چاپ        ارسال به دوست

نشست مشترک مدیرعامل تعاونی مسکن مخابرات تهران با اعضای پروژه شهر جدید هشتگرد


مهندس بهنام مدیرعامل شرکت تعاونی مسکن کارکنان وبازنشستگان مخابرات منطقه تهران با اعضای پروژه شهر جدید هشتگرد ، چهارشنبه 19 تیرماه در سالن کنفرانس تعاونی تشکیل جلسه داد.
به گزارش پیام تهران آنلاین ، مهندس بهنام در این نشست با بیان اینکه تعاونی تا اتمام کامل مراحل باقی مانده از پروژه مسکن مهر شهر جدید هشتگرد ، در کنار همکاران مخابراتی عضو این پروژه خواهد بود خاطرنشان ساخت: شرکت تعاونی فراتر از نقش ها و وظایف خود ، در راستای حمایت از همکاران مخابراتی آمادگی هرگونه همکاری داشته  و پیگیری های مداوم از شرکت عمران شهر جدید هشتگرد و از پیمانکار طرف قرارداد مسکن مهر شهرجدید هشتگرد  اقدامی در راستای مسئولیت های اجتماعی تعاونی  نیزبشمار می رود.
مهندس بهنام ضمن تقدیر از تلاش های مهندس قاسمی  و مهندس یزدی ،با اشاره به نصب حفاظ ایمنی در جلوبازشوهای آسانسور و اقداماتی مشابه که با هزینه تعاونی به ثمر رسیده است افزود: تشکیل هیئت مدیره ساختمان ،گامی ارزنده برای تحقق برنامه ها و سایر اقدامات است که حضور دلسوزانه ، مجدانه و پررنگ تر اعضا را  می طلبد.
شایان ذکر است در این نشست مقرر شد جلسه سوم و نهایی برای انتخاب و تعیین اعضای هیئت مدیره بلوک 2 پروژه گردآورشهر جدید هشتگرد با هرتعداد از اعضای حاضر یکشنبه ششم مرداد ماه 1398 برگزار شود.


١٧:١٧ - چهارشنبه ١٩ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١٠٤٦٦٦    /    تعداد نمایش : ٨٥٥


کاربر مهمان
1398/04/24 12:9
0
2
آیا ما می توانیم عضو جدید پروژه شویم به چه کسی زنگ بزنیم
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دسته‌بندی اخبار داخلی

دسته بندی مطالب

اشتراک در خبرنامه پیام آنلاین

با عضویت در خبرنامه پیام آنلاین از آخرین مطالب بلاگ و رویدادهای مهم دنیا با خبر شوید