يکشنبه ٢٩ دی ١٣٩٨ |
در بهار آزادی / جای شهدا خالی / فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر و طلوع خورشید استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی بر همگان مبارک باد.
 
:: منطقه3

مخابرات منطقه سه همچنان پیشتاز در رقابت با دیگر مناطق مخابراتی استان

جلسه پایش اداره کل منطقه سه با حضور مهندس ملک جعفریان مدیرمخابرات منطقه تهران، معاونین و مدیران منطقه تهران،مهندس سیفی نیا مدیرمنطقه سه و معاونین این منطقه امروز یکشنبه 29 دی ماه نود و هشت در سالن کنفرانس اداره کل مخابرات منطقه سه برگزار شد.:: اخبار داخلی,منطقه3

کیک جشن گذر از دایری 200 هزار سرویس xdsl در منطقه سه تهران ، برش خورد

در حاشیه برگزاری جلسه پایش در منطقه سه مخابراتی تهران، عبور منطقه 3 از دایری بیش از 200 هزار XDSL (مجموعADSL وVDSL ) جشن گرفته شد.:: ایران

29 دی روز هوای پاک را گرامی باد

۲۹ دی ماه به عنوان روز هوای پاک نام‌گذاری شده است:: اخبار داخلی

گزارش تصویری از روز دوم برگزاری کارگاه آموزشی دستورالعمل های اجرایی و CRM

گزارش تصویری از کارگاه آموزشی دستورالعمل های اجرایی و CRM:: ایران,درشهر چه خبر
:: اخبار داخلی,منابع انسانی,ورزش,تربیت بدنی

تغییر در جدول زمانبندی مسابقات ورزشی دهه مبارک فجر

اداره تربیت بدنی و تفریحات سالم در اطلاعیه ای ، جدول زمانبندی مسابقات دهه مبارک فجر را اعلام کر دکه به شرح زیر از نظر می گذرد::: اخبار داخلی

کارگاه آموزشی دستورالعمل های اجرایی و CRM برگزار شد

کارگاه آموزشی دستورالعمل های اجرایی و CRM برگزار شد:: اقتصاد,ایران,رهبری,مسئولیت اجتماعی

گزیده بیانات مقام معظم رهبری پیرامون تولید ملی

1. قاچاق یک بلیه برای کشور و برای اقتصاد کشور یک درد است.:: بسیج,اداره کل رایانه

جشنواره ورزشی طوبی با حضور بانوان بسیجی برگزار شد

جشنواره ورزشی طوبی با حضور بانوان بسیجی رشته های تنیس روی میز،آمادگی جسمانی ودارت اعلام شد.:: اخبار داخلی

مخترع مخابرات تهران: مدیران جهادی وشجاع ضامن رونق تولید در ایران هستند

مهندس جمشید صادقی از همکاران پرتلاش مخابرات منطقه تهران با حمایت مدیران ارشد مخابرات از جمله مهندس ملک جعفریان ، سرانجام موفق شد برای نخستین بار در سال حمایت از رونق تولید ملی و پس از نزدیک به 20 سال پژوهش و تحقیق ، اختراع تمام بومی خود را با عنوان " تستر هوشمند خطوط مشترکین شبکه مخابرات " برای استفاده در مراکز مخابراتی به تولید انبوه برساند. 
عناوین مطالب

تشییع شهید سلیمانی و حمله موشکی به پایگاه آمریکا دو «یوم‌الله»است

اینترنت و شبکه در طی چهار دهه اخیر ظهور کرده، تکامل‌یافته و رایانش ابری و اخیراً پردازش لبه را ارائه داده است تا نیازهای متغیر کاربران و موارد استفاده بیشتری را پوشش دهد. پردازش ابر موج جدید زیرساخت مراکز داده است که از 5G و اینترنت اشیا قدرت می‌گیرد و تجربه‌های آموخته از رایانش ابری را نیز به کار می‌گیرد؛ اما همه‌چیز

گسترش سریع فناوری و اینترنت، به پیشرفت روزافزون فناوری هوشمند خانگی کمک می‌کنند و پیش‌بینی می‌شود که این پیشرفت در سال جاری بیشتر شود.

به اطلاع می رساند اداره کل ارتباطات و امور بین الملل در راستای تامین نیروی انسانی مورد نیاز در حوزه سمعی بصری و در نظر دارد از نیروهای رسمی ، قراردادی و بخش خصوصی واجد شرایط ( دارای تحصیلات و سوابق در حوزه های گرافیک و عکاسی و فیلمبرداری ) دعوت به همکاری کند.

گزیده بیانات مقام معظم رهبری پیرامون تولید ملی

اداره آموزش اداره کل منابع انسانی مخابرات منطقه تهران در ادامه سلسله سمینارهای آموزشی خود که از ابتدای سال جاری پیرامون موضوعات مختلف و منطبق با نیازهای اموزشی همکاران برگزار کرده است ، سمینار دیگری را با عنوان "آشنایی با نظام پیشنهادها " با حضور مدیران و کارکنان در سالن همایش های شهدای مخابرات منطقه تهران ، سه شنبه 24 دی ماه برگزار کرد.

قاری قرآن کریم بود و در عملیات مرصاد بدست منافقان کوردل به شهادت رسید، از آنجایی که منافقان در محله آنها زندگی می‌کردند، پس از شهادت مادرش چون کوه ایستادگی‌ کرد و به خانواده و اقوام گفت: سیاه نپوشید و اشک نریزد تا دشمنان شاد نشوند.

.

مجموعه فرهنگی ایوان شمس میزبان نمایش «زخم مدینه» کاری از مؤسسه فرهنگی «فدک» خواهد بود.

با حکم مهندس ملک جعفریان مدیرمخابرات منطقه تهران ، بهزاد مرادی معاون مالی اداری اداره کل مخابرات منطقه سه ، با حفظ سمت سازمانی به سمت رییس کمیسیون معاملات منطقه تهران منصوب شد.

با حضور مهندس امامی معاون تجاری ومهندس مرادی معاون مالی اداری وناظر ومسئول امور مشترکین ودر ادامه جلسات قبلی در خصوص پیگیری وبررسی لاوصولی امور مشترکین ادارات ومراکز تابعه مجددا جلسه ای با مسئولین امور

جلسه هماهنگی روسای مراکز ،ادارات و مدیران منطقه ۴ در محل سالن کنفرانس ، دوشنبه 23 دی ماه برگزار شد.

مراسم بزرگداشت نسیم رحمانی فر از عروج یافتگان سانحه هوایی و وابسته همکار بازنشسته مان محمد رفیعی جمعه 27 دی ماه برگزار می شود.

مراسم یادبود سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی در اداره کل مخابرات منطقه 7 برگزار شد .

.

مدیرعامل و هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران، در پیامی، درگذشت دختر و داماد دکتر سراییان را به ایشان تسلیت گفتند.

.

اداره تربیت بدنی و تفریحات سالم برنامه مسابقات انفرادی گرامیداشت دهه مبارک فجر 98 را اعلام کرد.

در پی نتایج تحقیقات ستاد کل نیروهای مسلح درباره سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی، رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی با ابراز همدردی عمیق و مجدد با خانواده‌های داغدار

ابزارها و دستگاه‌های مختلف و پیچیده‌ای در جهان وجود دارند؛ کشتی‌ها، موتورهای هواپیماها و کارخانه‌های پتروشیمی از این جمله‌اند. مشخص کردن اینکه این ماشین‌ها در یک‌لحظه مشخص یا ویژه چگونه عمل می‌کنند،

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: به دنبال بروز اختلالات فنی در در شبکه دیتای تلفن ثابت برخی مناطق تهران در روزهای اخیر، این موارد سریعا بررسی شده و ضمن جبران اختلالات فنی پیش آمده، خسارت وارده به مشترکین هم به نحو مقتضی جبران می‌شود.

در دومین روز از برگزاری همایش بسیجیان مخابرات منطقه تهران در مشهد مقدس ، چالش های حوزه امنیت داخلی بویژه امنیت اجتماعی بررسی شد.

مراسم بزرگداشت سردار قاسم سلیمانی در ساختمان شاهد برگزار شد

جلسه پایش فنی و تجاری اداره کل مخابرات منطقه 7 برگزار شد.


.

بامداد امروز چهارشنبه ۱۸ دی ماه ، بسیجیان مخابرات منطقه تهران شامل گردان های امداد و نجات و گردان های فنی و مهندسی، وارد مشهد مقدس شدند.

موسی الرضا شبرنگی _ جسم چاک چاکت ، بر سر هر کوی و برزن می گردد تا صوراسرافیل باشد در این برهه از زمان ؛ تا خواب خفتگان آشفته تر سازد؛ تا نفیری باشدکه هر مرد و زن نالیدند سینه سوزان.

مراسم ختم مادر جانباز معزز منصور تنباکوئی از همکاران مخابرات منطقه 5 روز پنج شنبه مورخه 98/10/19 از ساعت 14 الی 15:30 در مسجد محمد ابن عبدالله واقع در جاده قم شور اباد برگزار می شود

مراسم زیارت عاشورا ومراسم شهادت سردار سلیمانی دراداره کل مخابرات منطقه 2 تهران

مجلس ختم درگذشت والده علی اکبر صادقی همکار اداره تربیت بدنی و تفریحات سالم برگزار می شود.

اسامی 50 تن از همکارانی که پیشنهادشان در کمیته جامع تخصصی تصویب شد

همزمان با ایام فاطمیه و همچنین شهادت سردار رشید اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ایستگاه صلواتی در اداره کل مخابرات منطقه 7 برپا شد.

مراسم یادبود سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ودیگر همرزمان شهیدش در منطقه 3 برگزار شد

حوزه مقاومت بسیج مخابرات منطقه تهران به یاد حاج قاسم سلیمانی در ساختمان شاهد ایستگاه صلواتی برپا کرد.

از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مراسم ویژه شهادت سردار سلیمانی امروز سه شنبه 17 دی ماه از ساعت 14 الی 16 و 30 دقیقه در مسجد پیامبر اعظم (ص) باشگاه پیام برگزار می شود.

.

.

.

.
..... ادامه مطالب .....
 
 
اوقات شرعی
تقویم
.

عکس روز
مراسم جشن انقلاب در مخابرات منطقه تهران برگزار شد
جشن بزرگ انقلاب اسلامی با حضور مدیران ارشد و با حضور بیش از 500 تن از همکاران مخابرات منطقه تهران دوشنبه 17 بهمن ماه 96 در مجتمع فرهنگی ورزشی شهدای مخابرات (شادمان) برگزار شد.
 ١٥:٢٠ - سه شنبه ١٧ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
توان بسیج مخابرات منطقه تهران منبعث از ایمان و روحیه انقلابی است
مهندس عرب هاشمی ضمن تقدیر از حضور نیرو های بسیج ، بسیج را یکی از با ارزش ترین نیروی های انقلابی برای دفاع از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمت به مردم معرفی کرد.
 ١٣:٥٢ - شنبه ٧ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

حضور پرشور مدیران و کارکنان مخابرات منطقه تهران درراهپیمایی 22
با برپایی ایستگاه فرهنگی هنری در مقابل مرکز مخابرات شهید فرد اسدی ، شاهد حضور پرشور مدیران ارشد مخابرات ایران و تهران در یوم الله 22 بهمن بودیم .
 ١١:١٠ - يکشنبه ٢٢ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

روایت انقلاب در گفت و گو با مدیران و کارکنان مخابرات تهران
در حاشیه برگزاری مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی که سه شنبه 17 بهمن ماه در سالن همایش های شهدای مخابرات منطقه تهران برگزار شد، نشریه پیام تهران آنلاین گفت و گوهای کوتاهی با حاضران در مراسم با موضوع ویژگی های
 ١٠:٥١ - چهارشنبه ١٨ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

برپایی جشن پیروزی انقلاب اسلامی در اداره کل مخابرات منطقه شش
سجادی نژاد -ایستگاه صلواتی در مجاورت این اداره کل با همکاری روابط عمومی و بسیج بر پا شد که ضمن پخش سرودهای انقلابی باشیرینی و شربت از مراجعه کنندگان پذیرایی به عمل آمد .
 ٠٩:٥٥ - دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٣متن کامل >>

 
بازديدکنندگان اين صفحه: 93149    |    بازديدکنندگان امروز : 8911     |    کل بازديدکنندگان :  93258822    |    بازديدکنندگان آنلاين :  26