چاپ        ارسال به دوست

خداقوت مخابراتی های پایتختموسی الرضا شبرنگی- چه پرفرازو نشیب بود سال 1397 برای مخابرات منطقه تهران . از سونامی جدا شدن بخشی از بهترین همکارانی که به اقتضای روزگار ، کسوت بازنشستگی بر تن کردند تا دوندگی های بی امان کارکنانی که باید جای خالی آنها را پرکنند و نگذارند لحظه ای چرخ ماشین یکی از عظیم ترین اپراتورهای ارتباطی خاورمیانه با میلیون ها مشترک از حرکت باز ایستد.


در شرکتی که شصت و پنج سالگی خود را در آستانه بهاری دیگر پیش رو دارد در اینجا یعنی پایتخت شاهد آنیم که با رویش جوانه های امید به آینده آن هم با اتکای به نیروی انسانی کاربلد که در سخت ترین شرایط و محدودیت ها از گردنه های پرپیچ و خم گذر کرد و گذر خواهد کرد ، غلبه تفکر و نگرش کار جهادی ، جان مایه حرکت مسیر انسان هایی ارزشی و معتقدی شده است که علیرغم دغدغه های معیشت همچنان ایستاده اند و خدمت می کنند به نظام مقدسی که بالنده و پویا در برابر سیل مداوم هجمه های خارجی ، جانانه مقاومت می کند.


باور و ایمان به اهداف والا و مقدسی همچون عشق به بندگان خدا و عطش خدمت به آنها که توام شده است با غنیمت شمردن فرصت خدمتگزاری ، ورای تمامی مباحث مطروحه در حوزه راهبرد و نظام جامع مدیریت عملکرد است که معیاری برای سنجشش نیست چرا که رضایت خالق مهربان مطمح نظر است و بس.


این روحیه گرانقدر را می توان در وجودهمکارانی که در خط مقدم سنگر خدمت با تمام وجود و علی رغم سختی هایی که با آن مواجه اند دید که تبلور و عینیت بخشیدن غلبه انگیزه های معنوی بر مادی راترسیم گر شده اند. آنجا که تکلیف را بموقع و مناسب ،  بخوبی انجام می دهند و مشکلات درون سازمانی را به کنار گذاشته تا ارباب رجوعی بارضایت از پیشخوان خدمت مخابرات بیرون رود.هرچند تصمیم گیران ارشد نیز در تکاپوی بی وقفه ای برای بهبود اوضاع کارکنان هستند و همچنان می کوشند تا سرمایه های انسانی خود را در بهترین شرایط ممکن قرار دهند.


در این واپسین لحظات کاری سال 1397 جا دارد یاد تمامی پدران آسمانی بویژه همکاران شهیدمان را در سالروز میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر گرامی بداریم.


خالصانه ترین تبریکات ودرود ها را نثار همکارانی کنیم که در لحظه تحویل سال ، دعای یا مقلب القلوب شان را در شیفت می خوانند.

همکاران حراست و پاسخگویان خطوط ارتباطی مشترکین با شرکت را درود می فرستیم و تمامی همکاران بازنشسته و شاغلین عزیزی که در آفرینش تابلوی زیبای آینده روشن شرکت مان ، نقش بسزای خود را به بهترین حال ایفا خواهند کرد./ خداقوت

 

 

 

 


١٥:٠٦ - سه شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٣٦٦٠    /    تعداد نمایش : ٨٦٤


کاربر مهمان
1398/01/01 0:24
1
1
با عرض سلام ، ادب و احترام و خسته نباشید و خدا قوت خدمت تمامی پرسنل محترم مخابرات ،همکاران گرامی حراست و کلیه پاسخگویان محترم و عزیز تلفن ثابت مخابرات منطقه تهران
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دسته‌بندی اخبار داخلی

دسته بندی مطالب

اشتراک در خبرنامه پیام آنلاین

با عضویت در خبرنامه پیام آنلاین از آخرین مطالب بلاگ و رویدادهای مهم دنیا با خبر شوید