چاپ        ارسال به دوست

بررسی میزان رضایت شغلی کارکنان رسمی و قراردادی مخابرات منطقه تهران

بررسی میزان رضایت شغلی کارکنان رسمی و قراردادی مخابرات منطقه تهران

دفتر روابط عمومی مخابرات منطقه تهران، به منظور بررسی میزان رضایت شغلی کارکنان رسمی و قراردادی و بهبود رویه های فعلی اقدام به برگزاری نظرسنجی از همکاران نموده است.

به گزارش پیام تهران آنلاین، هم راستا با اقدام اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران در زمینه برگزاری نظرسنجی رضایت شغلی کارکنان رسمی و قراردادی در سطح کشور، مخابرات منطقه تهران نیز نسبت به انجام فرایند نظرسنجی از همکاران اقدام نموده است.

از آنجا که رضایت شغلی یکی از مهم ترین متغیرها در حیطه رفتار سازمانی است و تحقق اهداف سازمانی بدون آن امکان پذیر نمی باشد و از سویی دیگر، نارضایتی شغلی در بین کارکنان نیز منجر به گستگی عاطفی، بی تفاوتی و کاهش کیفیت خدمات ارایه شده می شود؛ لذا مشارکت کارکنان در فرایند نظرسنجی بسیار حایز اهمیت است و بدیهی ست که بی توجهی به نظرات پرسنل، برای هر سازمانی تهدیدی مهم و جدی به شمار می رود.

به منظور تسهیل مشارکت کارکنان رسمی و قراردادی مخابرات منطقه تهران در این طرح، لینک پرسشنامه در پیام تهرن آنلاین ایجاد شده و همکاران می توانند تا هشتم بهمن 96 با مراجعه به لینک مربوطه و پاسخ به سوالات مندرج در این پرسشنامه میزان رضایت خود را در حوزه های مختلف اعلام نمایند.

در این نظرسنجی میزان رضایت پرسنل از دستورالعمل ها و آیین نامه ها، تعامل با مسئولین، ارتباطات انسانی، میزان وفاداری و مسئولیت پذیری همکاران، امنیت اخلاقی، اطلاع رسانی ها، رعایت انصاف و عدم تبیعض در پرداختی ها، فرصت های یادگیری، توجه به خلاقیت و نوآوری، نظام تشویق، میزان تعلق سازمانی و ... سنجیده می شود.

لازم به ذکر است این نظرسنجی، بدون نیاز به وارد کردن نام و مشخصات پرسنلی صورت می گیرد و کارکنان می توانند با امنیت خاطر به سوالات مندرج در این پرسشنامه پاسخ دهند.

لینک مربوطه:http://www.tct.ir/index.jsp?siteid=1&fkeyid=&siteid=2&pageid=1782

15

 


١٥:٤٢ - سه شنبه ٣ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ٩٨١١٠    /    تعداد نمایش : ٤٢٣١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دسته‌بندی اخبار داخلی

دسته بندی مطالب

اشتراک در خبرنامه پیام آنلاین

با عضویت در خبرنامه پیام آنلاین از آخرین مطالب بلاگ و رویدادهای مهم دنیا با خبر شوید