چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه ورزشی

توزیع کارت های جدید استخر شاغلین و بازنشستگان

 

قابل توجه  تمامی همکاران شاغل و بازنشسته

با عنایت به تعویض کارت های ورزشی استخر مؤسسه فرهنگی ، ورزشی و رفاهی پیام ، کلیه همکاران بازنشسته مخابرات منطقه تهران می توانند با در دست داشتن شناسنامه خود و افراد تحت تکفل و کارت شناسایی بازنشستگی مخابرات از تاریخ 21 اسفند ماه سال جاری از ساعت 9 صبح تا پایان وقت اداری به اداره تربیت بدنی و تفریحات سالم واقع در خیابان ستارخان ، نبش خیابان شاد مهر ، مجتمع مخابراتی شهید یگانه مراجعه و کارت های جدید استخر را دریافت نمایند . لازم به ذکر است نظر به ناقص بودن تعدادی از کارت ها به دلیل عدم ثبت اطلاعات پرسنلی در سیستم HR ، آن دسته از همکارانی که کارت های خود را بطور ناقص دریافت می نمایند ، می بایست به اداره بازنشستگی مراجعه و پس از تکمیل اطلاعات لازم و ارسال مجدد به مؤسسه پیام ، نواقصی کارت خود را از طریق اداره تربیت بدنی و تفریحات سالم دریافت خواهند نمود .

شایان ذکر است توزیع کارت همکاران شاغل صرفاً از طریق نمایندگان ورزش انجام خواهد شد که نماینده هر معاونت ، اداره کل یا دفتر با همراه داشتن معرفی نامه کتبی و در دست داشتن آخرین لیست کارکنان حوزه خود ، پس از تماس تلفنی با آقای نوری ( شماره 66506094 ) به اداره تربیت بدنی و تفریحات سالم مراجعه و کارت پرسنل حوزه خود را دریافت نمایند . آن دسته از همکاران شاغل که اطلاعات پرسنلی ایشان یا اعضای تحت تکفلشان ناقص می باشد ، لازم است جهت تکمیل اطلاعات ناقص شخصاً به اداره کارگزینی مراجعه و از حضور در اداره تربیت بدنی و تفریحات سالم خودداری نمایند .

اداره کل منابع انسانی از صبوری و همراهی تمامی همکاران تا توزیع کامل کارت های جدید و امکان استفاده مجدد از استخرها و مجموعه های طرف قرارداد موسسه فرهنگی ورزشی پیام کمال قدردانی و امتنان دارد.اداره تربیت بدنی و تفریحات سالم ١٥:٢٧ - يکشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ٩٨٩٢٣    /    تعداد نمایش : ٥٧٩٤


کاربر مهمان
1396/12/20 22:23
2
6
سلام . باعنایت به صدورکارت جدید دلیل اینکه چرا فرزندان ذکور در مخابرات ایران 30 ساله ولی مخابرات تهران25ساله چیست
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دسته‌بندی اخبار داخلی