چاپ        ارسال به دوست

دیدار همکاران اداره کل فناوری اطلاعات با خانواده شهیدان والا مقام رمضانی و عرب سرخی

فرشته بهرامی - در ادامه برنامه های دیدار با خانواده های معزز شهدا، مهندس چنگائی و مهندس آل آقا  به همراه جمعی از همکاران با خانواده های  محترم شهیدان والا مقام شهیدحسین رمضانی و شهیدفتح ا..عرب سرخی دیدارکردند.

شهیدحسین رمضانی 

شهیدحسین رمضانی درسال 1339در ساوه بدنیا آمد.ایشان در سال 1354 به عنوان مکانیسین وسایل الکترونیکی وارد مخابرات شدند. وی درسال 1361 در خرمشهر  به درجه رفیع شهادت نائل آمد. در مبارزات پرشور مردمی علیه رژیم سابق شرکت فعال داشتند و از نیروهای بسیجی بود که قریب به یکسال در بیت امام ( ره) به پاسداری مشغول بودند. ایشان در مناطق جنگی سرپل ذهاب ، سنندج ، سقز ، آبادان شرکت کردند و در عملیات پیروزمند بیت المقدس شهد شیرین شهادت را نوشید. 

شهیدفتح ا..عرب سرخی 

 

شهید فتح ا.. عرب سرخی درسال 1335در شهر اردستان بدنیا آمد.دوران جوانی را به کار در روز و تحصیل در شب گذراند تا موفق به گرفتن دیپلم شد ، ایشان سال 1357 در اداره کل مخابرات منطقه 5  مشغول به کار شدند. در سال 1358 ازدواج نمودند.ایشان بسیار ساعی و متعهد بودند و فعالیتهای زیادی از جمله تاسیس کتابخانه در مسجد مخابرات میدان امام، تشکیل کلاسهای مذهبی و فرهنگی در مراکز مخابراتی انجام دادند. ضمن اینکه بدلیل تعهد و لیاقت به ریاست مرکز تلفن بعثت منصوب شده بود مکررا به جبهه می رفت ، سال 1365 مجروح شد اما دوباره به رزمندگان پیوست ،وی درسال 1367 در ابوغریب  به درجه رفیع شهادت نائل آمد.  و به وصال یار و به آرزویش رسید .از ایشان 4 فرزند ( 2 دختر و 2 پسر ) به یادگار مانده است . 

 

 

 

 

 

 

 

 

عکس و خبر:فرشته بهرامی


١٢:٥٧ - شنبه ٢٢ دی ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٢٨٠٠    /    تعداد نمایش : ٥١١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دسته‌بندی اخبار داخلی

دسته بندی مطالب

اشتراک در خبرنامه پیام آنلاین

با عضویت در خبرنامه پیام آنلاین از آخرین مطالب بلاگ و رویدادهای مهم دنیا با خبر شوید