چهارشنبه ٠١ آذر ١٣٩٦ |
بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن، اذان رشادت و شهادت سرداده اند. بسیج میقات پا برهنگان و معراج اندیشه پاک اسلامی است.

 


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر سرائیان اعلام کرد: ارایه سرویس تانوما، وجه تمایز حضور مخابرات ایران در تلکام 96

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، وجه تمایز گروه مخابرات در تلکام امسال را ورود فناوری دسترسی مبتنی بر فیبر نوری (تانوما) اعلام کرد و افزود: با ارایه سرویس تا نوما، ایران به صورت رسمی وارد عصر گیگا شده است.

 

به گزارش ستاد خبری گروه مخابرات ایران در نمایشگاه تلکام، دکتر سرائیان با اشاره به بهره برداری از فناوری فیبر نوری توسط شرکت مخابرات ایران، این فناوری را دروازه ورود به عصر نوین ارتباطات و بازارهای جهانی دانست و افزود: در نمایشگاه امسال، به دنبال آشنایی هر چه بیشتر مشتریان با فناوری فیبر نوری، روش های دریافت سرویس تانوما و تجاری سازی سرویس هستیم.

 

 

مهندس تراکمه، عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، ضمن تاکید بر اهمیت ارائه تانوما در نمایشگاه امسال افزود: شرکت مخابرات ایران در مورد سرویس های B to B و اشتراک گذاری امکانات با سایر اپراتورها فعالیت گسترده ای انجام داده است که در نمایشگاه امسال اطلاع رسانی خواهد شد.

 

وی افزود: نمایشگاه تلکام، فرصتی برای افزایش و تعمیق ارتباطات شرکت های حوزه مخابرات است.

 

تراکمه، تامین رضایت مشتریان با ارائه بسته های جدید و متنوع را از نکات مورد توجه شرکت مخابرات ایران عنوان کرد و افزود: ذائقه مشتری با ارائه ویدئو و محتوای چندرسانه ای عوض شده و با تحقق شبکه ملی اطلاعات، ترافیک داخلی مورد نیاز مشترکین در حال تامین است.

 

عضو هیات مدیره مخابرات، فعالیت های این شرکت را جهت دهی شده بر رضایت مشتریان دانست و افزود: زیست بوم ارتباطات کشور، نیاز به افزایش ترافیک داخلی دارد. در این صورت، هم مشتری و هم اپراتور، صرفه اقتصادی مناسبی را به دست خواهند آورد.

 

وی افزود: با توجه به فعالیت های صورت گرفته در حوزه اقتصاد دیجیتال و حمایت های وزارت ارتباطات، کسب و کارها می توانند به فضای داخلی کشور اعتماد کرده و بازار خود را هر چه بیشتر گسترش دهند.

 

عرب هاشمی، مدیر مخابرات منطقه تهران با تشریح گستردگی شبکه مخابرات نسبت به سال گذشته، ارایه سرویس تانوما، VDSL، SIP PHONE، پرتال متمرکز و تجاری شرکت مخابرات ایران و دایری سرویس در یک روز را از اهم فعالیت های مخابرات در این نمایشگاه عنوان کرد.

 

کاظمی، معاون تجاری مخابرات منطقه تهران نیز دایری سرویس تانوما در بازه های زمانی یک روزه، سه روزه و یا حداکثر 15 روزه و رساندن پورت گیگ به مشتریان را از وجوه تمایز بارز حضور مخابرات ایران در تلکام امسال دانست.

14


١٠:٤٤ - دوشنبه ٢٤ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ٩٥٩٢٦    /    تعداد نمایش : ٦٨٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
 
 
مطالب مرتبط
 
 
پیوند ها
شعار سال محابرات

سایت شهدا

ارتباط با مدیرعامل

مسولیت اجتماعی

مدیریت دانش

نظرسنجی بیمه دانا
 
   
 
.

عکس روز
حضور مدیر مخابرات منطقه تهران در محل جمع آوری کمک های مردمی برای زلزله زدگان کرمانشاه
مهندس عرب هاشمی مدیر مخابرات منطقه تهران به همراه مهندس علی بیگی مدیرکل دفتر مدیریت مخابرات منطقه تهران با حضور در محل جمع آوری کمک های مردمی برای زلزله زدگان کرمانشاه ، از نزدیک در جریان روند فعالیت های انجام گرفته شده قرار گرفت.
 ١٤:١٠ - چهارشنبه ٢٤ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
هفته بسیج تمام شدنی نیست
نام بسیج یادآور خاطره عزیزترین نهاد و بزرگترین مردان تاریخ ما است. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود.» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می دهد.
 ١٥:٥ - سه شنبه ٣٠ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

 ١٤:٤٣ - دوشنبه ٢٩ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٢متن کامل >>

ذوالفقاری :چهار میلیون و پانصد هزار تومان و کمک های غیرنقدی در ساختمان هفت تیر مخابرات منطقه تهران جمع آوری شد
کارکنان دفاتر روابط عمومی، نوسازی و تحول اداری و حقوقی و کسبه محل و شهروندان ،بیش از چهار میلیون و پانصد هزار تومان به همراه کمک های غیرنقدی به زلزله زندگان کرمانشاه کمک کردند.
 ٠٩:٩ - سه شنبه ٣٠ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

گزارش تصویری از بسته بندی و ارسال کمک های مردمی و کارکنان مخابرات به مناطق زلزله زده
زمان پنج شنبه 25 آبان ماه 1396/ سالن شادمان/ حوزه مقاومت بسیج
 ١٧:٢٦ - پنج شنبه ٢٥ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

 
بازديدکنندگان امروز : 19392     |    کل بازديدکنندگان :  78655922    |    بازديدکنندگان آنلاين :  7