چاپ        ارسال به دوست

بازدید سرزده مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از مرکز شهید کلانتری منطقه تهران


مهندس سیدمجید صدری در بازدید از مرکز مخابرات شهید کلانتری منطقه8 تهران که امروز صبح به‌صورت سرزده انجام شد، ضمن تشریح اولویت‌های خدمت‌رسانی شرکت مخابرات ایران، توجه بیشتر به مشتری مداری، رضایت ارباب رجوع و ارائه خدمات به مشتریان تجاری را ضامن افزایش درآمد در شرکت مخابرات و تحقق ارتباطی فراگیر عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سیدمجید صدری ضمن برشمردن ویژگی های منحصر به فرد تجاری و خدماتی مناطقی مانند منطقه 8 مخابرات تهران که بافت تجاری و اداری دارد، بر لزوم ارائه سرویس های ویژه تجاری و تسهیل شرایط برای مشتریان تجاری و عمده شرکت مخابرات ایران در این مناطق تاکید کرد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، همچنین با حضور در مرکز امور مشترکین مخابرات شهید کلانتری با تنی چند از مشتریان و مراجعه‌کنندگان مرکز به گفتگو پرداخت و از نزدیک در جریان موضوعات و مسائل مشتریان قرار گرفت.

در این بازدید سرزده، کارکنان امور مشتریان مرکز مخابرات شهید کلانتری در دیدارهای صمیمانه‌ای با مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، دیدگاه‌ها و خواسته‌های خود را در مورد امور مربوط به کارکنان با مهندس سید مجید صدری در میان گذاشتند.

مهندس سیدمجید صدری در این دیدارها بر تحقق ارتباطی فراگیر، مشتری مداری و همچنین توجه به سرمایه انسانی ارزشمند و تلاشگر شرکت مخابرات ایران تأکید کرد.


١١:٥٣ - شنبه ٢٢ دی ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٢٧٩٨    /    تعداد نمایش : ٧١٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دسته‌بندی اخبار داخلی

دسته بندی مطالب

اشتراک در خبرنامه پیام آنلاین

با عضویت در خبرنامه پیام آنلاین از آخرین مطالب بلاگ و رویدادهای مهم دنیا با خبر شوید