چاپ        ارسال به دوست

توان بسیج مخابرات منطقه تهران منبعث از ایمان و روحیه انقلابی است

مهندس عرب هاشمی  ضمن تقدیر از حضور نیرو های بسیج ، بسیج را یکی از با ارزش ترین نیروی های انقلابی برای دفاع از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمت به مردم معرفی کرد.

به گزارش پیام تهران آنلاین و به نقل از رابط خبری حوزه مقاومت بسیج مخابرات منطقه تهران  در سالروز ولادت حضرت زینب سلام الله علیها سرپرست حوزه مقاومت بسیج ،فرماندهان پایگاه ها و جمعی از اعضای شورای در نشستی صیمیمی با مهندس عرب هاشمی مدیریت مخابرات منطقه تهران و مهندس علی بیگی مدیر کل دفتر مدیریت دیدار و گفت وگو کردند.

مهندس عرب هاشمی در این نشست  ضمن تقدیر از خدمات همه مسئولان بسیج و سرپرست حوزه مقاومت در جهت همگانی شدن بسیج برای خدمت به مردم و استفاده از توان این نیرو ها ، توان بسیج را در مخابرات منطقه تهران نشان دهنده ایمان و روحیه انقلابی گری همکاران در مجموعه مخابرات منطقه تهران بیان نمود ، که با این روحیه انقلابی قطعا دستیابی به اهداف مورد نظر شرکت در جهت خدمت به هم وطنان و مشترکین فراهم خواهد شد .

شایان ذکر است در این نشست مهندس علی بیگی نیز ضمن سخنانی با تقدیر از زحمات امیر باژبان فرمانده سابق حوزه مقاومت  بسیج  مخابرات منطقه تهران  و احقاقی  سرپرست حوزه مقاومت ، بسیج را باعث افتخار برای خدمت به مردم برای رشد وبالندگی در جهت دستیابی به برنامه های تدوین شده برشمرد . در پایان جمعی از حاظرین در جلسه نقطه نظرات خودرا در خصوص برنام های حوزه مقاومت بیان کرد.

در این دیدار محمد علی احقاقی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده توسط پایگاهای تابع و حوزه مقاومت و حفظ و انسجام نیرو ها و سازماندهی گردان امداد و نجات و آمادگی حوزه مقاومت در خصوص مقابله با حوادث طبیعی مانند زلزله وسیل و تجهیز یک کانکس در این خصوص در مجمتع شهید یگانه و به روز رسانی نیروی انسانی برای استفاده بهینه از توانمندی نیروهای در  شورای حوزه و پایگاها مطالبی بیان نمود، وی در ادامه با توجه به اهمیت نقش کانون متخصصین در جهت  دستیابی به اهداف مورد نظر شرکت برای ارائه خدمات به مشتریان و ایجاد بستر مناسب برای کمک به مدیران و معاونت های در مخابرات منطقه تهران مطالبی را ارائه نمود. در ادامه مهندس امیر هوشنگ باقری مسئول کانون بسیج متخصصین مخابرات منطقه تهران نیز ضمن ارائه گزارشی و ترسیم نقشه راه که براساس برنامه های ابلاغی حوزه مقاومت تهیه و تدوین گردیده ، ودر  خصوص برپایی نما یشگاه بسیج متخصصین در روز نهم بهمن ماه درمحل نمایشگاههای بین اللملی توضیحاتی ارائه نمود.

در ادامه مهندس سجاد وظیفه معاونت سایبری و فضای مجازی در خصوص فعالیت های انجام شده در سال جاری و کلاس های آموزشی برگزار شده در جهت ارتقاء سطح آگاهی همکاران مطالبی ارائه نمود

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


١٣:٥٢ - شنبه ٧ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ٩٨١٦٤    /    تعداد نمایش : ٣٤٢٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دسته‌بندی اخبار داخلی

دسته بندی مطالب

اشتراک در خبرنامه پیام آنلاین

با عضویت در خبرنامه پیام آنلاین از آخرین مطالب بلاگ و رویدادهای مهم دنیا با خبر شوید