چاپ        ارسال به دوست

فراخوان نظام پیشنهادها با موضوع افزایش درآمد

کمیته جامع تخصصی نظام پیشنهادها در فراخوانی از کارکنان مخابرات منطقه تهران دعوت کرد، با ارایه پیشنهادهای سازنده و راهکارهای اجرایی در زمینه افزایش درآمد مشارکت کنند، به گزارش پیام تهران آنلاین، در فرخوان کمیته جامع تخصصی نظام پیشنهادها آمده است:

در راستای تاکیدات سرپرست محترم منطقه مبنی بر هم اندیشی، بهره مندی از تجارب، ایده ها و راهکارهای ارزشمند آحاد همکاران شاغل و بازنشسته بدین وسیله از شما فرهیختگان گرامی دعوت می شود:

با ارایه پیشنهادهای سازنده و راهکارهای اجرایی و بدون هرگونه تغییر در رفتار مشتریان گرامی، زمینه افزایش درآمد حداقل دو تا 10 هزار ریال در هرماه برای هفت میلیون و 300 هزار تلفن مشغول به کار و نیز افزایش درآمد حداقل 30 هزار تا 50 هزار ریال در هر ماه برای یک میلیون مشترک باند پهن را فراهم و از طریق سامانه HR (ویژه همکاران رسمی و قراردادی) سامانه های پیام تهران آنلاین و 2021 (ویژه همکاران بخش خصوصی و بازنشسته) به دبیرخانه کمیته جامع تخصصی نظام پیشنهادها ارسال کنند.

شایان ذکر است پیشنهادهای واصله پس از بررسی و تصویب مشمول پاداش های مورد نظر در آیین نامه اجرایی نظام پیشنهادها قرار خواهند گرفت، ضمنا به بهترین پیشنهادهای اجرایی نیز پاداش متناسب با شرایط اجرا و پیاده سازی پرداخت خواهد شد.

 

فرم ثبت فراخوان


فرم ثبت پیشنهاد

 

کمیته جامع تخصصی نظام پیشنهادها

منطقه تهران

15

 


١٠:١٦ - دوشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ٩٩٨١٢    /    تعداد نمایش : ١١٠٧


کاربر مهمان
1397/03/02 15:10
0
2
معنی این فراخوان این هست که راهکار ارائه نمائید تا پول بیشتر از مشترکین بگیریم. این موضوع با جلب رضایت مشترکین تناقض دارد. با سرویس های بیشتر و با کیفیت بهتر ارائه داد تا مشترک راغب به خرید شود. نه اینکه راهکارهایی برای درآمد بیشتر جستجو کرد بدون تغییر در محصولات و رفتار مشتریان
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دسته‌بندی اخبار داخلی

دسته بندی مطالب

اشتراک در خبرنامه پیام آنلاین

با عضویت در خبرنامه پیام آنلاین از آخرین مطالب بلاگ و رویدادهای مهم دنیا با خبر شوید