چاپ        ارسال به دوست

تقدیر از سه رییس مرکز به پاس بیشترین دایری تلفن

مهندس عرب هاشمی مدیر مخابرات منطقه تهران در جلسه مدیران منطقه، از روسای مراکز سلمان فارسی، شهید کلانتری و سعید آباد و خادآباد شهریار در 24 دی 96 تقدیر و تجلیل کرد و گفت: روسای مراکز از ارکان مهم و تاثیرگذار در مخابرات منطقه تهران هستند.
پیام تهران آنلاین، گفتگویی با روسای این مراکز انجام داده است که از نظرتان می گذرد


-مهندس رزاقی رییس مرکز مخابرات سلمان فارسی:


در هفته گذشته با 560 دایری برای چندمین بار بعنوان مرکز برتر در دایری مخابرات معرفی شدم که جا دارد از مدیریت مخابرات منطقه 2 مهندس قادری به علت حمایت های ایشان و همه همکاران مرکز سلمان فارسی تشکر و قدردانی ویژه نمایم

،رییس مرکز سلمان فارسی اداره کل منطقه 2 مخابراتی در معرفی این مرکز اضهار داشت : این مرکز با 140 هزار شماره منصوبه و 115 هزار شماره کارکن توانسته است 780 مورد VDSL نیز دایر کند.

 


وی  گفت: این مرکز با 45 نیروی رسمی و بخش خصوصی درحال انجام وظیفه و خدمت رسانی به مشتریان است که از تلاش های بی دریغ همکاران خود در تمامی بخش های فنی، و غیر فنی مرکز سلمان فارسی به ویژه همکاران بخش خدمات و نقلیه نیز تشکر و قدردانی می کنم.

مهندس سعید رزّاقی هر دستا ورد و تلاش به ثمر نشسته در مرکز سلمان فارسی را حاصل کار گروهی، همدلی و استفاده بجا و شایسته از تجهیزات موجود و ظرفیت و توان همکاران خود دانست و افزود:کوشش های همکاران مرکز سلمان فارسی در بخش های شبکه هوایی، واگذاری خطوط، نگهداری، امور مشترکین، سالن دستگاه (MDF) و پشتیبانی اداره کل منطقه 2 مخابراتی در خدمت رسانی به مشتریان و ایجاد بستری برای درآمد زایی همراه با مشتری مداری بسیار مهم و خطیر است.
وی معتقد است: باید در مخابرات تغییر نگرش در مدیران در راستای حفظ کرامت انسانی شکل بگیرد و از نیروهای متخصص و توانمند در جایگاه خود با رعایت مسائل ساختاری بهره گرفته شود. این اقدامات باید به منظور شناخت نیازهای مخاطبان و مشتریان و درآمدزایی و چسبندگی مشتری شکل گیرد و برای مشتریان خاص نیز  بصورت vip تجهیزات مورد نیازشان تامین شود .  و برای مخابرات و پایداری، حفظ مشتریان، از تمام نیروها استفاده کنیم.


-مهندس هدایتی رییس مرکز شهید کلانتری :

این مرکز در محدوده شمال بلوار اسفندیار و نیایش و جنوب میدان آرژانتین و از شرق اتوبان مدرس و غرب نیز اتوبان کردستان واقع شده است.
این مرکز با 102 هزار شماره کارکن و 4 هزار  و 800 مشتری adsl و بافت تجاری بویژه با حدود 1000 شماره دیتای تجاری یکی از بالاترین دیتای تجاری در منطقه و از مراکز مهم و حساس منطقه 8 است.

 

مهندس هدایتی کار خود را در مخابرات در سال 66 ورود وقبول مسئولیت تکنسین emd و با گذراندن دوره تخصصی سوییچ بعنوان کارشناس، کارشناس مسئول و معاون مرکز و اکنون از سال 95 بعنوان رییس مرکز شهید کلانتری مشغول خدمت است.


وی  از تعامل خوب با مشتریان در مرکز شهید کلانتری سخن گفت و افزود:از همه همکاران خود که با کمبود نیرو و حجم کار بالا تلاش می کنند همچنین  از مدیر یت مخابرات منطقه 8  که ما را مورد حمایت قرار می دهند تشکر می کنم.


علیرضا رضوی نیا رییس مراکز سعید آباد و خادم آباد شهریار:

 

در سال 1357 در شهرستان جهرم متولد و فارغ التحصیل مهندسی مخابرات از دانشگاه علمی و کاربردی و دانشجوی ارشد رشته فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد است وی مراحل ترقی را از کارشناس نصب و راه اندازی سوییچ پرظرفیت دراستان هرمزگان شروع کرده و اکنون رییس مرکز سعید آباد و سرپرست مخابرات خادم آباد و چندمین مرکز کم ظرفیت است.


مراکز زیرمجموعه اش حدود 40 هزار شماره و هفت هزار ADSL در این مراکز راه اندازی شده است که در هفته گذشته با 300 دایر تلفن و 130  دایری ADSL در یک هفته ،بعنوان مرکز برتر شناخته شده است .

وی خدمت درمناطق محروم را فرصت و افتخاری برای خدمت می داند و با توجه به مهاجر پذیری این منطقه را نیازمند سرمایه گذاری و تجهیزات اکسسز و پهنای باند دانست.

وی در خصوص قرار گرفتن پهنای باند اینترنت در سبد خانوارپیشنهاداتی دارد که عبارتند از :

1- ارایه انواع سرویس های غیرحضوری به مشترکین و متقاضیان بعنوان یک استراتژی راهبری جهت جذب مشتریان بالقوه مشهود می باشد.
2- ایجاد تنوع بیشتر در کنار تسهیلات مناسب تر محصولات از جمله ADSL (تجاری - خانگی)
3- حفظ مشترکین فعلی بعنوان سرمایه های بی نظیر شرکت از طریق ارتقاء سطح خدمات و پشتیبانی و CRM
4- با توجه به تهدیدات رقبا کوتاه کردن فرایندها- بهینه سازی فعالیت ها و در نهایت چابک سازی شرکت مخابرات در ارایه خدمات در حوزه های تلفن ثابت و پهنای باند بر بستر فیبر (FTTX) بعنوان یک خط مشتی و سیاست راهبری محسوس می باشد.


٠٩:٢٧ - دوشنبه ٢٥ دی ١٣٩٦    /    عدد : ٩٧٩٦٨    /    تعداد نمایش : ٢٤٥٣


کاربر مهمان
1396/10/30 7:46
0
1
مطمناً اگه زحمات همکاران واحدهای امور مشترکین ، واگذاری خطوط ، و شبکه کابل نباشد مخصوصا همکاران خصوصی که با جان و دل کار میکنند این پیشرفت حاصل نمی شود . با تقدیر و تشکر از این بزرگواران
کاربر مهمان
1396/10/27 20:29
0
0
از زحمات بی دریغ شمادرجهت محرومیت زدایی وپیشرفت و ارتقای ایران اسلامی تشکر می نمایم - محمد صادق رضوی زاده
کاربر مهمان
1396/10/27 18:31
0
0
سلام و عرض ارادت خدمت دوست و سرور گرامی،جناب آقای مهندس رضوی نیا، خدا قوت .صمیمانه موفقیت جنابعالی را تبریک عرض می نمایم. الحق و الانصاف برازنده جنابعالی است.پیروز باشید./علیزاده
کاربر مهمان
1396/10/26 13:24
1
0
با سلام متاسفانه بعضی از دوستان حسادت بخرج میدهند وگرنه مشکل اصلی افرادی هستن که سمت میگرند و نمتوانند حق و حقوق زیر مجموعه مهم مثل پشتیبانی را بگیرند رییس که همه را وادار به کار می کند واقعا جای تشویق دارد ممنون/فرهاد مظهری
کاربر مهمان
1396/10/26 12:40
1
0
روسای محترم مراکز سلمان فارسی،شهیدکلانتری،سعیدآبادوخادم آبادشهریارجنابان آقایان مهندس رزاقی،مهندس هدایتی،مهندس رضوی با عرض تبریک توفیق،سعادت وسلامت روزافزون را از درگاه خداوند متعال مسئلت داریم/مسئول وکارشناسان واحد ارتباط مردمی مخابرات منطقه تهران و حومه (2021)
کاربر مهمان
1396/10/26 12:15
1
0
با سلام و احترام و تبریک ویژه به آقای مهندس هدایتی ریاست محترم مرکز شهید کلانتری و جناب مهندس ملکی مدیریت محترم منقه 8 مخابراتی و کلیه همکاران مرکز شهید کلانتری واداره کل منطقه 8 و آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون ./حسین قورچیان
کاربر مهمان
1396/10/26 10:9
1
0
سلام با عرض تبريك جناب مهندس هدايتي انشااله هميشه موفق و سلامت باشيد./حاجي محمدي مركز ازادگان مالي اداري
کاربر مهمان
1396/10/26 7:43
0
0
با سلام متاسفانه بعضی از دوستان در ادارات فقط جهت گذاراندن چند صباحی برای انتهای خدمت خود امدن وفکر افراد زحمتکش نیستن لطفا از همه افرادی که زحمت میکشن تقدیر بشه
کاربر مهمان
1396/10/26 7:39
0
1
90 در صد عملیات فروش و دایری شماره ها توسط پرسنل امور مشترکین و واگذاری و ام دی اف و شبکه و نصب تجهیزات صورت میگیرد لطفا در تقدیر از مراکز این عزیزان هم دیده شوند.
1396/10/25 15:3
0
1
با تشکر از زحمات مهندس هدایتی
کاربر مهمان
1396/10/25 14:23
0
1
با سلام خدمت همکاران لطفا از بقیه همکاران نیز تقدیر بشود با نشکر
کاربر مهمان
1396/10/25 13:33
1
1
باسلام و عرض تبریک خدمت دوست عزیز جناب آقای رضوی نیا امیدوارم همیشه موفق و سلامت باشین...هاشمی اندیشه یک
کاربر مهمان
1396/10/25 12:46
1
6
عرض تبریک خدمت مهندس رضوی نیا که به حق یکی از پرتلاش ترین و باهوش ترین نیروهای شرکت مخابرات ایران می باشد و با آرزوی موفقیت روز افزون برای ایشان در تمامی مراحل زندگی......محمد خزایی(اداره نظارت منطقه البرز)
کاربر مهمان
1396/10/25 11:32
1
0
جناب مهندس عرب هاشمی باعرض سلام از ابتدای سال به انحا مختلف از ریاست مراکز مختلف و مدیر کل ها تقدیر به عمل آمده است اما با توجه به رشد شبکه مخابراتی در سطح تهران هیچ تقدیری از پرسنل زحمتکش ادارات نصب و پشتیبانی مناطق که در برف و باران و تابستان گرم و با زبان روزه در رشد شبکه مخابراتی نقشی بسار پررنگ داشته اند بعمل نیامده است در واقع این دوستان مثال سربازان گمنام مخابرات هستند که متاسفانه دوستان رئیس مرکز هم اسمی از این عزیزان به میان نیاورده اند
کاربر مهمان
1396/10/25 10:43
0
1
باعرض تبریک به این عزیزان کاش از زحمات همکاران هم تقدیر بشه که بیشتر ایجاد انگیزه بشه
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دسته‌بندی اخبار داخلی

دسته بندی مطالب

اشتراک در خبرنامه پیام آنلاین

با عضویت در خبرنامه پیام آنلاین از آخرین مطالب بلاگ و رویدادهای مهم دنیا با خبر شوید