شنبه ١٣ آذر ١٣٩٥ |

 


  چاپ        ارسال به دوست

پرداخت یک میلیون تومان از مطالبات830 هزار بازنشسته

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت یک میلیون تومان از مطالبات 830 هزار بازنشسته کشوری خبر داد.به گزارش خبرگزاری مهر، ایراندخت عطاریان در جمع کانونهای بازنشستگی با بیان اینکه در حال حاضر صندوق بازنشستگی کشوری 50 درصد مطالبات را پرداخت کرده است افزود: حمایت و تلاشهای اخیر وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی این امکان را برای صندوق بازنشستگی کشوری فراهم کرد تا بخشی از مطالبات بازنشستگان زودتر از زمان برنامه ریزی شده پرداخت شود.

به گفته وی در حال حاضر از 830 هزار بازنشسته مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری مطالبات حدود 150 هزار نفر بطور کامل تسویه شده و مابقی بازنشستگان نیز با پرداخت هر مرحله بتدریج مطالباتشان تسویه می شود.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری رویکرد سیاست ها و برنامه های جدید وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی را در سال 92 ارتقای خدمات رفاهی و درمانی و تسریع در پرداخت مطالبات بازنشستگان عنوان کرد و گفت: با مساعدت و اهتمام ویژه وزیر تعاون و فعالیت ها و پیگیریهای مدیران صندوق بازنشستگی کشوری امسال دامنه پوشش بیمه طلایی برای خانواده بازنشستگان گسترده تر و همچنین اعتبارات خدمات رفاهی در مقایسه با سال گذشته افزایش بیشتری یافته است که این اقدامات نشان دهنده آن است تأمین نیازهای درمانی و رفاهی به همراه بهبود وضعیت اقتصادی بازنشستگان از اولویت های وزارتخانه در سال جاری است.

عطاریان با اشاره به تدوین برنامه ملی در بخشهای درمانی ، رفاهی ، فرهنگی و اقتصادی برای بازنشستگان کشوری در سال 92 اظهار داشت: در این برنامه ها نیازهای اصلی بازنشستگان دسته بندی شده و متناسب با هر یک از بخشهای مذکور اعتبارات لازم برای اجرای آن پیش بینی شده که در مجموع رویکرد برنامه های حمایتی این صندوق تأمین رضایت این قشر فرهیخته است.

17

 


١٥:٣٣ - دوشنبه ٦ خرداد ١٣٩٢    /    عدد : ٤٨٨٩٦    /    تعداد نمایش : ١٣٧٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
 
 
مطالب مرتبط
 
 
پیوند ها
سایت شهدا

شعار سال محابرات

ارتباط با مدیرعامل

توسعه  و تعالی سازمانی

مسولیت اجتماعی
 
   
 
.

عکس روز
جلسه کاری مدیر عامل مخابرات ایران در مخابرات منطقه 2 تشکیل شد
دکترسرائیان مدیرعامل شرکت مخابرات ایران به همراه مهندس عرب هاشمی مدیر مخابرات منطقه تهران ، مهندس یافتیان ، روسای دفاتر ستادی و مدیر کل مخابرات منطقه 2 و معاونین در مرکز مخابرات باهنر تشکیل جلسه دادند.
 ١١:٣٦ - شنبه ٢٩ آبان ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
مهندس عرب هاشمی:
ثابت می کنیم مخابرات تهران پرچمدار است با توکل به خدا، کار تیمی، وفاق و همدلی
مهندس عرب هاشمی مدیر مخابرات منطقه تهران در سمینار شبکه های دسترسی فیبر نوری ودر جمع روسای ادارات مراکز مخابرت تهران و البرز گفت: مخابرات تهران ظرفیت های بی نهایتی دارد و با توکل بر خدا، کار تیمی، وفاق و همدلی
 ١٥:١٨ - دوشنبه ٢٤ آبان ١٣٩٥ - نظرات : ٣متن کامل >>

بازدید مدیرعامل مخابرات ایران از آخرین سرویسهای مخابراتی منطقه 2
علیرضا ترابی –دکتر سرائیان مدیرعامل شرکت مخابرات ایران طی بازدیدی از اداره کل مخابرات منطقه 2 از روند ارائه آخرین سرویسهای مخابراتی بازدید کرد.
 ٢٢:١٤ - سه شنبه ٩ آذر ١٣٩٥ - نظرات : ١متن کامل >>

حضور بسیجیان مخابرات تهران در تجمع بزرگ فدائیان ولایت
تجمع بزرگ فدائیان ولایت بنا بر ابلاغ مرکز مقاومت وزارت ارتباطات و به همت حوزه مقاومت بسیج مخابرات منطقه تهران برگزار شد.
 ١٦:٣٦ - يکشنبه ٧ آذر ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

بازدید معاون مشتریان مخابرات ایران از طرح های مخابرات منطقه 2
دکتر زارعیان معاون مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در امورمشتریان از طرح های منطقه 2 مخابرات تهران بازدید کرد.
 ١٥:٠ - يکشنبه ٧ آذر ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

 
بازديدکنندگان امروز : 19204     |    کل بازديدکنندگان :  67731828    |    بازديدکنندگان آنلاين :  24