پنج شنبه ٠٦ آبان ١٣٩٥ |

 


  چاپ        ارسال به دوست

پرداخت یک میلیون تومان از مطالبات830 هزار بازنشسته

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت یک میلیون تومان از مطالبات 830 هزار بازنشسته کشوری خبر داد.به گزارش خبرگزاری مهر، ایراندخت عطاریان در جمع کانونهای بازنشستگی با بیان اینکه در حال حاضر صندوق بازنشستگی کشوری 50 درصد مطالبات را پرداخت کرده است افزود: حمایت و تلاشهای اخیر وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی این امکان را برای صندوق بازنشستگی کشوری فراهم کرد تا بخشی از مطالبات بازنشستگان زودتر از زمان برنامه ریزی شده پرداخت شود.

به گفته وی در حال حاضر از 830 هزار بازنشسته مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری مطالبات حدود 150 هزار نفر بطور کامل تسویه شده و مابقی بازنشستگان نیز با پرداخت هر مرحله بتدریج مطالباتشان تسویه می شود.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری رویکرد سیاست ها و برنامه های جدید وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی را در سال 92 ارتقای خدمات رفاهی و درمانی و تسریع در پرداخت مطالبات بازنشستگان عنوان کرد و گفت: با مساعدت و اهتمام ویژه وزیر تعاون و فعالیت ها و پیگیریهای مدیران صندوق بازنشستگی کشوری امسال دامنه پوشش بیمه طلایی برای خانواده بازنشستگان گسترده تر و همچنین اعتبارات خدمات رفاهی در مقایسه با سال گذشته افزایش بیشتری یافته است که این اقدامات نشان دهنده آن است تأمین نیازهای درمانی و رفاهی به همراه بهبود وضعیت اقتصادی بازنشستگان از اولویت های وزارتخانه در سال جاری است.

عطاریان با اشاره به تدوین برنامه ملی در بخشهای درمانی ، رفاهی ، فرهنگی و اقتصادی برای بازنشستگان کشوری در سال 92 اظهار داشت: در این برنامه ها نیازهای اصلی بازنشستگان دسته بندی شده و متناسب با هر یک از بخشهای مذکور اعتبارات لازم برای اجرای آن پیش بینی شده که در مجموع رویکرد برنامه های حمایتی این صندوق تأمین رضایت این قشر فرهیخته است.

17

 


١٥:٣٣ - دوشنبه ٦ خرداد ١٣٩٢    /    عدد : ٤٨٨٩٦    /    تعداد نمایش : ١٣٧٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
 
 
مطالب مرتبط
 
 
پیوند ها
سایت شهدا

شعار سال محابرات

ارتباط با مدیرعامل

توسعه  و تعالی سازمانی

مسولیت اجتماعی
 
   
 
آماده سازی تلفن های همگانی برای زائران کربلا( مخابرات منطقه البرز)

عکس روز
برگزاري اردوی آموزشی- تخصصی بسیج متخصصین در شهرستان نوشهر
اردوی آموزشی – تخصصی بسیج متخصصین مخابرات استان تهران ، باحضور مهندس صیدی مدیر منطقه تهران و البرز و جمعی از مدیران مناطق ، دفاتر ستادی، رؤسای ادارات و متخصصین بسیجی در تاریخ 27 الی 30 مهرماه سال جاری در شهرستان نوشهر برگزار شد.
 ٠٠:٨ - دوشنبه ٣ آبان ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
400 کیوسک تلفن همگانی در مراسمی عازم راه کربلا شد
طی مراسمی 400 کیوسک تلفن همگانی با حضور مهندس صیدی،مدیر مخابرات منطقه نهران و البرز،مهندس مهرداد علی بیگی مدیرکل دفتر مدیرعامل ،مهندس محمدرضا بیدخام مدیرکل دفتر روابط عمومی،
 ١٤:٣٨ - دوشنبه ١٩ مهر ١٣٩٥ - نظرات : ١متن کامل >>

اختصاص یکصد دستگاه تلفن همگانی جهت زائرین اربعین حسینی از سوی مخابرات البرز
براساس هماهنگی های بعمل آمده با روابط عمومی مخابرات استان تهران و البرز ، یکصد دستگاه تلفن همگانی از سوی مخابرات البرز در مسیر زائرین اربعین حسینی نصب می شود.
 ٠٩:٥٧ - شنبه ١ آبان ١٣٩٥ - نظرات : ١متن کامل >>

برنامه های دفتر حراست در هفته پدافند غیرعامل
فعالیت های واحد پدافند غير عامل دفتر حراست که با همكاري ادارات كل طرح و مهندسي، پشتيباني و راه اندازي شبكه، عمليات شبكه و مناطق مخابراتي منطقه تهران و البرز در حال اجرا می باشد ،طی هفته پدافند غیر عامل اعلام شد.
 ١١:٥١ - يکشنبه ٢ آبان ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

مهندس بیدخام : مخابرات منطقه تهران والبرز در نمایشگاه الکامپ حضور چشمگیر و فعال خواهد داشت
مهندس بیدخام مدیرکل روابط عمومی مخابرات منطقه تهران و البرز از حضور چشمگیر و سرویس مدارانه مخابرات منطقه تهران و البرز در بیست و دومین نمایشگاه صنایع الکترونیک و کامپیوتر خبر داد.
 ١٥:٥٣ - شنبه ١ آبان ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

 
بازديدکنندگان امروز : 16691     |    کل بازديدکنندگان :  66677293    |    بازديدکنندگان آنلاين :  35