چاپ        ارسال به دوست

مسابقات ورزشی کارکنان شاغل و بازنشسته مخابرات منطقه تهران گرامیداشت دهه مبارک فجر 1397

مسابقات ورزشی کارکنان شاغل و بازنشسته مخابرات منطقه تهران گرامیداشت دهه مبارک فجر 1397

 مسابقات ورزشی کارکنان شاغل و بازنشسته مخابرات منطقه تهران

گرامیداشت دهه مبارک فجر1397

 

 

مسابقات ورزشی کارکنان شاغل و بازنشسته مخابرات منطقه تهران از تاریخ 15 بهمن ماه در رشته های متنوع ورزشی آغاز و در تاریخ 14 اسفند ماه سال جاری با برگزاری اختتامیه این دوره از مسابقات و اهدای جوایز تیم های برتر پایان یافت .

این مراسم اختتامیه با حضور مدیریت محترم منطقه آقای ملک جعفریان و جمعی از مدیران شرکت آقایان علی بیگی، زیارانی، سهیلی، قادری، نظری، متقی، فاتحی و تعدادی از جانبازان عزیز در مجموعه ورزشی شادمان  برگزار شد .

ابتدا جان بزرگی رئیس اداره تربیت بدنی و تفریحات سالم گزارشی از مسابقات به حاضرین ارائه و سپس آقای ملک جعفریان مدیر محترم مخابرات منطقه تهران سخنانی در خصوص ورزش و همدلی میان ورزشکاران و تأثیر ورزش در ارتقای روحیه و نشاط همکاران ایراد نمودند ؛ در آخر هدیه ای به رسم یاد بود از طرف پیشکسوتان ورزش منطقه به پاس زحمات آقای جان بزرگی در آستانه بازنشستگی به وی اهدا گردید .

 

نتایج مسابقات به شرح ذیل اعلام می گردد :

 

آمادگی جسمانی بانوان

رده سنی تا 40 سال

مقام اول : مریم مطلبی اداره تربیت بدنی

مقام دوم : مونا صفایی خانواده

مقام سوم : فاطمه برآبادی منطقه 8

رده سنی 41 تا 50 سال

مقام اول : شیرین صبوری عملیات شبکه

مقام دوم : مهناز انوری خانواده

مقام سوم : مریم کریمیان پور دفتر برنامه ریزی

رده سنی 51 سال به بالا 

 

مقام اول : گوهر تاج قمری دفتر نوسازی

مقام دوم : آذر رمضان پور لاهوتی همکار بازنشسته

مقام سوم : نرگس حسن زاده طباطبایی خانواده

 


تیراندازی بانوان

تپانچه بادی

مقام اول : سپیده جاویدان خانواده

مقام دوم : زینب کشاورزی اداره کل مالی

مقام سوم : مینا وطن دوست خانواده

 

تفنگ بادی

مقام اول : سمیرا علی مددی خانواده

مقام دوم : ندا محمدی منطقه 8

مقام سوم : مهشید تفرشی خانواده


تیروکمان بانوان

مقام اول : زهرا احمدی پور خانواده

مقام دوم : ساناز محمودی خانواده

مقام سوم : عزیزه جهان بخش اداره تربیت بدنی

 


پرتاب دارت بانوان

مقام اول : ملیحه ایلخانی همکار بازنشسته

مقام دوم : مهناز سادات شریفی اداره کل تدارکات و خرید

مقام سوم : فاطمه احمدی منطقه7

 

تنیس روی میز بانوان

مقام اول : فرشته بهرامی اداره کل فناوری و اطلاعات

مقام دوم : پرچهر فرح وشی همکار بازنشسته

مقام سوم : مهین شفیعی دفتر روابط عمومی

 


 

 

آمادگی جسمانی آقایان 31 تا 35 سال

مقام اول : فرزاد دانشیان

مقام دوم : فرهاد خاکپور

مقام سوم : محمد علی مقصودی

آمادگی جسمانی آقایان 41 تا 45سال

مقام اول : رضا دیوسالار

مقام دوم : مرتضی بختیاری

مقام سوم : مجید صحرائیان

آمادگی جسمانی آقایان 46 تا 50 سال

 

مقام اول : عیوض محمدی

مقام دوم : مهدی نوروزی

مقام سوم : علیرضا مجیدی

آمادگی جسمانی آقایان 51 سال به بالا

مقام اول : حسین مصباحی

مقام دوم : ناصر سمائی

مقام سوم : علیرضا محمدی رفیع


تیراندازی اقایان

تپانچه بادی

مقام اول : عبدالعظیم مدنی  همکار بازنشسته

مقام دوم : موسی تفرشی منطقه 7

مقام سوم : علیرضا ترابی دفتر روابط عمومی

 


 

تفنگ بادی

مقام اول : مسعود بوجانی منطقه 7

مقام دوم : علی اکبر صادقی منطقه 7

مقام سوم : اسماعیل آشری


 

تیر و کمان آقایان

مقام اول : مهدی رحمانی منطقه 7

مقام دوم : عبدالحمد افشاری همکار بازنشسته

مقام سوم مشترک : حسن ساجدی اداره کل طرح مهندسی و علی اصغر پیرویسی فرزند همکار

 


 

پرتاب دارت آقایان

مقام اول : حامد رحیم زاده منطقه 7

مقام دوم : علی محمدی مدیریت شبکه

مقام سوم : حسین مولانا همکار بازنشسته

تنیس روی میز آقایان انفرادی ( ستادی )

 

مقام اول : کوروش عبدالهی اداره تربیت بدنی

مقام دوم : رضا تاجیک منطقه 6

مقام سوم : مجید تبری منطقه 6

تنیس روی میز آقایان تا 45 سال

مقام اول : اشکان تاجیک

مقام دوم : مهدی علی نجفی

تنیس روی میز آقایان 46 سال به بالا

 

مقام اول : بهروز درخشانی فرد منطقه 7

مقام دوم : محمد باقر پورحسین همکار بازنشسته

مقام سوم : علی اصغر گلابی منطقه 6

تنیس روی میز آقایان تیمی

مقام اول : اداره کل منطقه 6

مقام دوم : معاونت مالی و اداری

مقام سوم : اداره کل منطقه 5

 

والیبال آقایان

مقام اول : اداره کل منطقه 6

مقام دوم : اداره کل منطقه 3

مقام سوم : اداره کل منطقه 7

 

 

 

 

فوتسال اقایان

مقام اول : اداره کل منطقه 6

مقام دوم : مدیریت شبکه

مقام سوم : دفاتر ستادی

 

 

 

شنا 56 سال به بالا آقایان

مقام اول : امیر منصور شادرام

مقام دوم : قاسم صمدی

مقام سوم : عباس آذر مهر

شنا 45 تا 55 سال

مقام اول : محمود شهادت

مقام دوم : حمید رضا هموطن

مقام سوم : علیرضا فاتحی

شنا 45 تا 55 سال ستادی

مقام اول : مرتضی نجاتی

مقام دوم : سید محمد حسن رحمانی

مقام سوم : رضا آسخی

شنا زیر 45 سال

مقام اول : ایمان حیدری

مقام دوم : هادی فیضی

مقام سوم : کامران کرم

شنا زیر 45 سال ستادی

مقام اول : محمد مرادی

مقام دوم : مجید بیگی

مقام سوم : محمد آصفی

شنای فرزندان همکار

مقام اول : محمد مهدی برهان  

مقام دوم : مجید اصفهانی

مقام سوم : مهرداد دانا فر

 


 

 

 

 


٠٩:١٩ - شنبه ١٨ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٣٥٣٦    /    تعداد نمایش : ١٣٦٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج




دسته‌بندی اخبار داخلی