چاپ        ارسال به دوست

برگزاری گارگاه آموزشی آشنایی با ADSL ، مقدمات OSS و اینترنت اشیاء (IOT ) در اداره کل فناوری اطلاعات

نخستین جلسه گارگاه آموزشی آشنایی با ADSL و مقدمات OSS  سه شنبه بیست و دوم خردادماه و سمینار آموزشی کمیته راهبردی با محوریت اینترنت اشیاء (IOT ) در اداره کل فناوری اطلاعات برگزار شد.

به گزارش پیام آنلاین وبه نقل از رابط خبری اداره کل فناوری اطلاعات مخابرات منطقه تهران،در این کارگاه آموزشی مهندس امیر همایون فروزانفز به معرفی و عملکرد Adslو oss پرداخت .وی در خصوص تجهیزات AAA و DSLAM ،توبولوژی شبکه ADSL ،پارامترهای کیفی خطوط مشترکین و همچنین مقدماتی در خصوص OSS توضیح دادند.همچنین به چگونگی ارتباط بین تجهیزات شبکه و تجهیزات DSLAM اشاره کردند.گفتنی است در پایان این سمینار از مدرس کارگاه و تلاش همکاران در خصوص آموزش فراگیر در اداره کل فناوری اطلاعات تشکر شد.

شایان ذکر است سمینار آموزشی کمیته راهبردی با محوریت اینترنت اشیاء (IOT ) نیز از دیگر برنامه های آموزشی توسط اداره کل فناوری اطلاعات بود.

در این سمینار آموزشی مهندس مریم سلیمی احمد آباد به معرفی اینترنت اشیاء پرداخت .وی در خصوص تاریخچه ،روش کار ،مزایا وچالشها و پروتکلهای اینترنت اشیاء توضیح دادند.گفتنی است در پایان این سمینار از مدرس کارگاه و تلاش همکاران در خصوص آموزش فراگیر در اداره کل فناوری اطلاعات تشکر شد.

 

 

                                                                عکس و خبر: فرشته بهرامی

 


١١:٤١ - چهارشنبه ٢٣ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٠١١٨    /    تعداد نمایش : ٦٧٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دسته‌بندی اخبار داخلی

دسته بندی مطالب

اشتراک در خبرنامه پیام آنلاین

با عضویت در خبرنامه پیام آنلاین از آخرین مطالب بلاگ و رویدادهای مهم دنیا با خبر شوید