چاپ        ارسال به دوست

از کاربران منتخب سامانه 2021 تقدیر شد

از کاربران و کارشناسان پاسخگویی منتخب سامانه جامع ارتباط مردمی 2021 چهارشنبه 25 مهر 97 در سالن کنفرانس دفتر روابط عمومی  تقدیر شد.

به گزارش پیام تهران آنلاین،در این برنامه  ازسید رضا موسوی از اداره کل دفتر بازرسی، حسن کمیجانی از اداره کل منطقه هفت تهران،مجید حیدری از اداره کل خدمات پس از فروش،سعید علی آبادی از دفتر روابط عمومی و خدیجه انگوتی از اداره کل منطقه هشت،به عنوان کاربران منتخب تیرماه سامانه جامع ارتباط مردمی 2021  معرفی و تقدیر شدند.

گفتنی است در این مراسم ذوالفقاری مدیرکل دفتر روابط عمومی در سخنانی ضمن با اهمیت دانستن توجه به خواسته ها و مشکلات احتمالی بیان شده از طرف مشتریان مخابرات منطقه تهران گفت: درگاه 2021 با هدف رسیدن به جلب رضایت مشتریان و تلاش برای رفع دغدغه های آنان در کمترین زمان ممکن راه اندازی شده است که ارزیابی کاربران تلاشی برای تقدیر از همکاران کاربر سامانه 2021 و تشویقی برای رسیدگی بیش از پیش به درخواست های مشتریان است.

کرمی مدیرکل دفتر نوسازی نیز سامانه 2021 را برای تامین نظر ها، رفع مشکل ها مشتریان و هدایت نقاط ضعف و قوت  بخش های مختلف مخابرات منطقه تهران سامانه ای پیشرو برشمرد و از تلاش های کارشناسان و کاربران آن برای جذب نظر مساعد مشتریان و اهتمام به راهنمایی دلسوزانه و متعهدانه آنان تشکر و قدردانی کرد.

گفتنی است که دراین مراسم که ذوالفقاری مدیر کل دفتر روابط عمومی،کرمی مدیرکل دفتر نوسازی،حجازی فر معاون دفتر بازرسی،ضمیری معاون مالی اداری مخابرات منطقه هشت ،  قبادی رییس اداره پشتیبانی و فنی اداره کل خدمات پس از فروش، زنگنه نماینده اداره کل منطقه هشت ، شبرنگی ، قمی و ابراهیمی روسای اداره های دفتر روابط عمومی نیز حضور داشتند، هر یک از حاضران به بیان نظرها و دیدگاه های خود پیرامون بهبود فرایندهای پاسخگویی از طریق سامانه های موجود پرداختند.

شایان ذکر است حسن کمیجانی و مجید حیدری از کاربران منتخب 2021 نیز در گفت و گو با خبرنگار پیام تهران آنلاین  پیگیری مصرانه،ابراز همدردی با مشتریان و پاسخگویی اقناعی آنان، تشریح کامل  علت و چگونگی رفع مشکل های پیش آمده برای مشترک و مشتریان در بخش های مختلف را از جمله موارد موثر در جذب نظر مشتریان مخابرات منطقه تهران  قلمداد کردند.

تهیه و تنظیم : امیرحسین جلالت

عکس: غلامرضا خلیفه

 


١٥:٣٤ - چهارشنبه ٢٥ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٠١٧١١    /    تعداد نمایش : ١٠١٢


کاربر مهمان
1397/07/26 8:9
0
1
دوست عزیز جناب آقای موسوی انتخاب شایسته شما را بعنوان کاربر نمونه و منتخب تبریگ میگم /قوام پور
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دسته‌بندی اخبار داخلی

دسته بندی مطالب

اشتراک در خبرنامه پیام آنلاین

با عضویت در خبرنامه پیام آنلاین از آخرین مطالب بلاگ و رویدادهای مهم دنیا با خبر شوید