• شرح کمپین بهار ه 94
  شرح کمپین بهار ه 94

 • شرح کمپین شگفت انگیز
  این کمپین برای مشترکین فعلی سرویس ADSL نامحدود شرکت مخابرات استان تهران درنظر گرفته شده است، امکان تغییر وضعیت از سایر کمپین ها به کمپین شگفت انگیز وجود ندارد.

 • سال ۹۴، سال «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی»
  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی بمناسبت آغاز سال ۱۳۹۴ هجری شمسی، با تبریک سال نو و نوروز به ملت ایران و همه ملتهایی که نوروز را گرامی می‌دارند، سال جدید را سال «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی» نامگذاری کردند.

 • ترسیم چشم انداز و مسیر حرکت شرکت در سال جدید
  اشاره : نخستین گفت و گو با مهندس صیدی مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران در آستانه فرا رسیدن هفته ارتباطات و روز جهانی مخابرات و روابط عمومی با هدف ترسیم چشم انداز و مسیر حرکت شرکت در سال جدید انجام شد. گفت و گویی که در آن مهندس صیدی شعار سال 1394 شرکت را اعلام و راهکارهای تحقق این شعار را در راستای تحقق منویات مقام معظم هبری برشمرد. در بخش های دیگر این مصاحبه ، بررسی مهم ترین دغدغه های کارکنان پیرامون مسایل رفاهی و درون سازمانی ، دستاوردهای شرکت در سال گذشته و برنامه های سال جدید مطرح شد. گفت و گویی که حجت اله فرزین مدیرکل و حسنعلی ذوالفقاری معاون دفتر روابط عمومی نیز در آن شرکت داشتند ، از نظر می گذرد.

 • فروش سرویس جدید پیش پرداخت ( pre paid) اینترنت پر سرعت مخابرات استان تهران
  فروش سرویس جدید پیش پرداخت ( pre paid) اینترنت پر سرعت مخابرات استان تهران

 • سرویس های دیتای شرکت مخابرات استان تهران
  سرویس های دیتای شرکت مخابرات استان تهران

 • کمپین تا 5 مگابیتی و 10 مگا بیتی برای مشتریان تجاری
  کمپین تا 5 مگابیتی و 10 مگا بیتی برای مشتریان تجاری

 • جشنواره خوش حسابی پرداخت غیر حضوری تلفن ثابت از طریق سامانه 2000
  پرداخت غیر حضوری قبوض با شماره 2000

 • ابلاغ ارکان جهت ساز شرکت مخابرات استان تهران
  اکنون که به حول و قوه الهی و با تلاش و همـکاری تمامی مسئولین بخش های مختلف شرکت و کمیته راهبری و تخصصی استراتژی ، بیانیه ی ارکان جهت ساز شرکت مخابرات استان تهران را که مقدمه پیاده سازی مدیریت استراتژیک در شرکت می باشد ، به کلیه واحدهای تابعه ابلاغ می گردد .

به تعرفه های قبل از همکدسازی راضی هستیم
سخنگوی شرکت مخابرات ایران تاکید کرد: اگر این طور برداشت می‌شود که با اجرای طرح همکد سازی تلفن ثابت درآمد شرکت مخابرات افزایش پیدا کرده ما حاضریم تعرفه‌ها به حالت قبل از همکدسازی بازگرداننده شود. ..ادامه
معاون فنی و مهندسی مخابرات استان تهران تشریح کرد : برنامه مخابرات برای حل مشکل واگذاری ADSL روی خطوط PCM و کافوهای نوری قدیمی
تجهیزاتpcm و فیبر نوری قدیمی برخی از مشترکان مخابرات را از دریافت سرویس ADSLمحروم کرده‌ است؛ معاون مخابرات تهران برنامه این شرکت برای جمع‌آوری pcm و فیبر نوری را تشریح کرد. ..ادامه
خدمات تلفن ثابتصدور و پرداخت قبضADSLسرویس دیتاآگهی هاINبازاریابی و فروشتالار گفتگوپیام ویدیویی
شنبه ٠٩ خرداد ١٣٩٤


قیمت پایانی سهام: 1,991
قیمت روز قبل: 2,006
درصد تغییر: -0.75
حجم معامله: 1,980,099
نظرسنجی سامانه پیامکی دریافت صورتحساب تلفن ثابت
(0211818)

این سرویس یکی از سرویس های جدید مخابرات استان تهران در زمینه صورتحساب تلفن ثابت در استان تهران و البرز می باشد. لطفا با پاسخگویی دقیق به پرسشنامه ما را در بهبود عملکرد این سرویس یاری فرمایید.

«شرکت در نظرسنجی»

 بازدید امروز : 2789
 کل بازدید : 42836857
بازديدکنندگان آنلاين :12
اخبار ICT
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات شهید تندگویان ، پاکدشت ، شهید سعادتمند ، شهرستان قدس ، اورین ( شهرستان بهارستان ) ، آیت ا... کاشانی ، شیخ بهایی ، مطهری ، باهنر ، چیتگر از تاریخ 9 خرداد ماه آغاز می شود.
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مرکز مخابرات سلمان فارسی ، شهید قدوسی ، آیت الله طالقانی و امیرکبیر از تاریخ ششم خرداد ماه آغاز می شود.
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابراتی آیت ا... کاشانی و قدس از تاریخ هفتم خرداد ماه آغاز می شود.
ايران كشوري است كه در سال 1993 ميلادي به عنوان دومين كشور خاورميانه يي به جمع دارندگان اينترنت پيوست. شايد در آن زمان كمتر كسي تصور مي كرد اين شبكه جهاني روزي به بزرگ ترين پديده‌ قرن تبديل و بسياري از جنبه هاي زندگي ميليون ها نفر در سراسر جهان به آن وابسته شود ولي امروزه زندگي بدون اينترنت براي بسياري از ما يك كابوس است و زندگي شخصي و حرفه اي ما را زير تاثير قرار مي دهد.
خدمات الکترونیک شرکت مخابرات استان تهران در راستای ارتقای سیستم امروز سه شنبه 5 خرداد با اختلال همراه است.
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مرکز مخابرات خاوران ، استقلال، مالک اشتر و سلمان فارسی از تاریخ پنجم خرداد ماه آغاز می شود.
دبیر کمیته ملی جامعه اطلاعاتی از برگزاری کارگاه موضوعی مدیران ارشد فناوری اطلاعات دستگاه‌های اجرایی کشورمان در جریان برگزاری «فروم ۲۰۱۵ (WSIS)» در ژنو خبر داد و گفت: گزارش پیشرفت‌های اخیر ایران در حوزه جامعه اطلاعاتی در این اجلاس ارائه خواهد شد.
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مرکز مخابرات هشتگرد قدیم از تاریخ چهارم تیر ماه آغاز می شود.
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات شهید اکبری، شهید تندگویان، پاسداران، شهید دستغیب و شهید مفتح از تاریخ چهارم خرداد ماه آغاز می شود.
تا همین چند سال پیش، فناوری اطلاعات و تمامی آنچه از سخت‌افزار و نرم‌افزار عرضه می‌کرد، نوآوری محسوب می‌شد؛ اما اکنون دیگر چنین نیست. کسی از شنیدن و خواندن اخبار پیشرفت‌های فناوری متعجب نمی‌شود و در عوض، کارکردهای ICT در رشته‌های دیگر، مورد توجه قرار گرفته است.
10 مرکز مخابراتی شهید تندگویان ، پاکدشت ، شهید سعادتمند ، شهرستان قدس ، اورین ( شهرستان بهارستان ) ، آیت ا... کاشانی ، شیخ بهایی ، مطهری ، باهنر و چیتگر توسعه می یابد
5 مرکز مخابراتی سلمان فارسی ، شهید قدوسی ، آیت الله طالقانی و امیرکبیر توسعه می یابد
2 مرکز مخابراتی آیت ا... کاشانی و قدس توسعه می یابد
نگاهي به جايگاه اينترنت در ايران
ارتقای بخش خدمات الکترونیک پورتال شرکت مخابرات استان تهران
مراکز مخابراتی خاوران ، استقلال، مالک اشتر و سلمان فارسی توسعه می یابد
گزارش پیشرفت‌های اخیر ایران در حوزه جامعه اطلاعاتی در ژنو ارائه می‌شود
کابل برگردان در مرکز مخابرات هشتگرد قدیم
آرشیو اخبار اخبار


جستجوی مراکز مخابراتی


لطفا شماره تلفن خود را وارد کنید.


 


كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به شرکت مخابرات استان تهران می باشد... Copyright © 2012 tct.ir. All Rights Reserved