بازدید سرزده مهندس صدری ازمرکز پاسداران درمنطقه تهران
مهندس صدری صبح شنبه 28 بهمن ماه در بازدیدی سرزده از مرکز مخابرات پاسداران از تمامی قسمت های مرکز به ویژه امور مشترکین، بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات مردم و کارکنان شاغل در مرکز امور مشترکین قرار گرفت.
 يکشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
رجیستری «ال جی» شروع شد/ توصیه به خریداران گوشی های دست دوم
معاون ستادمبارزه با قاچاق کالا از آغاز اجرای طرح رجیستری برای گوشی های همراه برند «ال جی» خبر داد وگفت: خریداران گوشی های نو و کارکرده این برند به استعلام اصالت گوشی توجه کنند.
 يکشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تلفن‌های ثابت چه زمانی قطع می‌شوند؟
ممکن است برخی تلفن مشترکان تلفن ثابت مطلع نباشند که صرف نظر از مبلغ صورت‌حساب، در صورت عدم پرداخت دو دوره متوالی، تلفنشان قطع خواد شد.
 شنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیامک های سیاه تبلیغاتی به پیامک سفید تبدیل می‌شود
وزیر ارتباطات گفت: با مصوبه ای که به زودی ابلاغ می‌شود مشکل دریافت پیامک های تبلیغاتی ناخواسته برای مشترک حل خواهد شد و این پیامک های سیاه به پیامک های سفید تبدیل می شود.
 شنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
مهندس صدری: ایثارگران، افراد شاخص و الگو برای شرکت هستند
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: ایثارگران، افرادی وفادار، شاخص و الگو در شرکت هستند و ما باید از توان بالای آنان در شرکت استفاده کنیم.
 چهارشنبه ٢٥ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٢متن کامل >>
آغاز چهل‌سالگی انقلاب مبارک
انقلاب اسلامی ایران که به انتهای دهه چهارم عمر خود رسیده است، در حقیقت به بلوغ و کمال خود دست‌یافته و از این به بعد هرآن چه که در این مسیر پیش روی ماست، فصل برداشت از ثمره چهار دهه تلاش برای ثبات و پایداری آن است.
 شنبه ٢١ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
انرژی اتمی درباره ضرر امواج موبایل چه می‌گوید؟
وضعیت امواج آنتن‌های BTS تلفن همراه در ایران با افزایش مشترکین تلفن همراه نگرانی‌هایی را در میان مردم ایجاد می‌کند؛ در این راستا سازمان انرژی اتمی ایران بر اجرای قانون حفاظت در برابر اشعه نظارت دارد
 شنبه ٢١ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
۲۵ هزار موبایل غیرفعال شد/قیمت گوشی‌ها افزایش نمی‌یابد
رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران با اشاره به مرحله جدید طرح رجیستری گوشی‌های تلفن همراه، احتمال افزایش قیمت گوشی‌ها بعد از اجرای فاز جدید این طرح برای گوشی‌های آسیایی را بعید دانست.
 سه شنبه ١٧ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
ممنوعیت ارایه خدمت پیامکی بدون اجازه از مشترک
رئیس سازمان تنظیم مقررات از ساماندهی خدمات پیامکی با رویکرد حمایت از کسب و کارها خبر داد و گفت: اپراتورها الزام دارند که ارسال پیامک‌های انبوه از سرشماره های شخصی را متوقف کنند.
 سه شنبه ١٠ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
از تماس با شماره‌های مشکوک و ناشناس پرهیز کنید
اپراتور همراه اول نسبت به مشاهده تماس بی ‌پاسخ از سوی شماره‌های بین‌ المللی ناآشنا و نامتعارف روی خطوط مشترکان موبایل و برقرای تماس مجدد با این شماره‌ها از سوی مشترکان، هشدار داد.
 دوشنبه ٩ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

دسته‌بندی اخبار داخلی

دسته بندی مطالب

اشتراک در خبرنامه پیام آنلاین

با عضویت در خبرنامه پیام آنلاین از آخرین مطالب بلاگ و رویدادهای مهم دنیا با خبر شوید