خود و آرزوهایش ایمان دارد خواندنی است ؛ زندگی نامه ای که جنگیدن و دست نکشیدن را به ما می آموزد."

-از پشت جلد کتاب-


"هر دونده ای این را میداند .کیلومتر ها میدوی و میدوی ، بدون اینکه واقعا دلیلش را بدانی .به خودت می گویی به خاطر هدفی این کار را می کنی یا دنبال جمعیتی هستی ؛ اما دلیل اصلی دویدن تو آن است که جایگزین آن یعنی ایستادن - تو را تا سر حد مرگ می ترساند.


به این ترتیب در آن صبح سال 1962 به خودم گفتم : بگذار همه بگویند که ایده ات ابلهانه است ...تو ادامه بده. نایست .  حتی به ایستادن فکر هم نکن تا به آنجا برسی و این پندی استثنایی ،پیش گویانه و ضروری بود که به طور غیر منتظره ای موفق شدم به خودم بدهم و از خودم بگیرم .

نیم قرن بعد از آن روز ، اکنون بر این باورم که این بهترین یا شاید تنها پندی است که میتوانیم و باید به خود و دیگران بدهیم."


- از متن کتاب-

عنوان کتاب:کفش باز


خاطرات بنیان گذار نایکی


نویسنده : فیل نایت


مترجم : شورش بشیری


انتشارات : نشر میلکان

 

این کتاب در کتابخانه ساختمان شاهد جهت استفاده همکاران موجود می باشد.


لینک مرتبط: http://payam.tct.ir/index.jsp?fkeyid=&siteid=2&fkeyid=&siteid=2&pageid=1182&newsview=103852

 

ارسال : فراهانی اداره آموزش


٠٨:٥٢ - سه شنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١٠٤١٣٦    /    تعداد نمایش : ٤٩٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دسته‌بندی اخبار داخلی

دسته بندی مطالب

اشتراک در خبرنامه پیام آنلاین

با عضویت در خبرنامه پیام آنلاین از آخرین مطالب بلاگ و رویدادهای مهم دنیا با خبر شوید