چاپ        ارسال به دوست

مهندس مهدیون : از قافله عقب نمانیم/ سیگنال همدلی مخابرات تهران زنگ مهربانی هاستاشاره: پویش ملی کمک به ساخت منازل هموطنان سیل زده در جریان است و سیگنال همدلی مخابرات منطقه تهران نیز، زنگ همدلی و وحدت را به صدا در آورده است تا با جمع آوری کمک های مالی کارکنان، نسبت به تامین بخشی از هزینه های ساخت 14 منزل مسکونی درروستای چگن استان لرستان اقدام شود.

جایی که سیل ویرانگر فروردین ماه 1398 خسارات عظیمی را وارد آوردو با فرا رسیدن فصل سرما ، چشم های منتظر بسیاری از اهالی این بخش از کشورمان، به دستان خیرین و نیکوکارانی است که بسیج سازندگی را برای تکمیل واحدهای نیمه تمام یاری رسانند.

پیام تهران آنلاین با مهندس مهدیون فرمانده مرکز بسیج وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، درباره چگونگی مشارکت اقشار مختلف جامعه بویژه کارکنان و نقش گروه های جهادی در ساخت سرپناه برای هموطنان سیل زده در قالب بسیج سازندگی گفت و گویی انجام داد که از نظر می گذرد. گفت و گویی که در ابتدای آن محمدعلی احقاقی فرمانده حوزه مقاومت بسیج مخابرات منطقه تهران به تشریح اقدامات انجام گرفته شده برای جمع آوری کمک های مالی همکاران مخابرات از جمله انتشار پوستر و فراخوان جلب مشارکت در قالب طرح سیگنال همدلی و حمایت مدیران ارشد و کارکنان در این طرح پرداخت.

 

مهندس مهدیون با بیان اینکه روحیه وحدت و همدلی ایرانیان در کمک به یکدیگر و ایثارگری و فداکاری آنها در جهان زبانزد است گفت: دست های خیر و نیکوکار مردم مسلمان و معتقد به ارزش های انسانی و بشر دوستانه به کمک نهادها و سازمان ها می آیند تا در عمل به توصیه های دینی و آموزه های مذهبی و همچنین عمل به تکلیف ملی و شرعی خود، جوانه های امید را در دل هموطنان سیل زده شکوفا سازند.

 

مهندس مهدیون با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر تسریع در ساخت منازل هموطنان سیل زده خاطر نشان ساخت: تمامی آحاد جامعه و بسیجیان پیرو ولایت و تمامی مردم مسلمان سرزمین عزیزمان ایران اسلامی بار دیگر فرصت نیکوکاری و اجر ثواب معنوی را یافته اند تا در قالب پویش ملی کمک به هموطنان سیل زده، از قافله مهربانی عقب نمانند.


فرمانده مرکز بسیج وزارت ارتباطات با بیان اینکه همکاران مخابرات در تمامی عرصه های جهادی و بزنگاه های تاریخی بطور موثری با همان روحیه متعهدانه و خیرخواهانه خود در میدان حاضر بوده و از بذل جان و مال خویش دریغ نورزیده اند تصریح کرد: هم اکنون نیز در مجموعه خانواده بزرگ ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور ، شاهد مشارکت کارکنان خیر و نیکوکار در پویش ملی کمک به هموطنان سیل زده هستیم و امیدوارم بار دیگر با همدلی و وحدت همکاران ، سقفف های نیمه تمام کامل شود.


مهندس مهدیون در پاسخ به این پرسش پیام تهران آنلاین مبنی بر اینکه کارکنان چگونه می توانند علاوه بر کمک های مالی بطور میدانی در عرصه سازندگی اماکن سیل زده مشارکت کنند ، گفت: در حوزه تامین خطوط ارتباطی مورد نیاز بطور یقین مخابرات نقش ارزنده های ایفا خواهد کرد و اعلام فراخوان برای ثبت نام از همکاران داوطلب در زمان مورد نظر انجام می شود.


وی افزود : در حال حاضر بسیج سازندگی می کوشد خانه و سرپناه نیمه تمام هموطنان سیل زده را با کمک های مالی مردم تمام کند . پس از آن در زمینه ایجاد و توسعه شبکه های مخابراتی بطور یقین از حضور پرشور و داوطلبانه همکاران مخابرات در مناطق سیل زده بهره مند خواهیم شد.

 

تهیه و تنظیم : موسی الرضا شبرنگی/ عکس غلامرضا خلیفه

 


١٥:٣٦ - يکشنبه ١٩ آبان ١٣٩٨    /    عدد : ١٠٥٦٠٨    /    تعداد نمایش : ٦٣٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دسته‌بندی اخبار داخلی

دسته بندی مطالب

اشتراک در خبرنامه پیام آنلاین

با عضویت در خبرنامه پیام آنلاین از آخرین مطالب بلاگ و رویدادهای مهم دنیا با خبر شوید