دوشنبه ٠١ بهمن ١٣٩٧ |
در بهار آزادی / جای شهدا خالی / فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر و طلوع خورشید استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی بر همگان مبارک باد.
 

تاریخچه تربیت بدنی  :

تربیت بدنی مخابرات استان تهران درسال 1376 دردوران خدمت آقای زینعلی با تغییر کاربری مرکز تلفن مفتح از وضعیت فنی به سالن ورزشی  با فوتسال تیمی 3 نفره آغاز به کار کرد. درسال 1377 سالن شادمان به شکل انبار تحویل گرفته شد و در سال 1378 با پیگیریهای آقایی زینعلی و داود آذری و همت آقای رشتی مدیرعامل وقت، سالن چند منظوره با رشته فوتسال به بهره برداری رسید. در ادامه در سال 82-80 رشته­های والیبال، تنیس روی میز و بسکتبال و شنا به رشته فوتسال پیوست و تشکیل تیم ستادی داد. همچنین رشته ورزشی آمادگی جسمانی و تنیس روی میز در قسمت بانوان در سالن مفتح تشکیل گردیده و پس از مدتی تیم ستادی در این دو رشته نیز به طور همزمان آغاز به کار کرد. در سال 1383 زمین فوتبال چمن در کرج احداث گردید. سالن ورزشی شادمان در سال 87-1386 با تلاش­های آقای جانبزرگی (رئیس اداره تربیت بدنی و تفریحات سالم) دارای سالن­های ورزشی بدنسازی، تیروکمان، تیر اندازی با تفنگ و دارت همچنین سالن ورزشی رمضانی مجهز به سالن بدنسازی و تیراندازی با تفنگ، تنیس روی میز و دارت احداث گردید آغاز به کار کرد.


 

 

 

تصاویری مربوط به افتتاحیه مجموعه تفریحی ورزشی شهید رمضانی

 

 همچنین  باغ کن از سال 86 در حال احداث بوده و  در سال1387 تأسیس و بهره برداری گردید.

 

تصاویری مربوط به احداث مجموعه تفریحی ورزشی باغ کن

 

سالن ورزشی اشرفی اصفهانی در سال 1388 احداث و تجهیز گردید. این سالن دارای سالن فوتسال، بدنساری، تنیس روی میز و دارت می­باشد. همچنین در همان سال مجموعه­های ورزشی بعثت و آیت با داشتن رشته­های ورزشی بدنسازی، تنیس روی میز و دارت بهره برداری گردید.

تصاویری مربوط به مجموعه ت ورزشی شهید رمضانی

 

اکنون اداره تربیت بدنی و تفریحات سالم مخابرات استان تهران صاحب 9 مجموعه ورزشی و 21 رشته ورزشی در اکثر نقاط استان تهران بزرگ می باشد .


 
بازديدکنندگان امروز : 5124     |    کل بازديدکنندگان :  89555846    |    بازديدکنندگان آنلاين :  4