پنج شنبه ٢٢ آذر ١٣٩٧ |
در بهار آزادی / جای شهدا خالی / فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر و طلوع خورشید استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی بر همگان مبارک باد.
 


  چاپ        ارسال به دوست

«درخشش بی نظیر مردان ورزشکار مخابرات منطقه تهران در المپیاد ورزشی شیراز

چهارمین المپیاد ورزشی کشوری کارکنان شرکت های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در رده آقایان به میزبانی مؤسسه فرهنگی ، ورزشی و رفاهی پیام با حضور 12 تیم از تاریخ 17 لغایت 22 اردیبهشت ماه سال جاری در رشته های ورزشی فوتسال ، شنا و تنیس روی میز در شهر شیراز برگزار شد .


در این دوره از مسابقات ، کاروان اعزامی با حضور 32 ورزشکار از جمع کارکنان معاونت ها ، ادارات کل و دفاتر ستادی مخابرات منطقه تهران با توسل به منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان ( عج ) در ماه شعبان توانست با اقتدار کامل و درخشش بی سابقه بر سکوی قهرمانی این دوره از مسابقات بایستد . این پیروزی در شرایطی کسب شد که طبق آئین نامه مسابقات ، مخابرات منطقه تهران برخلاف سایر شرکت ها مجاز به بکارگیری ورزشکاران از سراسر کشور نبوده و تنها با همت ورزشکارانی از میان ظرفیت های داخلی مخابرات منطقه تهران و تمرینات سخت و مداوم آنها که در روزها و ساعات اداری و غیر اداری ، حتی روزهای پنجشنبه و جمعه ها انجام شد ، بدست آمد .


جان بزرگی رئیس اداره تربیت بدنی و تفریحات سالم که در تمامی ساعات تمرین بین ورزشکاران حضور داشت و از نزدیک شاهد تلاشها ، پشتکار و تعصب ورزشکاران ، مربیان ، سرپرستان و متصدیان بود ، این موفقیت را به آنان تبریک گفت . همچنین از حمایت های همه جانبه مسئولین شرکت در راستای اعطای مجوز های لازم جهت حضور تیم های ورزشی آقایان که منجر به کسب این مقام ارزشمند گردید ، قدردانی نمود . ایشان از همکاری صمیمانه پرسنل رسمی و خصوصی اداره تربیت بدنی و تفریحات سالم بویژه آقای بیسادی ( مسئول کاروان اعزامی ) که نقش بسزایی در قهرمانی المپیاد داشت ، سوئیزی ( دروازه بان تیم ستادی فوتسال ) که علیرغم مصدومیت ، پا به پای ورزشکاران در کنار تیم تجارب ارزنده خود را در اختیار دیگر ورزشکاران قرار داد ، قربانی که نقش مشاور فنی را با حضور خود در کنار مربی و سرپرست به خوبی ایفا کرد ، بابایی و محمد یاری ( مربی و سرپرست تیم ستادی فوتسال ) که دلسوزانه و درایتمندانه تیم فوتسال را بسوی قهرمانی هدایت کردند ، حضرتی و زارعی ( مربی و سرپرست تیم ستادی شنا ) که علیرغم تمرینات کوتاه مدت تیم ، توانستند با اقتدار در تمامی ماده ها و رده ها کسب مدال کنند ، پور حسین و عبدالهی ( سرپرست و مربی تیم ستادی تنیس روی میز )  که با استفاده از ظرفیت های داخلی شرکت موفق به کسب مدال در این رشته شدند ، سپاس و قدردانی نمود .


مقام های کسب شده به شرح ذیل می باشند :

تیم فوتسال

مقام اول : مخابرات منطقه تهران متشکل از آقایان حسن میرزائی ، علیرضا بوربور ، پوریا وصالی پری ، نیما طایفه اشرفی ، مهدی ملکی ، آرش بابایی ، امیرحسین ملکی ، رضا شریف خواه ، محمد حسین یزدانی ، مصطفی دیواندری ، جمشید محمدیاری ( سرپرست) و صادق بابایی ( مربی )

تیم شنا

هادی خلیلی مقام اول رده سنی 51 سال به بالادر شنای کرال سینه

افشین حضرتی مقام اول رده سنی 51 سال به بالادر شنای قورباغه

مرتضی نجاتی مقام دوم رده سنی 46 تا 50 سال در شنای کرال سینه

محمدرضا منظری مقام دوم رده سنی 46 تا 50 سال در شنای قورباغه

محمود غفوریان مقام چهارم رده سنی 41 تا 45 سال در شنای کرال سینه

محمد مرادی مقام اول رده سنی 41 تا 45 سال در شنای قورباغه

محمد آصفی مقام سوم رده سنی 36 تا 40 سال در شنای کرال سینه

مجید بیگی مقام دوم رده سنی 36 تا 40 سال در شنای قورباغه

ابوالفضل عباس پور مقام سوم رده سنی زیر 35 سال در شنای کرال سینه

مقام سوم تیمی امدادی ( افشین حضرتی ، محمد مرادی ، ابوالفضل عباسپور ، مرتضی نجاتی )

مربی : داریوش حضرتی

سرپرست : عبداله زارعی

تیم تنیس روی میز

مجید یابنده مقام سوم

مربی و بازیکن : کورش عبدالهی

سرپرست : محمد باقر پور حسین

بیسادی مسئول کاروان اعزامی

« این موفقیت بزرگ تقدیم به خانواده بزرگ مخابرات منطقه تهران »

 

 

 

 

 

]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


تهیه و ارسال خبر : اداره تربیت بدنی و تفریحات سالم مخابرات منطقه تهران

 


١٤:٥١ - شنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٦    /    عدد : ٩٢٦٨٠    /    تعداد نمایش : ٣٣٥٣


کاربر مهمان
1396/02/24 13:42
1
0
چرا. چرا.چرا روزنامه دیگر نیست؟ ؟چرا .چرا.چراکیوسک دیجیتال دیگر نیست؟ اخر چقدر مطالب تکراری درخصوص گوشی. نرم افزار. بدافزار چرا؟ بهترین مطالب واطلاعات در روزنامه ها بود چرا نیست ؟ پاسخگو باشید./پیام تهران آنلاین : با سلام به شما دوست و همکار گرامی. بعد از انتخابات مطابق روال سابق کیوسک دیجیتال راه اندازی می شود.
کاربر مهمان
1396/02/24 12:6
0
1
آقای مرادی موفقیتتون تبریک میگم و آرزوی توفیق روزافزون براتون دارم.
کاربر مهمان
1396/02/24 11:39
1
1
با عرض تبریک خدمت همه ورزشکاران اعزامی به شیراز و تشکر ویژه از جناب آقای ناجی معاونت محترم مالی و اداری شرکت و آقای جان بزرگی وسایر همکاران عزیز درتربیت بدنی استان تهران . عبدالله زارعی سرپرست تیم ستادی شنا
کاربر مهمان
1396/02/24 11:10
0
2
سلام علیکم احراما اینجانب ازطرف مجموعه مدیریت وکارکنان اداره کل مخابرات منطقه 2 ،قهرمانی تیم فوتبال ستادی شرکت مخابرات منطقه تهران رادرمسابقات چهارمین المپیاد ورزشی کشوری کارکنان شرکت های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (شیراز)راتبریک عرض مینماییم./هادی علیخانی
کاربر مهمان
1396/02/24 10:57
0
1
بنام خدا سلام پیام اوران سلامت و تندرستی و نشاط و تحرک و ورزش و ارزش خدا نگهدار خانواده های شما و شما به تندرستی و صحت و سلامت تان باشدو در تمام عرصه های جسمی و فکری و روحی موفق و معید و نو اور باشید به برکت صلوات بر محمد -ص - وال محمد -ص- . دست و پا و تلاشتان باعث افتخار همه مجموعه است . و دست و پایتان درد نکند .
کاربر مهمان
1396/02/24 9:27
0
2
بهترین اکیپی که .........تا الان دیدم طی 30 سال حتی از باشگاه پیام
کاربر مهمان
1396/02/24 8:31
1
1
این پیروزی را به کلیه ورزشکاران عزیز تبریک عرض مینمایم امیدوارم که در تمام عرصه های زندگی و شغلی نیز به همین روال موفق و موید باشید ضمنا جای تیم پر افتخار آقای مجلسی نیز ظاهرا خالی است امیدوارم تمامی بچه های تیم آمادگی جسمانی آقایان در سلامت کامل باشند و افخارات کسب شده آنها به دست فراموشی سپرده نشود بامید سلامتی و بهروزی برای کلیه ورزشکاران محترم
کاربر مهمان
1396/02/23 20:58
0
3
عرض تبریک و خدا قوت به همه ورزشکاران و زحمتکشان در اداره تربیت بدنی بویژه اقای جان بزرگی و تیم فوتسال /رضا معبودی
کاربر مهمان
1396/02/23 16:1
1
1
جا داره تشکر ویژه داشته باشیم از آقای رضا بیسادی عزیز ، مرد شماره 1 تربیت بدنی که برای اعزام تیم های ورزشی و برگزاری مسابقات از جون و دلشون مایه گذاشتن ولی اسمی ازشون برده نشد - خدا قوت به همه ورزشکارای خوب تهران
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
 
بازديدکنندگان امروز : 2426     |    کل بازديدکنندگان :  89189812    |    بازديدکنندگان آنلاين :  7