چاپ        ارسال به دوست

هشدارهای انتظامی (3) _ بخش دوم

در تداوم تعاملات نیروی انتظامی با مخابرات منطقه تهران،بر آن شدیم تا با مشارکت و همراهی دفتر روابط عمومی مخابرات منطقه تهران و معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ( فاتب) در راستای برقراری نظم و امنیت اجتماعی همه روزه هشدار های انتظامی در حوزه های اجتماعی را از نظر شما مخاطبان بگذرانیم.


همکاران گرامی همچنین می توانندبه منظور کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت اینترنتی مهارت های پلیسی به آدرس: www.police.ir و کانال مجازی با آی دی maharat_police@ و کانال تلگرامی پلیس پایتخت به آدرس : policetehran@  مراجعه کنند.


توصیه های پیشگیری از کیف قاپی


1 - معمولا افراد کیف قاپ در اطراف بانک ها، بنگاه ها، مراکز خرید و یا بازارها به دنبال فرصت مناسب هستند. بنابراین هنگام دریافت پول از این مکان ها مراقب اطراف خود خصوصا موتور سوار ها باشید.


2 - هنگام حمل پول در خیابان کیف دستی را با دستی که مجاور دیوار یا جوی آب است حمل کنید و از حرکت در سطح سواره رو خیابان بپرهیزید.


3 - کیف قاپی معمولا با موتور سیکلت های تندرو و دو نفر سرنشین انجام می شود بنابراین مواظب این قبیل موتورسواران باشید.


4 - هنگام دریافت پول از بانک حرکات اطرافیان خود بویژه راکبین موتور سیکلت ها را در داخل و خارج بانک، دقیقا زیر نظر بگیرید.


5 - به هنگام قرار دادن وسایل خود در صندوق عقب خودرو یا برداشتن آن، از گذاشتن کیف بر روی زمین بپرهیزید.از آویزان نمودن کیف خود به پشت صندلی در رستوران ها و غیره خودداری کنید.


6 - هنگام پیاده روی در مکان های تفریحی به اندازه نیاز وجه نقد همراه داشته باشید.

14


٠٩:١٥ - دوشنبه ٤ دی ١٣٩٦    /    عدد : ٩٧٦٠٢    /    تعداد نمایش : ٧٧٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دسته‌بندی اخبار داخلی

دسته بندی مطالب

اشتراک در خبرنامه پیام آنلاین

با عضویت در خبرنامه پیام آنلاین از آخرین مطالب بلاگ و رویدادهای مهم دنیا با خبر شوید