چاپ        ارسال به دوست

گزارش کامل مسابقات ورزشی مخابرات منطقه تهران گرامیداشت دهه مبارک فجر

گزارش کامل  مسابقات ورزشی کارکنان شاغل و بازنشسته مخابرات منطقه تهران گرامیداشت دهه مبارک فجر

مسابقات ورزشی کارکنان شاغل و بازنشسته مخابرات منطقه تهران از بهمن ماه سال جای در رشته های متنوع ورزشی آغاز و با برگزاری اختتامیه این دوره از مسابقات پایان یافت . در مراسم اختتامیه آقایان عرب هاشمی مدیریت منطقه ، علی بیگی مدیر کل دفتر مدیریت منطقه ، نجبایی مدیر کل دفتر بازرسی ، سیفی نیا مدیر کل مخابرات منطقه 3 ، زیارانی مدیر کل منابع انسانی ، خراسانی معاون دفتر مدیریت منطقه ، حجازی فر معاون دفتر بازرسی ، سبزی معاون دفتر حراست ، مرادی معاون مخابرات منطقه 3 و تعدادی از رؤسای ادارات ، میهمانان و مدعوین و کلیه تیم های ورزشی که مقام های اول تا سوم را کسب نموده بودند ، برگزار شد . ابتدا جان بزرگی رئیس اداره تربیت بدنی و تفریحات سالم به ارائه گزارش عملکرد اداره تربیت بدنی و مسابقات مذکور پرداخت و سپس مهندس عرب هاشمی پیرامون ورزش و نقش آن در جامعه کارمندی سخنانی ایراد و از تلاش های عوامل برگزار کننده مسابقات و تمامی تیم های مقام آورنده قدردانی بعمل آورد .
بانوان :
* آمادگی جسمانی
مقام اول رده سنی 30 تا 35 سال : فاطمه برآبادی مقام دوم : نیلوفر حیدری
مقام اول رده سنی 35 تا 40 سال : ملیکه خاندل مقام دوم : مهری سادات حسینی
مقام اول رده سنی بالای40 تا 45 سال : فاطمه مختاری مقام دوم : مهناز انوریان
مقام اول رده سنی بالای 45 سال: فرشته موسوی زاده مقام دوم : منظر گلستانی
مقام اول تیم ستادی : آذر لاهوتی مقام دوم : مریم مطلبی
* تیراندازی با تفنگ بادی
مقام اول : سمیرا علی مددی
مقام دوم : ندا محمدی
مقام سوم : فاطمه نظری
* تیراندازی با تپانچه
مقام اول : مهری تقی زاده
مقام دوم : مینا وطن دوست
* تنیس روی میز غیر ستادی
مقام اول : توحید مظفری
* تنیس روی میز ستادی
مقام اول : پریچهر فرح وشی
مقام دوم : توران هاشمی
مقام سوم : مهین شفیعی
* بدمینتون
مقام اول : مریم مطلبی
مقام دوم : مریم عامریان
مقام سوم : فریده نایب قلی
* تیر و کمان
مقام اول : زهرا احمدی پور « فرزند همکار »
مقام دوم : پریسا فدوی « فرزند همکار »
مقام سوم : ساناز محمودی « فرزند همکار »
* پرتاب دارت
مقام اول : زهره اسماعیلی
مقام دوم : فاطمه احمدی
مقام سوم : الناز فلاحی
آقایان :
* آمادگی جسمانی
« رده سنی زیر 30 سال »
مقام اول : امیر زارع زاده ریحانی
مقام دوم : محمد رضا محمدی رفیع « فرزند همکار »
مقام سوم : حسین ابراهیمی
« رده سنی 36 تا 40 سال »
مقام اول : پوریا وصالی
مقام دوم : مرتضی بختیاری
مقام سوم : امید اکبری
« رده سنی 41 تا 45 سال»
مقام اول : مجید صحرائیان
مقام دوم : محمد مرادی
مقام سوم : محمود غفوریان
« رده سنی 46 تا 50 سال »
مقام اول : حمید فراهانی
مقام دوم : علی فراهانی
مقام سوم : علی فردی
« رده سنی بالای 50 سال »
مقام اول : بهرام بهاری
مقام دوم : اسماعیل سعیدی کشاورز
مقام سوم : حسین مصباحی
* تیراندازی با تفنگ بادی
مقام اول : محمد علی فامیلی
مقام دوم : مسعود جهانگیر بوجانی
مقام سوم : محسن بدلی
* تیراندازی با تپانچه
مقام اول : علیرضا ترابی
مقام دوم : رضا خیری
مقام سوم : عبدالعظیم مدنی
* تنیس روی میز تیمی :
مقام اول : تیم الف مخابرات منطقه 6 تهران
آقایان : رضا تاجیک ، امیر نوع پرور ، مجید یابنده ، علی یزدانی
مقام دوم : دفتر مدیریت منطقه تهران
آقایان : یوسف حلال خور ، مجید تبری ، فرج اله محبوبی منش ، محمدرضا خراسانی
مقام سوم : تیم الف مخابرات منطقه 5 تهران
آقایان : محمود خیر آبادی ، حامد غلامشاهی ، اصغر رضائی ، مالک اوجاقی
* تنیس روی میز انفرادی غیر ستادی متولدین زیر 46 سال
مقام اول انفرادی : رضا براتی
مقام دوم انفرادی : محسن حامد غلامشاهی
مقام سوم انفرادی : بهروز درخشانی فرد
* تنیس روی میز انفرادی غیر ستادی متولدین بالای 46 سال
مقام اول انفرادی : مجید تبری
مقام دوم انفرادی : اصغر گلابی
مقام سوم انفرادی : علی اکبر بیات
* تنیس روی میز انفرادی ستادی
مقام اول انفرادی ستادی : مجید یابنده
مقام دوم انفرادی ستادی : کورش عبداللهی
مقام سوم انفرادی ستادی : یوسف حلال خور
* بدمینتون
مقام اول : سید امیر مقدسی
* تیر و کمان
مقام اول : مهدی رحمانی
مقام دوم : علی اصغر پیر ویسی
مقام سوم : عباس باقری
* پرتاب دارت
مقام اول : حسین نامجو
مقام دوم : حسین آذر پیکان
مقام سوم : حسین مولانا
* شطرنج
مقام اول : ناصرالدین سیادت
مقام دوم : کاظم سقراطی
مقام سوم : احمد فزون بال
* شنا
« غیر ستادی تا 40 سال »
مقام اول : محمد مهدی برهان راد « فرزند همکار »
مقام دوم : امیر حسین ارژنگ « فرزند همکار »
مقام سوم : سهیل بزرگمهر « فرزند همکار »
« غیر ستادی 41 تا 50 سال »
مقام اول : محمود شهادت
مقام دوم : احمد اسماعیلی امیدوار
مقام سوم : محمد مالکی
« غیر ستادی 51 سال به بالا »
مقام اول : محمد هویه گر
مقام دوم : محسن عبداله زاده خجسته
مقام سوم : ساسان مهدیزاده
« ستادی تا 50 سال »
مقام اول : مرتضی نجاتی
مقام دوم : محمد آصفی
مقام سوم : مهرداد دانا فر
« ستادی 51 تا 55 سال »
مقام اول : محمد مسعود بسمی
مقام دوم : سید محمد حسن رحمانی
مقام سوم : رضا آسخی
« ستادی 56 سال به بالا »
مقام اول : امیر منصور شادرام
مقام دوم : مرتضی ملا جعفر
مقام سوم : قاسم صمدی
* فوتسال تا 39 سال
مقام اول : مخابرات منطقه 6
مقام دوم : دفاتر ستادی الف
مقام سوم : مخابرات منطقه 3
* فوتسال بالای 40 سال
مقام اول : مخابرات منطقه 3
مقام دوم : مخابرات منطقه 5
مقام سوم : معاونت شبکه
* والیبال
مقام اول : معاونت مالی ، تدارکاتی و منابع انسانی
مقام دوم : مخابرات منطقه 3
مقام سوم : مخابرات منطقه 7
مسابقات بازنشستگان :
« آقایان »
* پرتاب دارت
مقام اول : ایرج شریفی
مقام دوم : شاه محمد شاه محمدی
مقام سوم : رحیم آجرلو
* آمادگی جسمانی
مقام اول : حسین مصباحی
مقام دوم : غلامرضا برزویی
مقام سوم : سید ستار عقیلی
* تیراندازی با تفنگ بادی
مقام اول : عبدالمحمد افشاری
مقام دوم : حسین خوانی اشلقی
مقام سوم : علی جعفریان
* تیر و کمان
مقام اول : عبدالمحمد افشاری
مقام دوم : حسین یعقوب زاده
مقام سوم : علی جعفری
* تنیس روی میز
مقام اول : قاسم رضایی
مقام دوم : محمد باقر پور حسین
مقام سوم : احمد احدی
« بانوان »
* آمادگی جسمانی
مقام اول : نرگس سلیمی نیا
مقام دوم : مرضیه حسن نیا
مقام سوم : فاطمه انوری
* تنیس روی میز
مقام اول : پریچهر فرح وشی
مقام دوم : توران هاشمی
مقام سوم : نسرین عبادی
* پرتاب دارت
مقام اول : شهناز کیانپور
مقام دوم : فاطمه انوری
مقام سوم : مرضیه حسن نیا
مسابقات مدیران :
مقام اول گروه الف تنیس روی میز تا چهارم
1- آقای چنگائی
2- آقای قادری
3- آقای نجبائی
4- آقای ذوالفقاری
مقام اول تا چهارم گروه ب تنیس روی میز
1-آقای علی بیگی
2- آقای ستوده
3- آقای بوربور
4-آقای نظری
آمادگی جسمانی
1- آقای ملکی
2- آقای صیدی
3- آقای زحل
4- آقای کبیری
دارت
1-آقای جعفری
2-آقای زیارانی
3-آقای سیفی نیا
4-آقای کاظمی
مسابقات معاونین :
* آمادگی جسمانی
مقام اول : یزدانی ، معاون اداره کل مخابرات منطقه 6
مقام دوم : امیری ، معاون اداره کل مخابرات منطقه 4
مقام سوم : چمنی ، معاون اداره کل مخابرات منطقه 5
مقام چهارم : محفوظی ، معاون اداره کل نصب و راه اندازی سیستم های مخابراتی
* تنیس روی میز
مقام اول : خراسانی ، معاون دفتر مدیریت منطقه تهران
مقام دوم : ناد علیان ، معاون اداره کل مخابرات منطقه 7
مقام سوم : هاشمیان ، معاون اداره کل نصب و راه اندازی سیستم های مخابراتی
مقام چهارم : ولی زاده ، معاون اداره کل مخابرات منطقه 5
* پرتاب دارت
مقام اول : ضمیری ، معاون اداره کل مخابرات منطقه 8
مقام دوم : حجازی فر ، معاون دفتر بازرسی ، ارزیابی و پاسخگویی به شکایات
مقام سوم : سبزی ، معاون دفتر حراست
مقام چهارم : مرادی ، معاون اداره کل مخابرات منطقه 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تهیه و ارسال خبر : اداره تربیت و بدنی و تفریحات سالم




٠٩:٣٨ - يکشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ٩٨٩١٠    /    تعداد نمایش : ١٣٧٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج




دسته‌بندی اخبار داخلی