جمعه ٣٠ تير ١٣٩٦ |

 
8 حرکت آب درمانی ( بخش اول)
8 حرکت آب درمانی ( بخش اول)
بسیاری از افراد میتلا به ارتروز زانو ، در آرزوی ورزش های بی دردسری هستند که بدون فشار بر زانو بتوانند عضلات خود را تقویت کنند و از درد زانو بکاهند . در کشور های پیشرفته و در علم طب ورزشی ، امروزه ورزش های مناسب این بیماران در داخل استخر های مخصوص توان بخشی انجام می گیرد .
 ١٢:٣٠ - شنبه ٢٤ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
« برگزاری كلاس هاي اوقات فراغت تابستاني »
آغاز ثبت نام كلاس هاي اوقات فراغت تابستاني
اداره تربیت بدنی وتفریحات سالم بمنظور پوشش مفید بخشی از ساعات فراغت فرزندان در نظر دارد در تابستان سال جاری نسبت به برگزاري كلاس هاي ورزشی ویژه فرزندان همکاران شاغل و بازنشسته و بخش خصوصی اقدام نمايد .
 ١٥:١٣ - چهارشنبه ٢١ تير ١٣٩٦ - نظرات : ١متن کامل >>
8 حرکت ورزشی جهت تقویت عضلات بدن در منزل
تقویت عضلات بدن در منزل
تمریناتی که در این مطلب قرار گرفته اند با توجه به سادگی آن و همچنین سنگین نبودن آن برای شما که وقت رفتن به باشگاهای ورزشی را ندارید و از طرفی مایل هستید بدنتان سالم و سرحال باشد بسیار مفید هستند. این تمرینات تقویت عضلات بدن و تناسب اندام را به همراه خواهد داشت.
 ١٠:٢٣ - شنبه ١٧ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
شش حرکت ورزشی جهت تقويت و فرم دادن عضلات شکم با توپ
يكي از مهم‌ترين نقاط توجه همه كساني كه در تمام دنيا بدنسازي كار مي كنند، تقويت و فرم دادن عضلات شش تايي شكم است. تمرينات تيلور لوتنر براي فرم دادن شكم مي‌تواند بسيار مفيد و كارآمد باشد به‌خصوص اگر شما تازه ورزش را شروع كرده باشيد.
 ١١:٣٠ - شنبه ١٠ تير ١٣٩٦ - نظرات : ١متن کامل >>
15 حرکت ورزشی با توپ به صورت پویا نمایی
15 تمرین با توپ بدنسازی برای همه عضلات به صورت پویا نمایی
15 تا از بهترین تمرینات با توپ بدنسازی، تقریبا برای تمام عضلات، به همراه تصاویر و توضیحات، آنها را در منزل اجرا کنید و آگاه باشید که هیچ بهانه ای برای ورزش نکردن وجود ندارد!
 ١٠:٥٠ - شنبه ٣ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
فعالیت های ورزشی
فعالیت های ورزشی سالمندی
سالمندی تنها گذر زمان نیست، بلکه بروز آن دسته از رخدادهای بیولوژیک است که در یک دورۀ زمانی رخ می دهد. هیچ تعریف کاملی دربارۀ سالمندی وجود ندارد. سالمندی ، فرآیندی طبیعی است و نباید آن را بیماری دانست.
 ١١:١١ - شنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز ثبت نام کلاس های آموزشی تابستانی مؤسسه فرهنگی ، ورزشی و رفاهی پیام
بمنظور پوشش مفید بخشی از ساعات فراغت فرزندان در تابستان سال جاری نسبت به برگزاري كلاس هاي ورزشی ویژه فرزندان همکاران شاغل و بازنشسته در موسسه فرهنگی ورزشی پیام طبق جدول پیوست اقدام
 ١٢:٤١ - يکشنبه ٢١ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
ناهنجاری پشت گرد یا کیفوز و حرکات اصلاحی
افزایش بیش از حد طبیعی انحنای فوقانی پشت را گوژپشتی ، پشت گرد یا کیفوز می نامند
 ١١:٠ - شنبه ٢٠ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
ورزش های مناسب برای کمر و پشت
ورزش دادن به کمر چه نواحی فوقانی و چه تحتانی آن، بسیار حائز اهمیت است؛ چرا که شما از عضلات پشت خود در هر شرایطی – فعالیت های سنگین یا سبک – استفاده می کنید.
 ١٣:٤٠ - شنبه ٦ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
حرکات ورزشی برای تقویت شانه
12 حرکت ورزشی جهت تقویت شانه
شانه شامل چهار عضله و تاندون است که اطراف مفاصل شانه را پر کرده اند . آسیب سرشانه یکی از دلیل بروز درد شانه می باشد . ورزش شانه یکی از مهم ترین درمان ها برای دردهای شانه و یکی از درمان های توانبخشی بعد از جراحی می باشد
 ١٢:٤٩ - شنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
سایر مطالب
 
بازديدکنندگان اين صفحه: 44845    |    بازديدکنندگان امروز : 7466     |    کل بازديدکنندگان :  74407055    |    بازديدکنندگان آنلاين :  26