جمعه ١١ تير ١٣٩٥ |
دعاى روز بیست و سوم ماه مبارک رمضان :خدایا بشوى مرا در این ماه از گناه وپاکم نما در آن از عیب ها وآزمایش کن دلم را در آن به پرهیزکارى دلها اى چشم پوش لغزشهاى گناهکاران.
 


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه هیئت مدیره شرکت در منطقه هفت برگزار شد

 علیرضا پروانی _ جلسه هیئت مدیره شرکت مخابرات استان تهران با حضور بقائی رئیس هیئت مدیره ، صیدی مدیر عامل و سایر اعضای هیئت مدیره و معاونین مدیر عامل شرکت همچنین مدیر کل و معاونین منطقه به منظور بررسی وضعیت اداره کل مخابرات منطقه 7 در سالن کنفرانس منطقه برگزار شد .


در این جلسه دو ساعته جهانبخش مدیر کل منطقه گزارش و توضیحاتی را در خصوص ابعاد کلی وضعیت ارتباطی منطقه و محمودی و فراهانی و حقگو معاونین منطقه 7 گزارشهایی را به طور جداگانه در خصوص حوزه تحت مدیریت خود ارایه دادند و در هر بخش رئیس هیئت مدیره و سایر اعضای هیئت مدیره شامل صیدی ، یافتیان ، شیدائی ،فرزین و صادقی نقطه نظرات راهبردی را مطرح و بیدخام و خلیلی و عرب معاونین شرکت توضیحات تکمیلی و نقطه نظرات خود را ارائه و لقائی و صیدی سیاستهای راهبرد ی و رهنمود های آن حوزه را ابلاغ کردند .

نکته کلیدی و جمعبندی شده مباحث جلسه که از سوی بقائی رئیس هیت مدیره مطرح شد ، ضرورت نگاه و رویکرد شرکتی از سوی مدیران و معاونین مناطق و مراکز آنها بود که به عنوان عامل مهم در پیشبرد برنامه ها و تحرک جدی تر و توسعه فعالیت ها در سطح مناطق و کل شرکت برشمرده شد .
وی همچنین با عنایت به اینکه تمام شاخصها و عوامل موثر بر توسعه کمی و کیفی فعالیت های و خدمات ارتباطی مناطق را قابل هدایت و اندازه گیری و در دسترس مناطق دانست بر رصد شاخص های اصلی و کلی در سطح مناطق و مقایسه زمانبندی شده آنها تاکید کرد و این نگاه را برای ایجاد تحرک جدی تر و رفع نیاز های ارتباطی مردم و سود آوری شرکت ضروری دانستند.

 


١٢:٤٣ - چهارشنبه ٩ مرداد ١٣٩٢    /    عدد : ٥١٠٠٤    /    تعداد نمایش : ١٦٧٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
 
بازديدکنندگان امروز : 3113     |    کل بازديدکنندگان :  62773848    |    بازديدکنندگان آنلاين :  11