چاپ        ارسال به دوست

در آستانه سال نو از بازنشستگان و همکاران روابط عمومی تقدیر شد

در آستانه سال نو، ازبازنشستگان،همکاران و همیاران روابط عمومی مخابرات منطقه تهران در مراسمی تقدیر شد.
به گزارش پیام تهران آنلاین، در این مراسم از 6 نفر از همکاران بخش های مختلف روابط عمومی که به کسوت بازنشستگی نایل شدند و تمامی همکاران اداره کل روابط عمومی و همکاران نقلیه و انتظامات ساختمان شهید عرفانیان و خدمات که با دفتر روابط عمومی همکاری داشتند با حضور ذوالفقاری مدیر کل روابط عمومی و ادیبی مدیرکل دفتر حقوقی تقدیر شدند.

ذوالفقاری مدیرکل روابط عمومی درابتدای این مراسم ضمن تشکر و قدر دانی از تلاش ها و زحمات همکاران خود در بخش های مختلف روابط عمومی دوران بازنشستگی را تولدی دیگر در زندگی دانست و گفت:کار کردن در کنار شما همکاران روابط عمومی یکی از به یادمانده ترین دوران عمر کاریم بود.
گفتنی است در این مراسم، همکاران بازنشسته روابط عمومی محمود غلامی،مهین شفیعی، رضا سلطانی،جعفر گوهری،پروین رحیمی ،محمدخانی در سخنانی به بیان خاطره دوران کاری خود پرداختند و شفیعی دل نوشته ای را با عنوان "خداحافظ همدلان همکار"  برای حاضران خواند که متن آن را مشاهده می کنید:


به نام خداوند جان آفرین         حکیم سخن در زبان آفرین

 اوقات خوش آن بود که با دوست به سر شد      باقی همه بی حاصلی و بی خبری بود

سلام بر تمامی همدلان همکار
خداوند را شاکرم که بر من منت نهاد تا بخشی از عمر خویش را در جمع با صفا و پر محبت شما همکاران گرامی سپری کنم، به یقین ادعا می کنم که در طول این مدت از آموزه های انسانی، اخلاقی، علمی و فنی شما همکاران پرتلاش و اندیشمندم بسیار آموخته ام و خاطرات شیرین شما همواره در صفحه ی ذهنم جاوید خواهدماند.
امیدوارم کاستی ها و تقصیرهای مرا به دریایی دلهاتان ببخشایید و فراموش کنید و در عوض چهره ای را بخاطر بسپارید که همیشه همه شما را دوست داشته و به دوستی تان افتخار می کند و به حمایت و دعای خیرتان نیازمند است.
آری با اکراه شما را ترک خواهم گفت ولی قلبم در اینجا ، در همین جا و با شما خواهد بود.
برای همگی آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون دارم و امیدوارم در تمامی مراحل زندگی و کار موفق و سر بلند باشید

گذشت آنچه گذشت.کهنه ها را باید رها کرد،گذشته را نمی توان تغییر داد.تنها باید خاطرات شیرین را به یاد سپرد و لغزش های گذشته را توشه خرد ساخت.آینده را نمی توان پیش بینی کرد،تنها باید امیدوار و صبور زندگی کرد تا بدان جا که خدا می خواهد و خدا می داند! و به فرمایش حضرت علی(ع) :"بگذارید و بگذرید،ببینید و دل مبندید،چشم بیاندازید و دل مبازید،که دیر یا زود باید گذاشت و گذشت".


خداوند یار و نگهدارتان
ارادتمند شما
مهین شفیعی

اسفند ماه1397

 

عکس_ترابی_ خلیفه

14


٠٨:٣٣ - سه شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٣٥٧٥    /    تعداد نمایش : ١١٠٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دسته‌بندی اخبار داخلی

دسته بندی مطالب

اشتراک در خبرنامه پیام آنلاین

با عضویت در خبرنامه پیام آنلاین از آخرین مطالب بلاگ و رویدادهای مهم دنیا با خبر شوید