چاپ        ارسال به دوست

نشست تعاملی نظام پیشنهادها در مخابرات منطقه تهران برگزار شد

نشست تعاملی و هم اندیشی نمایندگان شرکت مخابرات ایران و کمیته جامع تخصصی نظام پیشنهادهای مخابرات منطقه تهران یکشنبه 24 آذر 97 درساختمان شهید یزدی (نجات الهی) برگزار شد.
به گزارش پیام تهران آنلاین ، در این نشست مهندس علی بیگی رییس کمیته نظام پیشنهاد در خصوص تاریخچه نظام پیشنهاد ها ی مخابرات منطقه تهران و فعالیت ها و اقدام های انجام شده مطالبی را برای حاضران بیان کرد.

شایان ذکر است دراین نشست تمیزی مدیرکل توسعه سازمانی و مدیر نظام پیشنهادهای شرکت مخابرات ایران  ضمن تشکر از تلاش های کمیته جامع تخصصی و گروه های کارشناسی نظام پیشنهادهای مخابرات منطقه تهران به تشریح شاخص های ابلاغی معاونت راهبرد در حوزه نظام پیشنهادها و تحقق اهداف در نظرگرفته شده پرداخت.
گفتنی است در این نشست که با حضور تمیزی و   مشهدی علی اکبر از معاونت توسعه سرمایه انسانی شرکت مخابرات ایران، مهندس علی بیگی، افضل،مهندس رستگار نژاد، ذوالفقاری، مهندس نجم آبادی، کمالی، مهندس آل آقا، شیروانی، مهندس حمزه زاده و قمری حضور داشتند،، روسای گروه های کارشناسی منابع انسانی،مالی،شبکه های مخابراتی،بازار مشتریان، فناوری اطلاعات، حوزه های ستادی،پشتیبانی و زنجیره تامین گزارش هایی را از روند فعالیت های صورت گرفته در گروه های خود وآثار پیشنهادهای ارسالی و بررسی شده و مصوب را ارایه دادند.
گفتنی است در ارتباط با چگونگی تعامل نظام جامع تخصصی پیشنهاد ها ی منطقه تهران با مخابرات ایران،اقدام های موثر بر افزایش اعتماد همکاران به نظام پیشنهاد ها، تسریع در رسیدگی و پاسخگویی به موقع به پیشنهادهای همکاران و پایش موانع و محدودیت های موجود مطالبی مطرح و گفت وگو و تبادل نظر شد.

 

عکس_خلیفه

14


١٥:٣٦ - يکشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٢٤٣٧    /    تعداد نمایش : ٦٧٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دسته‌بندی اخبار داخلی

دسته بندی مطالب

اشتراک در خبرنامه پیام آنلاین

با عضویت در خبرنامه پیام آنلاین از آخرین مطالب بلاگ و رویدادهای مهم دنیا با خبر شوید