يکشنبه ٠٦ ارديبهشت ١٣٩٤ |

 
  چاپ        ارسال به دوست

پرداخت یک میلیون تومان از مطالبات830 هزار بازنشسته

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت یک میلیون تومان از مطالبات 830 هزار بازنشسته کشوری خبر داد.به گزارش خبرگزاری مهر، ایراندخت عطاریان در جمع کانونهای بازنشستگی با بیان اینکه در حال حاضر صندوق بازنشستگی کشوری 50 درصد مطالبات را پرداخت کرده است افزود: حمایت و تلاشهای اخیر وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی این امکان را برای صندوق بازنشستگی کشوری فراهم کرد تا بخشی از مطالبات بازنشستگان زودتر از زمان برنامه ریزی شده پرداخت شود.

به گفته وی در حال حاضر از 830 هزار بازنشسته مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری مطالبات حدود 150 هزار نفر بطور کامل تسویه شده و مابقی بازنشستگان نیز با پرداخت هر مرحله بتدریج مطالباتشان تسویه می شود.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری رویکرد سیاست ها و برنامه های جدید وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی را در سال 92 ارتقای خدمات رفاهی و درمانی و تسریع در پرداخت مطالبات بازنشستگان عنوان کرد و گفت: با مساعدت و اهتمام ویژه وزیر تعاون و فعالیت ها و پیگیریهای مدیران صندوق بازنشستگی کشوری امسال دامنه پوشش بیمه طلایی برای خانواده بازنشستگان گسترده تر و همچنین اعتبارات خدمات رفاهی در مقایسه با سال گذشته افزایش بیشتری یافته است که این اقدامات نشان دهنده آن است تأمین نیازهای درمانی و رفاهی به همراه بهبود وضعیت اقتصادی بازنشستگان از اولویت های وزارتخانه در سال جاری است.

عطاریان با اشاره به تدوین برنامه ملی در بخشهای درمانی ، رفاهی ، فرهنگی و اقتصادی برای بازنشستگان کشوری در سال 92 اظهار داشت: در این برنامه ها نیازهای اصلی بازنشستگان دسته بندی شده و متناسب با هر یک از بخشهای مذکور اعتبارات لازم برای اجرای آن پیش بینی شده که در مجموع رویکرد برنامه های حمایتی این صندوق تأمین رضایت این قشر فرهیخته است.

17

 


١٥:٣٣ - دوشنبه ٦ خرداد ١٣٩٢    /    عدد : ٤٨٨٩٦    /    تعداد نمایش : ١٠٧٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
  
   
 
بزرگداشت عملیات بازی‌دراز سرپل ذهاب

عکس روز
ارایه سرویس های نامحدود اینترنت مخابرات با شرایط ویژه در کمپین بهاره ١٣٩٤
شرکت مخابرات استان تهران در بهار 94 به متقاضیان جدید اینترنت پر سرعت و یا مشترکین فعلی سرویس های نامحدود با شرایط ویژه، اینترنت واگذار می کند.
 ٠٧:٩ - يکشنبه ٦ ارديبهشت ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست مشترک معاونان فنی و مالی منطقه 6 برگزارشد
رضا براتی - نشست مشترک معاونان فنی و مالی اداری اداره کل مخابرات منطقه 6 به منظور انتقال مدیریت کارکنان امور مشترکین و 118 به مناطق برگزار شد.
 ١١:٢ - يکشنبه ٦ ارديبهشت ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>

فراخوان طراحي و اجراي يادمان شهداي مخابرات استان تهران
شوراي فرهنگي شركت مخابرات استان تهران به منظور پاسداشت ياد و خاطره شهداي گرانقدر هشت سال دفاع مقدس بويژه شهداي شركت مخابرات استان تهران در نظر دارد
 ١٠:٣٧ - سه شنبه ٢٥ فروردين ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>

هشدار مخابرات تهران نسبت به پیامک های ارسالی توسط افراد سودجو
شرکت مخابرات استان تهران نسبت به پیامک های ارسالی توسط افراد سودجو با مضمون برنده شدن در جشنواره بهاری که در آن آدرس سایت مخابرات استان تهران درج شده است به شهروندان هشدار داد.
 ١٥:٤٧ - چهارشنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>

انعقاد قرارداد با آزمایشگاه پاتوبیولوژی فردیس و دندانپزشکی دکتر طوسی
انعقاد قرارداد با آزمایشگاه پاتوبیولوژی فردیس به نشاني فردیس فلکه دوم خیابان پانزدهم پلاک 35 و تلفن: 02636541900
 ٠٧:٤٩ - يکشنبه ٦ ارديبهشت ١٣٩٤ - نظرات : ٢متن کامل >>

 
بازديدکنندگان امروز : 67410     |    کل بازديدکنندگان :  42300959    |    بازديدکنندگان آنلاين :  25
 
كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به شرکت مخابرات استان تهران می باشد